Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

2
88'

Cała akcja Huddersfield Town zakończona niecelnym uderzeniem Eliasa Kachungi z 20. metra.

87'

Bardzo ambitnie gospodarze. Bacary Sagna wybił dośrodkowanie z dużym trudem i gracze Huddersfield Town pozostają na połowie faworyta.

84'

Końcówka spotkania, więc temperatura rośnie. Próbowali zaatakować piłkarze w biało-błękitnych strojach, ale ich szyki pokrzyżował John Stones.

1
81'

Joel Coleman nie zdecydował się wyjść z bramki przy rzucie rożnym i chyba nie była to najlepsza decyzja. Uderzenie głową oddał John Stones i wyraźnie chybił.

75'

Po raz pierwszy od dawna piłka zawieszona w szesnastce Manchester City i Claudio Bravo po prostu nie mógł przegrać tego pojedynku w powietrzu.

72'

Huddersfield Town. Schodzi: Jack Payne. Wchodzi: Isaiah Brown.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jack Payne #16
1
70'

Zostało 20 minut do końca spotkania i kibice zastanawiają się, czy zobaczą dziś gole. Większą ochotę na zmianę wyniku wykazuje Manchester City.

69'

Man City. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Leroy Sane.

69'
66'

Nicolas Otamendi próbował strzelić głową, ale był tam również Joel Coleman. Dobra interwencja bramkarza Huddersfield Town okupiona kontuzją.

65'

Mocno zaczął Manchester City drugą połowę, ale od kilkunastu minut już nie wygląda to równie dobrze, a Joel Coleman nie bronił żadnego strzału.

62'

Jednoczesna wymiana obu skrzydłowych Huddersfield Town ma poprawić sytuację wobec ataków Aleksandara Kolarova oraz Pablo Zabalety.

59'

Huddersfield Town. Schodzi: Rajiv Van La Parra. Wchodzi: Elias Kachunga.

Rajiv Van La Parra #17
59'

Huddersfield Town. Schodzi: Joe Lolley. Wchodzi: Nahki Wells.

Nahki Wells #21
Joe Lolley #18
56'

Jeszcze raz Aleksandar Kolarov i boczny obrońca został sfaulowany kilkanaście metrów przed polem karnym Huddersfield Town. Przyjezdni mieli szansę na zdobycie gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

54'

Po akcji Aleksandara Kolarova przyjezdni mieli rzut rożny. Niezłe dośrodkowanie, ale nie idealne i futbolówka prześlizgnęła się po głowie zawodnika Manchester City.

53'

Piłka na połowie Manchester City, gdzie rozgrywają uczestnicy Ligi Mistrzów. Próbowali zaatakować lewym skrzydłem z wykorzystaniem Aleksandara Kolarova.

49'

Nie chcą tego remisu jak ognia piłkarze z Manchesteru, więc starają się zepchnąć przeciwnika do defensywy. Pep Guardiola próbuje ich zmotywować.

47'

Minęło 27 sekund i Sergio Aguero przebił się przez obrońców Huddersfield Town. Jego strzał z 18. metra musiał zatrzymać bramkarz.

46'

Piłka ponownie w grze.

45'

Doliczona minuta.

1
44'

Końcówka pierwszej części i futbolówka krąży między zawodnikami Huddersfield Town. Publiczność namawia miejscowych zawodników do jeszcze jednego ataku przed przerwą.

1
41'

Nie przyjął piłki idealnie Sergio Aguero, co uratowało Huddersfield Town. Musiał cofnąć się dwa kroki Argentyńczyk i zabrakło mu czasu, by przymierzyć.

37'

Nie pierwsza dziś kombinacyjna wymiana podań i płaski strzał Rajiva Van La Parra zatrzymał dobrze ustawiony Claudio Bravo.

1
37'

Grę prowadzi faworyt z Manchesteru, natomiast pod względem konkretów pod bramkami, remisowo. Równie dobrze mogli prowadzić gospodarze jak goście, a wciąż bezbramkowo.

33'

Pablo Zabaleta zdążył złapać piłkę zanim opuściła boisko i dośrodkować miękko do Nolito. Płaskie uderzenie trącił Joel Coleman i to najlepsza dotychczas interwencja bramkarza Huddersfield Town.

30'

Dobre podanie dostał ustawiony w polu karnym Fabian Delph, jednak miał obok siebie całą grupkę przeciwników i było trudno o oddanie soczystego strzału.

1
26'

Piłka w bramce faworyta, ale sędzia nie pozwala cieszyć się zawodnikom Huddersfield Town, ponieważ Philip Billing był na spalonym.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolarov.

Manchester City
1
24'

Joel Coleman wybiegł z bramki, by przeciąć poanie do Sergio Aguero. To była marna decyzja i snajper Manchester City mógł przelobować golkipera. Nie przymierzył idealnie Argentyńczyk i Coleman miał farta.

1
20'

Mała kontrowersja też po przeciwnej stronie boiska. Collin Quaner wywrócił się w polu karnym po kontakcie z Nicolasem Otamendim. Arbiter był blisko i nie orzekł przewinienia.

19'

Nolito spojrzał błagalnym wzrokiem w kierunku sędziego, ale ten nie gwizdnął faulu, więc piłka trafiła w posiadanie Huddersfield Town.

16'

Nolito przyspieszył na lewej stronie boiska. Po zbiegnięciu ze skrzydła przed pole karne Huddersfield Town oddał bardzo nieprecyzyjne uderzenie. Joel Coleman odprowadził piłkę wzrokiem.

12'

Zbyt mocne podanie Fernandinho na skrzydło do Jesusa Navasa i futbolówka uciekła drużynie z Manchesteru za linię boczną.

10'

Huddersfield Town uratował się wybiciem piłki z linii bramkowej. Na początek Joel Coleman zatrzymał strzał Nolito, a następnie obrońca dobitkę Jesusa Navasa.

8'

Rozgrywał na własnej połowie Manchester City. Bardzo nerwowo i Claudio Bravo z trudem wybił piłkę sprzed nosa nadbiegającego przeciwnika.

5'

Składna wymiana podań przed polem karnym i niebezpieczne uderzenie Rajiva Van La Parra. Musiał być skoncentrowany Claudio Bravo i w odpowiednim momencie przesunąć się na linii bramkowej.

4'

Uciekła piłka poza plac zawodnikom Manchester City. W strojach uczestników Ligi Mistrzów przeważa dziś barwa pomarańczowa.

1
2'

Pierwsze podanie w pole karne Manchester City i grający w biało-błękitnych pasiakach gospodarze wywalczyli rzut rożny. Płaskie dośrodkowanie ze stałego fragmentu wybił przeciwnik.

1
Czy Manchester City wygra na stadionie Huddersfield Town?
2
1
15:41

Trener Pep Guardiola przemieszał zawodników w swoim zespole w stosunku do meczu ligowego, co nie zmienia faktu, że jego Manchester City jest faworytem.