80'

Egoistycznie zachował się Sterling i zamiast podawać do Aguero, to strzelał i piłkę złapał Guzan.

1
77'

Traore rozpędził się prawym skrzydłem, dośrodkował w pole karne, gdzie strzał oddał Fabio. Piłka minęła Bravo, lecz Stones był na linii bramkowej i wybił futbolówkę.

1
73'

Powinno być 3:0, lecz strzał Silvy był przyblokowany i Guzan złapał piłkę.

1
71'

Piłka w siatce Middlesbrough, ale sędzia dopatrzył się spalonego Sterlinga, którego tak naprawdę nie było.

69'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Nolito.

68'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Leroy Sane. 2:0! Dośrodkowanie Sane z lewej flanki i Aguero tylko dołożył nogę na piątym metrze.

10
1
65'

Niezły, techniczny strzał Sane i Guzan ponownie wybił piłkę na korner.

64'

Świetna interwencja Guzana, który sparował strzał Davida Silvy.

62'

Długie podanie do Traore, ale za mocne nawet dla tak piekielnie szybkiego piłkarza.

60'

Sporo walki i fauli w ostatnich minutach meczu.

58'

De Bruyne szukał w polu karnym Aguero i niewiele zabrakło Belgowi, żeby zagrać dokładnie.

57'

Gospodarze domagali się żółtej kartki dla Toure za faul na Traore. Sędzia Mike Dean był innego zdania.

54'

Katastrofalny strzał Sane i piłka wylądowała na aucie.

54'

Middlesbrough ma szczęście, że przegrywa różnicą tylko jednej bramki.

51'

SŁUPEK! Po dośrodkowaniu Sterlinga Aguero tylko trącił piłkę i ta trafiła w słupek.

50'

Middlesbrough. Schodzi: Bernardo. Wchodzi: Dael Fry.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bernardo #5
49'

To była kopia z trzeciej minuty! Toure w pole karne, De Bruyne zgrywa na piąty metr, znów kiksuje Sterling, ale do piłki dopada Silva, ale uderza nad poprzeczką.

48'

Sane przedzierał się na lewym skrzydle, ale naciskany przez Traore, stracił piłkę.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Adama Traore.

1
45'

Dwie minuty doliczone.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Grant Leadbitter. Faulowany De Bruyne.

41'

Bardzo dobra okazja dla Man City po tym jak De Bruyne dośrodkował z rzutu wolnego i strzał głową Toure przeleciał obok słupka.

1
38'

David Silva nieco za lekko uderzył z lewej nogi i piłkę złapał bramkarz.

2
37'

Dośrodkowanie na dziesiątym metr, gdzie Stuani oddał celny strzał głową, ale za słaby, żeby pokonać Bravo.

36'

Znów więcej z gry ma Man City, aktywny jest Sane, a piłki rozdzielają Silva oraz De Bruyne.

33'

Fabio w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg De Bruyne, a po chwili nieczysto w futbolówkę trafił na piątym metrze Leroy Sane.

32'

Wyrównał się mecz w ostatnich minutach.

28'

Wysoka piłka w pole karne Man City i bez problemu łapie ją Bravo.

1
26'
25'

Jeśli jakiś problem zdrowotny ma Gestede. Możliwe, że będzie potrzebna zmiana.

2
3
22'

Ależ okazja dla Boro! Po strzale Gestede Bravo tak interweniował, że piłka leciała w stronę bramki, jednak Zabaleta zdołał wybić ją.

2
20'

Bardzo dobra interwencja Otamendiego, który zatrzymał Adamę Traore.

1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Barragan. Faulowany Sane.

2
16'

Drugie z rzędu kiepskie podanie Sane.

1
16'

Sane wpadł w pole karne, ale nie był w stanie dokładnie podać do Aguero.

1
14'

Aguero niepotrzebnie czekał przed polem karnym na piłkę i ubiegł go jeden z rywali.

1
11'

Middlesbrough ma spory problem, żeby wyjść z własnej połowy.

2
9'

Aguero utyka po jednym ze starć.

4
3
8'

Odważne i skuteczne wyjście Bravo, który ubiegł Adama Traore.

3
5'

Totalna dominacja Man City w pierwszych fragmentach.

1
3'

Gol! Strzelił David Silva. 1:0 dla Man City! Toure pięknie zagrał w pole karne, gdzie Zabaleta podał na piąty metr. Tam Sterling nieczysto trafił w piłkę, ale strzał Silvy wpadł już do siatki.