Kontra gospodarzy i szansa przed Formellą. Świetnie w bramce Hieronim Zoch!

4
3
7
89'

Ależ emocje! Piłka w siatce gospodarzy po raz piąty, ale arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd. Olbrzymi kamień spadł z serca gospodarzy.

6
5
2
6
20
87'

Desperackie ataki Wigier. Goście już nie kalkulują. Piłka wstrzeliwana na aferę z nadzieją na szczęśliwy finał.

6
3
1
2
6
84'

Żółtą kartkę otrzymał Josip Barisić. Niesportowe zachowanie.

14
5
3
2
4
83'

Wigry w ataku, Arka ustawiła zasieki obronne.

13
6
2
1
3
80'

Wigry. Schodzi: Omar Santana. Wchodzi: Adam Ryczkowski.

79'

Gol! Strzelił Damian Kądzior.

Wigry ponownie o krok za Arką! Fatalny błąd bramkarza przy wyprowadzeniu piłki wykorzystał Kądzior.

Wigry Suwałki
58
28
8
10
17
78'
77'

Wigry. Schodzi: Artur Bogusz. Wchodzi: Damian Gąska.

4
4
2
3
3
75'

Niepewne wybicie nogami Steinborsa i piłka u Kądziora. Ten decyduje się na strzał z trudnej pozycji... nieskuteczny.

3
2
4
4
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Santana. Faulowany Siemaszko.

8
3
3
3
7
71'

Ponownie centra, tym razem jednak przed bramkę Zocha. Siemaszko starał się przyjąć piłkę, udało się, ale na strzał nie było już miejsca.

3
2
2
1
2
69'

Centra i strzał głową Adamka... obok słupka.

1
2
1
1
3
66'

Stracili gola, potrzebują dwóch, ale ani myślą o zwieszeniu głów. Wigry nadal z wiarą w końcowy sukces.

13
3
6
3
3
64'

Gol! Strzelił Dominik Hofbauer.

Krótkie wykonanie rzutu wolnego i przepiękny strzał w samo "okienko". To było coś!

34
15
8
17
33
60'

Rafał Siemaszko urywa się obrońcy i z wielką mocą posyła piłkę w kierunku bramki. Zoch dobrze zbił piłkę do boku. Ależ bomba!

3
58'

Kilka minut gry "bez emocji". Niewiele się aktualnie dzieje.

2
2
4
2
2
55'

Kądzior pozazdrościł koledze gola po strzale sprzed szesnastki i sam postanowił spróbować. Piłka leciała jednak dokładnie tam gdzie stał Pavels Steinbors.

5
3
2
1
2
52'

Gol! Strzelił Omar Santana.

Cóż za mecz w Gdyni! I-ligowiec nie składa broni i znów jest o krok! Hiszpan decyduje się na strzał z dystansu, który zaskakuje bramkarza.

56
25
9
6
16
50'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch.

Bez pomyłki! Strzał tuż przy słupku i gospodarze odetchnęli z ulgą.

30
14
6
7
25
49'

Rzut karny dla gospodarzy! Ręką zagrał Zapolnik.

5
2
2
2
5
48'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Zapolnik. Ściąganie za koszulkę.

4
2
1
2
5
46'
46'

Początek II połowy.

6
4
3
3
3
45+1'

Piłkarzom puszczają nerwy. Przepychanki przy linii bocznej.

8
5
8
6
5
45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

6
4
3
4
4
45'

Gol! Strzelił Kamil Zapolnik.

Mocny strzał w lewy róg bramki. Steinbors rzucił się w dobrą stronę, ale nie sięgnął futbolówki.

46
25
14
8
19
44'

Jedenastka dla Wigier! Kakoko faulował Radeckiego w polu karnym!

8
9
3
2
5
43'

Szansa przed Marcjanikiem! Obrońca ładnie wyszedł w powietrze, ale nieczysto trafił piłkę głową... obok bramki.

3
3
3
3
5
39'

Medycy na boisku. Pomocy potrzebuje Marcus Vinicius da Silva. Wydaje się, że konieczna będzie zmiana.

6
5
5
5
7
38'

Ponownie Wichtowski. Tym razem ofiarnie zablokował strzał da Silvy.

1
1
1
1
3
37'

Zamieszanie przed bramką Zocha. Maciej Wichtowski był tym, który jako pierwszy odnalazł piłkę w gąszczu nóg. Daleki wykop oddalił niebezpieczeństwo.

1
1
1
1
2
35'

Próba wymuszenia jedenastki przez Siemaszkę. Graj! - krzyknął arbiter.

6
2
2
2
3
17:22

Przed meczem nikt nie dopuszczał do siebie takiej możliwości, ale może jednak?

Czy Wigry Suwałki odrobią stratę 3 bramek i awansują do finału Pucharu Polski?
5
1
1
1
2
32'

Zbyt głęboko zagrał Formella w poszukiwaniu Siemaszki i piłka u Zocha. Suwalski bramkarz nie miał problemów z chwytem.

3
5
1
1
2
29'

Dobra okazja do centry z prawej flanki. Damian Kądzior dośrodkował jednak zdecydowanie zbyt nisko i piłka u obrońców Arki.

2
1
26'

Kamil Adamek odważnie wbiegł między dwóch rywali i bliski był sforsowania obrony. Udałoby się gdyby nie świetny wślizg Warcholaka.

25'

Wigry są lepszą drużyną i zasłużenie prowadzą. To miał być dla Arki przyjemny mecz, a tymczasem na trybunach słychać już gwizdy niezadowolenia. Szybko.

2
2
1
1
21'

Gol! Strzelił Damian Kądzior. Asystował mu Kamil Zapolnik.

Jest gol dla przyjezdnych! Zapolnik przedłużył podanie po wyrzucie z autu. Sprytny strzał Kądziora, po którym piłka poszybowała nad Steinborsem, wpadając do siatki.

29
18
8
5
11
20'

Wigry ambitnie walczą o gola. W polu karnym Arki pada Radecki, ale lubelski arbiter nie widział tam faulu.

1
3
18'

Piłka wstrzelona w szesnastkę gospodarzy, ale nie ma strzału, a spalony. Zapolnik pospieszył się z wyjściem na pozycję.

1
2
16'

Powoli budzi się ospale jak dotąd grająca Arka. Przed momentem dobrze piłkę środkiem boiska wyprowadził Formella, ale finalnie wybrał złe rozwiązanie akcji i od bramki Wigry.

1
1
1
1
12'

Jest i pierwszy strzał gospodarzy. Co prawda nadaje się on jedynie do statystyk, ale odnotowujemy. Anemiczna próba Kakoko.

1
1
1
10'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Stolc. Ostry wślizg w nogi rywala.

3
1
2
3
2
8'

Dogranie do Santany, a ten mógł, a w zasadzie powinien otworzyć wynik. Piłka minęła już bramkarza, ale Arkę uratował desperacko interweniujący na linii bramkowej Michał Marcjanik.

3
1
1
2
2
5'

Pierwsze minuty pokazują, że mimo bardzo niekorzystnego wyniku w pierwszym meczu (0:3) Wigry nadal wierzą w awans do finału. Odważnie rozpoczęła suwalska jedenastka.

2
2
1
1
1
3'

Zaczynamy od stałego fragmentu dla Wigier. Piłkę 23 metry przed bramką ustawił Damian Kądzior. Strzał obok muru, ale tylko w boczną siatkę.

2
1
2
1
1
17:22

Spotkanie poprowadzi Wojciech Myć (Lublin).

4
4
3
2
2
17:22

Serdecznie witamy i zapraszamy na rewanżowy pojedynek półfinału Pucharu Polski. 28 lutego na stadionie w Suwałkach miejscowe Wigry nie sprawiły niespodzianki, przegrywając aż 0:3. Wygląda zatem na to, że rewanż w Gdyni będzie jedynie formalnością.