AC Cesena
90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Francesco Totti. Asystował mu Kevin Strootman.

Strzał z rzutu karnego do bramki i AS Roma wyszła na prowadzenie w doliczonym czasie!

90+5'

Kevin Strootman sfaulowany przez bramkarza w polu karnym i sędzia przyznał AS Roma rzut karny!

2
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

90'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

1
1
88'

Moussa Kone zaplątał się w bocznym sektorze boiska, dzięki czemu AS Roma wznowiła grę wrzutem z autu. Za moment przeniesie grę w okolicę pola karnego AC Cesena.

86'
ZMIANA

Cesena. Schodzi: Alejandro Rodríguez. Wchodzi: Giuseppe Panico.

wchodzi Wchodzi
Giuseppe Panico #17
schodzi Schodzi
Alejandro Rodríguez #9
84'

Alejandro Rodriguez wbiegł w pole karne AS Roma i już składał się do strzału, ale pod naciskiem dobrze zbudowanego Antonio Ruedigera było to trudne zadanie.

76'

AS Roma nie nacieszyła się długo prowadzeniem. Ponownie musi zaatakować. Federico Agliardi poradził sobie z potężnym strzałem Francesco Tottiego z rzutu wolnego!

2
2
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luca Garritano.

Beznadziejne zachowanie Alissona! Kibice AS Roma nie mogą uwierzyć, co zrobił po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Brazylijczyk. Z prezentu skorzystał Luca Garritano i płaskim strzałem wyrównał na 1:1!

Luca Garritano #7
AC Cesena
10
73'
ZMIANA

Cesena. Schodzi: Camillo Ciano. Wchodzi: Andrea Cocco.

Andrea Cocco #11
Camillo Ciano #10
72'

Próba prostopadłego podania w szesnastkę AC Cesena. Zadaniem rzymian po zdobyciu gola jest przytrzymanie rywali daleko od własnego pola karnego.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Garritano.

AC Cesena
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Stephan El Shaarawy.

AS Roma wreszcie na prowadzeniu! Szybka akcja z wykorzystaniem lewego skrzydła, którą zakończył strzałem do odsłoniętej bramki Edin Dzeko!

63'

Potężną nawałnicę przeprowadza AS Roma w tym fragmencie meczu. Francesco Totti huknął z rzutu wolnego, po chwili próbował dobić strzał Edina Dzeko, a na poprawkę Bośniak zmusił do wielkiego wysiłku Federico Agliardiego.

60'

Na koniec pierwszego kwadransa po przerwie Edin Dzeko zbiegł do środka, urwał się obrońcom i strzelił nieznacznie obok bramki AC Cesena.

57'
ZMIANA

Cesena. Schodzi: Karim Laribi. Wchodzi: Luca Garritano.

Karim Laribi #5
54'

Musiał wykazać się Federico Agliardi. Bramkarz AC Cesena ustawił się idealnie i sparował potężne, płaskie uderzenie Radji Nainggolana sprzed pola karnego!

52'

Piłka toczy się dookoła pola karnego AC Cesena. Podobnie jak w pierwszej połowie początek należy do zespołu Wojciecha Szczęsnego, ale nie oddaje wielu strzałów.

48'

Kombinacja AS Roma na skraju pola karnego zakończona dośrodkowaniem, które poszybowało w kierunku defensora w białym stroju.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

46'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Juan Jesus. Wchodzi: Radja Nainggolan.

45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Karim Laribi.

AC Cesena
43'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Francesco Tottiego z rzutu wolnego. Piłka ominęła wszystkich zawodników stłoczonych w polu karnym przedstawiciela Serie B.

41'

Faul przed polem karnym AC Cesena i Francesco Totti przymierza się do wykonania rzutu wolnego.

1
39'

Bardzo aktywny i kosmicznie nieskuteczny jest Alejandro Rodriguez. Po przechytrzeniu Kostasa Manolasa miał przed oczami jedynie Alissona, z którym przegrał pojedynek sam na sam!

1
36'

Pierwszy kwadrans jeszcze ze wskazaniem na AS Roma, ale od tego czasu wicelider Serie A prezentuje się apatycznie, mało kreatywnie w ataku i niepewnie w obronie.

34'

Alisson zrobił kilka kroków do przodu i chwycił piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Na razie poprawnie broni golkiper AS Roma.

30'

Pół godziny meczu za kibicami i AC Cesena nie ma już absolutnie żadnych kompleksów w Rzymie. Alejandro Rodriguez raz po raz zagraża faworytowi.

28'

Jeszcze raz mierzył Alejandro Rodriguez i AS Roma została uratowana przez Alissona. Napastnik AC Cesena główkował pod samą poprzeczkę, ale blisko miejsca, w którym stał dubler Wojciecha Szczęsnego.

26'

Edin Dzeko zastąpił na boisku kontuzjowanego Diego Perottiego. Pierwsze uderzenie napastnika AS Roma obok bramki Federico Agliardiego. Dostali jednak ostrzeżenie rywale.

25'

Kopciuszek stwarza zagrożenie w Rzymie! Ostatnie minuty należą do niego. Moussa Kone huknął w słupek po wrzutce z rzutu wolnego, a po chwili Alejandro Rodriguez uderzył z dystansu blisko bramki.

1
22'

Kevin Strootman nieomal skierował piłkę do własnej bramki. Zrobiło się nerwowo, gdy pomocnik AS Roma odbił w sposób niekontrolowany uderzenie Alejandro Rodrigueza. Już piąty rzut rożny dla AC Cesena.

21'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Edin Dzeko.

19'

Stephan El Shaarawy wygrał przebitkę przed polem karnym przeciwnika, po czym oddał sytuacyjne uderzenie. Zabrakło, i to wyraźnie, precyzji napastnikowi AS Roma.

15'

Przebijał się Francesco Totti. Gdy dotarł do linii pola karnego przeciwnika oddał płaskie uderzenie, ale prosto w nogi dobrze ustawionego defensora AC Cesena.

1
13'

Zbyt krótko wybita piłka z pola karnego gości i dopadł do niej jeszcze Kostas Manolas. Uderzenie defensora obok słupka bramki Federico Agliardiego.

10'

Prostopadła piłka za linię obrońców AS Roma w kierunku Alejandro Rodrigueza. Tylko napastnik AC Cesena wie, dlaczego strzelał nożycami, a nie w bardziej konwencjonalny sposób. Korner.

9'

Długa wymiana podań AS Roma doczekała się przyspieszenia. Zagranie z drugiej linii w pole karne, gdzie ponownie wystartował Stephan El Shaarawy i po raz pierwszy musiał interweniować Federico Agliardi.

5'

Rozkręca się, ale powoli wicelider Serie A. Dobrze zagęszczają przed własnym polem karnym przyjezdni i nie pozwolili jeszcze na oddanie strzału.

3'

Podanie wrzucone w pole karne AC Cesena. Szarżował tam Stephan El Shaarawy i został wzięty w kleszcze przez dwóch obrońców. "Faraon" zatrzymany.

1
2'

AS Roma w bordowych strojach z pomarańczowymi akcentami, natomiast przyjezdni w jednolitych, białych koszulkach i spodenkach.

20:38

Dobiega końca rozgrzewka w Rzymie. Niebawem piłkarze zameldują się ponownie na boisku i rozpoczną walkę o awans.

1
Która drużyna awansuje do półfinału Pucharu Włoch?
AS Roma
AC Cesena
5
20:38

Ławka rezerwowych AC Cesena: Lorenzo Bardini - Lorenzo Pompei, Luca Garritano, Carmine Setola, Nunzio Di Roberto, Andrea Schiavone, Andrea Cocco, Matteo Gasperi, Giuseppe Panico.

20:38

Ławka rezerwowych AS Roma: Wojciech Szczęsny, Bogdan Lobont - Thomas Vermaelen, Emerson Palmieri, Federico Fazio, Daniele De Rossi, Radja Nainggolan, Gerson, Edin Dzeko.

1
20:04

AS Roma jest zdecydowanym faworytem spotkania. W Serie A wygrała wszystkie pojedynki na własnym stadionie.

1
20:04

Sędzia: Fabio Maresca.

2
20:04

AS Roma powalczy o ostatnie miejsce w półfinale Pucharu Włoch z przedstawicielem serie B - AC Cesena. Na lepszego w tej parze czeka już inna drużyna z wiecznego miasta Lazio Rzym. W jedenastce AS Roma nie ma Wojciecha Szczęsnego, natomiast jest Francesco Totti.