01 kwi 2017 21:00
90+3'

Monaco. Schodzi: Djibril Sidibe. Wchodzi: Almamy Toure.

90+2'

Angel di Maria oddał mocny strzał z ostrego kąta, jednak Danijel Subasić odbił piłkę.

4
4
3
1
5
90'

Doliczone 5 minut.

4
5
1
1
5
90'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel di Maria.

Monaco rozbite! Z lewego skrzydła płasko dośrodkował Di Maria i potężną bombą pod poprzeczkę do siatki trafił Cavani. Subasić nawet nie interweniował.

Paris Saint-Germain
31
13
5
15
39
88'

Zablokowany mocny strzał z dystansu Rabiota.

1
2
1
2
6
86'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Lucas Moura.

1
1
1
2
4
83'

Kylian Mbappe Lottin nie sięgnął piłki w polu karnym po dośrodkowaniu Mendy'ego z lewego skrzydła.

2
2
2
2
6
81'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Blaise Matuidi.

79'

Mogło być 2:3, ale po dośrodkowaniu Sidibe centymetry obok słupka główkował Cardona!

5
3
2
7
9
77'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Irvin Cardona.

4
3
3
2
3
75'

Serge Aurier zaliczył kapitalną interwencję, przecinając podanie Mendy'ego do Mbappe Lottina. Napastnik Monaco mógł wyjść na czystą pozycję.

3
3
2
5
7
74'

Monaco już raczej pogodzone z porażką, PSG kontroluje mecz.

6
4
4
5
12
71'

Sprzed pola karnego obok słupka uderzył Benjamin Mendy.

3
3
3
5
4
66'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Kevin Trapp.

8
4
5
3
7
65'

Z 17 metrów wysoko nad bramką uderzył Tiemoue Bakayoko.

3
2
5
3
5
64'

Danijel Subasić z kłopotami odbił piłkę po płaskim centrostrzale Kurzawy z lewej strony pola karnego.

3
4
2
4
3
62'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Nabil Dirar.

4
2
3
2
3
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Mendy.

3
2
3
2
4
60'

Angel di Maria łatwo zgubił Glika, wyłożył piłkę w polu karnym Cavaniemu, ale ten koszmarnie spudłował z kilku metrów. To powinno być 1:4!

4
4
4
6
7
60'

Soczyście z dystansu uderzył Benjamin Mendy, lecz nie trafił w bramkę.

3
3
2
3
4
59'

Trudno będzie ekipie Monaco odwrócić losy rywalizacji, bo dziś nie jest ona tak dobrze dysponowana jak w wielu poprzednich meczach.

2
2
2
4
3
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Layvin Kurzawa.

5
3
5
2
3
55'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Javier Pastore.

54'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Marco Verratti.

Już 3:1 dla PSG! Co za akcja! Fantastycznie zewnętrzną częścią stopy asystował Verratti, a piłkę do siatki natychmiastowym strzałem z woleja skierował Cavani. Subasić bez szans.

18
11
5
9
34
51'

Monaco nastawione bardzo ofensywnie, ale PSG prezentuje sporo agresji w grze i ta taktyka na razie jest dość skuteczna.

2
2
3
2
3
49'

Piłka trafiła na 20. metr do Joao Moutinho, ale ten uderzył nad poprzeczką.

3
3
2
4
2
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
1
2
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

6
1
1
1
2
44'

Gol! Strzelił Angel di Maria. Asystował mu Julian Draxler.

PSG znów prowadzi! Draxler wypatrzył zupełnie niekrytego w polu karnym Di Marię i Argentyńczyk z zimną krwią pokonał Subasicia w sytuacji sam na sam. Co robiła obrona Monaco?

28
18
13
29
65
43'

W zamieszaniu po rzucie rożnym groźnie uderzył Valere Germain, jednak Kevin Trapp przytomnie odbił piłkę.

4
2
1
2
2
42'

Thiago Silva zastopował rozpędzonego na lewej stronie pola karnego Mendy'ego.

3
4
2
2
3
40'

Teraz kilka spokojniejszych minut, nieco lepsze wrażenie sprawiają paryżanie.

3
3
2
1
3
36'

Po rzucie rożnym Thiago Silva idealnie zgrał piłkę do Cavaniego, ale strzał Urugwajczyka z bliska na raty obronił Subasić! To mogło być 2:1 dla PSG.

2
3
8
1
3
34'

Mecz jest bardzo zacięty, obfituje w faule i sędzia często musi przerywać grę.

2
2
5
1
2
31'

Bardzo groźnie z lewej strony boiska centrował Angel di Maria, lecz zagrożenie oddalił Benjamin Mendy.

4
6
2
1
3
27'

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Djibril Sidibe.

Piękna akcja i 1:1! Silva fantastycznie podał w pole karne do Sidibe, ten wycofał piłkę na 17. metr do Lemara i 21-latek uderzył nie do obrony!

98
55
11
11
19
24'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieczysto i obok słupka główkował Valere Germain.

2
4
2
5
2
24'

W polu karnym PSG szarżował Kylian Mbappe Lottin, zablokował go jednak Marco Verratti.

5
4
1
3
5
19'

Teraz zbyt głęboko dośrodkował Serge Aurier i znów na posterunku Subasić.

6
7
6
5
7
18'

Danijel Subasić wypiąstkował piłkę po mocnej i niebezpiecznej centrze Di Marii.

4
4
3
3
6
14'

Monaco ma inicjatywę, jednak na razie nie wynika z tego nic konkretnego.

6
6
3
2
4
10'

Po rzucie rożnym niecelnie w dużym tłoku główkował Kamil Glik.

6
10
4
4
4
10'

Na czystą pozycję wychodził w polu karnym Kylian Mbappe Lottin, jednak w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Presnel Kimpembe.

2
5
2
2
3
8'

Thiago Silva przeciął dośrodkowanie Mendy'ego z lewego skrzydła.

3
4
2
3
10
7'

Monaco próbuje atakować, ale na razie nie stwarza zagrożenia pod bramką Trappa.

2
4
2
6
8
4'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Angel di Maria.

1:0 dla PSG, choć mamy tu dużą kontrowersję. Goście wyszli trzech na bramkarza, w momencie podania Di Marii linię spalonego wyznaczała piłka i Draxler był na niewielkim ofsajdzie. Mimo to sędzia uznał jego trafienie do pustej bramki.