Koke bardzo groźnie wstrzelił piłkę wzdłuż 4 metra, ale żaden piłkarz Atletico nie przeciął jej lotu!

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

3
10
85'

Luis Suarez trafił do siatki, jednak był na spalonym i bramka nie została uznana. Słuszna decyzja.

7
11
84'

Gościom brakuje gola do dogrywki!

5
7
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Antoine Griezmann. Atletico jeszcze walczy! Griezmann dostał piłkę w pole karne, ale zamiast strzelić, kapitalnie odegrał do niepilnowanego Gameiro, który trafił do pustej bramki.

28
20
80'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Kevin Gameiro! Francuz huknął nad poprzeczką bramki Barcelony!

24
13
79'

Gerard Pique sfaulował w "szesnastce" Gameiro.

9
8
79'

Rzut karny dla Atletico Madryt!!!

12
8
77'

Ależ BOMBA! Lionel Messi kapitalnie huknął z blisko 30 metrów z rzutu wolnego, a piłka odbiła się od poprzeczki!

10
14
77'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Savić.

7
76'

Żółtą kartkę otrzymał Jasper Cillessen.

2
5
73'

Angel Correa strzelił zza pola karnego w sam środek bramki. Jasper Cillessen znów górą.

3
1
72'
ZMIANA
70'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Arda Turan. Wchodzi: Sergio Busquets.

69'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Yannick Ferreira Carrasco. Siły wyrównane! Ależ głupie zachowanie Belga, który w polu karnym Barcelony ostro wszedł w nogi Turana.

68'

Czerwona kartka dla Roberto dodała skrzydeł Atletico, które od tego momentu nie schodzi z połowy rywala. Barcelona zaczyna rozpaczliwie się bronić.

2
4
66'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić.

3
3
65'

Bardzo zły strzał z 20 metrów oddał Yannick Ferreira Carrasco.

1
3
61'
ZMIANA
59'

Antoine Griezmann trafił do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego. To był koszmarny błąd arbitra!

8
10
57'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Sergi Roberto. Barcelona kończy w osłabeniu! Boczny defensor zaatakował kolano rywala.

9
10
54'

Bardzo niecelny strzał Carrasco zza pola karnego. Atletico po zmianie stron nie wygląda na ekipę, która miałaby odwrócić losy tego dwumeczu.

4
2
50'

Andre Gomes strzelił z dystansu, ale posłał piłkę daleko w trybuny Camp Nou.

1
5
49'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Diego Godin. Wchodzi: Lucas Hernandez.

48'

Zmiany potrzebuje też Diego Godin, który doznał urazu.

4
5
48'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Nicolas Gaitan. Wchodzi: Angel Correa.

46'

Druga część gry!

5
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Bramka dla Barcelony!!! Kapitalną akcję przeprowadził Messi, który po minięciu kilku rywali oddał strzał po ziemi z 20 metrów. Miguel Angel Moya odbił piłkę do boku, gdzie czekał już Luis Suarez. Urugwajczyk trafił do pustej bramki.

47
10
40'

Od kilku minut nie jest to emocjonujące widowisko. FC Barcelona ma przewagę w posiadaniu piłki, jednak nie stara się za wszelką cenę zaatakować.

2
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Ferreira Carrasco.

13
6
34'

Atletico prezentuje się z lepszej strony, jednak nie wykorzystało swoich okazji. Barcelona na razie zdaje się czekać na okazję do szybkiego kontrataku.

8
3
30'

Fernando Torres został lekko przytrzymany w polu karnym przez Luisa Suareza, ale padł jak rażony piorunem i sędzia nie wskazał na "wapno".

10
5
28'

Lionel Messi oddał niesygnalizowany strzał po ziemi. Na posterunku Miguel Angel Moya.

11
8
24'

Atletico nieco odpuściło w atakach i oddało inicjatywę gospodarzom. Barcelona na razie bardzo spokojnie rozgrywa piłkę.

12
5
20'

Dość niespodziewanie z okolicy narożnika pola karnego uderzył Filipe Luis. Brazylijczyk trafił tylko w boczną siatkę. W uderzeniach 5:1 dla gości.

7
8
19'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

6
16
17'

Mnożą się strzały dla Atletico. W sam środek główkował Diego Godin.

4
14
16'

Koke huknął z dystansu, ale ponownie na wysokości zadania stanął Jasper Cillessen, który odbił piłkę do boku.

6
7
15'

Pierwszy kwadrans dla Atletico, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

4
8
11'

Po rzucie wolnym w światło bramki główkował Stefan Savić. Sędzia podniósł chorągiewkę.

8
5
10'

Atletico bardzo ofensywnie ustawione. Przypomnijmy, że zespół z Madrytu musi dziś strzelić minimum 2 gole.

6
7
6'

Atletico mogło prowadzić! Yannick Ferreira Carrasco stanął przed wyśmienitą okazją i strzelił wprost w dobrze ustawionego golkipera Barcelony!

8
7
5'

Pierwsza okazja dla Barcelony. Luis Suarez oddał bardzo groźny strzał z 13 metrów w kierunku krótszego słupka, ale dobrą interwencją popisał się Miguel Angel Moya.

11
3
1'

Atletico od razu ruszyło z atakiem. Strzał Torresa z pola karnego został jednak zablokowany.

12
3
Kto awansuje do finału Pucharu Króla?
19
4
20:33

Tylko na ławce rezerwowych zasiadło dwóch powracających po kontuzjach pomocników Barcelony - Iniesta oraz Busquets. Tymczasem z powodu kartek brakuje Neymara, którego na lewej stronie ataku ma zastąpić Arda Turan.

1
5
20:33

Na Camp Nou odbędzie się rewanżowy mecz Pucharu Króla pomiędzy Barceloną i Atletico Madryt. Stawką jest finał rozgrywek. W pierwszym meczu FC Barcelona wygrała na wyjeździe 2:1.