Puchar Francji: 1/8 finału
01 mar 2017 21:05
120'

To była chyba ostatnia szansa, ale strzał Payeta podbił jeden z zawodników stojących w murze.

4
2
118'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho. Faul tuż przed linią pola karnego.

AS Monaco
5
116'

Uderzenie Lemara z 23 metrów. Piłka przeleciała z prawej strony muru, ale minęła bramkę w bezpiecznej odległości.

5
113'

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Benjamin Mendy.

Wielkie strzelanie w Marsylii. Dużo miejsca mieli goście na rozmontowanie defensywy gospodarzy. Płasko z lewej strony dograł Mendy, jeden z graczy gości przeskoczył nad piłką, którą w górny róg posłał Lemar.

111'

Gol! Strzelił Remy Cabella. Asystował mu Gregory Sertić.

Górne podanie na 16. metr i świetne zgranie głową. W sytaucji oko w oko z bramkarzem nie myli się joker Cabella.

Olympique Marsylia
10
11
109'

Błąd w wyprowadzaniu piłki mógł ostatecznie dobić miejscowych, ale po miękkiej centrze z lewej strony pola karnego, obok słupka główkował Joao Moutinho.

3
1
107'

Bardzo mocne uderzenie Lemara z 20 metrów przyjął na ciało jeden z graczy gospodarzy.

3
1
106'

Początek II połowy dogrywki.

3
1
104'

Gol! Strzelił Benjamin Mendy. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin.

"Setka" Mbappe Lottina. Napastnik postanowił jednak podawać. Z kilku metrów do pustej bramki strzelił Mendy.

104'

Dobra centra i składajacy się do strzału N'Jie. Tylko kiks piłkarza Marsylii.

3
101'

Prostopadłe podanie do Mbappe, ale ten nie wrócił na pozycję. Kilkumetrowy ofsajd napastnika Monaco.

3
98'

Wielki entuzjazm Bakayoko. Pomocnik szukał szczęścia strzałem z około 35 metrów. Była to próba wysokich lotów... w dosłownym znaczeniu.

2
97'

Ol. Marsylia. Schodzi: Hiroki Sakai. Wchodzi: Rod Fanni.

95'

Monaco. Schodzi: Jorge. Wchodzi: Thomas Lemar.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jorge #27
3
94'

Clinton N'Jie artystycznym upadkiem tuż przed linią pola karnego chciał wymusić faul. "Nic z tych rzeczy", zdaje się mówić pan Millot.

4
92'

Korner zakończony anemiczną "główką" Bakayoko. Yohann Pele złapał piłkę bez najmniejszych problemów.

4
91'

Początek dogrywki.

5
1
90'

Arbiter dorzucił 2 minuty.

4
1
90'

Kontra Monaco! Bernardo Silva mógł pogrążyć gospodarzy, ale długo zwlekał ze strzałem przekładając piłkę raz na lewą raz na prawą nogę. Ostatecznie został zablokowany.

3
1
88'

Zaatakowali gospodarze. Nie chcą dogrywki!

3
1
85'

W drugiej połowie trybuny Stade Velodrome "spały", ale po wyrównaniu znów jest głośno.

1
84'

Gol! Strzelił Remy Cabella. Asystował mu Hiroki Sakai.

Totalnie rozklepana obrona Monaco. Sertić - N'Jie - Sakai i do pustej bramki formalności dopełnił rezerwowy Cabella.

7
10
83'

Centra z prawego skrzydła. Tiemoue Bakayoko wygrał walkę o pozycję z Rolando, ale chybił celu.

1
81'

Prostopadła piłka do Jorge. Ten podniósł głowę i zagrał do wbiegającego Mbappe. Tym razem obok bramki.

1
1
80'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Fabinho.

79'

Monaco. Schodzi: Nabil Dirar. Wchodzi: Bernardo Silva.

77'

Ol. Marsylia. Schodzi: Maxime Lopez. Wchodzi: Remy Cabella.

Maxime Lopez #27
1
75'

Długie podanie do rozpędzonego Mbappe. Napastni9k wbiegł między dwóch rywali i wydawało się, ze stanie sam na sam z bramkarzem, ale wślizgiem ostatniej szansy zatrzymał go Sertić.

1
72'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne gospodarzy. Był kontakt piłki z ręką Rolando, ale bez gwizdka.

1
71'

Ol. Marsylia. Schodzi: William Vainqueur. Wchodzi: Andre-Frank Zambo Anguissa.

Andre-Frank Zambo Anguissa #29
1
69'

Ponownie stracony gol podłamał Olympique. Gracze w białych strojach nagle stracili koncept gry. Monaco w natarciu.

1
66'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Benjamin Mendy.

Monaco prowadzi w Marsylii! Podanie za linię obrony gospodarzy przechwycił na lewej stronie boiska Mendy. Wstrzelenie piłki przed bramkę, gdzie idealnie wbiegł Mbappe Lottin.

63'

Kontra gości 2 na 2! Prostopadłe podanie na lewą stronę pola karnego, ale tam ofiarną interwencją zachwycił Sakai. Po wślizgu Japończyka nie będzie nawet rzutu rożnego.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał William Vainqueur. Faul na Dirarze.

1
59'

Ładna akcja Marsylii lewą stroną boiska. Payet do Thauvina, ten mocno wzdłuż bramki. Powstał chaos, w którym odnalazł się Hiroki Sakai. Japończyk pomagał sobie ręką w opanowaniu piłki. Protesty na nic się zdają, sedzia miał rację.

1
56'

Nabil Dirar płaskim podaniem wyłożył piłkę na 10. metr. Zmarnowana szansa przed Germainem! Napastnik skiksował.

1
54'

Florian Thauvin w polu karnym Monaco przeciwko trzem rywalom. Udało się oddać soczysty strzał, ale dość daleko od celu.

50'

Clinton N'Jie padł na linii pola karnego, ale tylko zdenerwował sędziego. Nie było faulu!

47'

Niczym taran parł do przodu Bakayoko. Francuz przewrócił na murawę dwóch przeciwników, po czym sam stracił równowagę.

46'

Zaczynamy grę po przerwie.

43'

Gol! Strzelił Dimitri Payet. Asystował mu Florian Thauvin.

Gdzie była obrona Monaco? Dośrodkowanie z lewej strony boiska i strzał "wolejem" z 10 metrów. Dookoła byłego piłkarza West Ham United nie było nikogo. Bramkarz bez reakcji.

14
9
40'

Dobre podanie na 22. metr, ale Payet niepotrzebnie dryblował.

36'

"Przygaśli" gospodarze. Teraz zamiast ataków, mają problem z opuszczeniem własnej połowy. Wszystko za sprawą agresywnego pressingu.

33'

Dirar otrzymał piłkę w polu karnym rywali, ale miał problem z opanowaniem jej i skończyło się na dobrej interwencji obrońcy.

30'

Przerwa na interwencję medyczną. W jednym ze starć ucierpiał Valere Germain.

1
27'

Niczym w grze komputerowej dryblował teraz Tiemoue Bakayoko. Jeden rywal, drugi, trzeci, czwarty i strzał z 18 metrów! Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

26'

Centra z lewego skrzydła i przytomne zgranie głową Germaina. Do strzału na 17. metrze złożył się Jorge, ale uderzenie zablokował Rolando.

22'

Próbują szybko odpowiedzieć gospodarze, ale niewiele wynika z indywidualnych akcji. Trzeba obiektywnie stwierdzić, że to Marsylia ma więcej z gry.

2
19'

Gol! Strzelił Joao Moutinho.

Szczęśliwy gol dla gości! Moutinho znalazł lukę w murze, a do tego futbolówkę podbił jeszcze kolanem Thauvin. Wydawało się jednak, że bramkarz złapie piłkę, ta odbiła się jednak najpierw od słupka, a później od niego i szczęśliwie znalazła drogę do siatki.

19
6
18'

Składający się do strzału Jorge był faulowany przez Dorię. Będzie dobra okazja do strzału z 20 metrów.

16'

Drugi w tym meczu strzał sprzed szesnastki oddał Florian Thauvin. Uderzenie w sam środek, zatem Morgan De Sanctis z piłką w rękach.

14'

Kylian Mbappe Lottin w trudnej pozycji zdołał dograć przed bramkę, ale Valere Germain był blokowany i nie zmienił kierunku lotu piłki.

11'

Techniczny strzał Thauvina z 19 metrów. Celnie, ale De Sanctis czujny.

10'

Dośrodkowanie Payeta na głowę Thauvina, ale ten nieczysto trafił w piłkę i ta przeleciała obok bramki.

8'

Pojedynek biegowy na prawej flance. Sakai ramię w ramię z Jemersonem. Ostatecznie Brazylijczyk ratował się wślizgiem by zatrzymać Japończyka.

1
5'

Świetne prostopadłe podanie Moutinho do Dirara. Ten chciał wstrzelić piłkę wzdłuż bramki, ale wślizgiem zatrzymał go Doria.

2'

Dimitri Payet z piłką na prawej stronie, na wysokości pola karnego. Francuz posłał futbolówkę między nogami bocznego obrońcy, ale dobrze na 6. metrze interweniował Morgan De Sanctis.

20:30

Gospodarze w białych strojach, goście na granatowo.

20:30

Niestety w składzie gości zabraknie Kamila Glika. Polak doznał kontuzji kostki i musi odpocząć od piłki.