Liga Mistrzów: Ćwierćfinały, rewanże
18 kwi 2017 20:45
90+2'

Jeszcze jedna szarża Chilwella, ale tym razem dobrze w obronie interweniował Stefan Savić.

6
12
4
6
8
90'

Piłkarze pograją 4 minuty dłużej.

9
6
3
4
9
89'

Strzał z 16 metrów oddał Angel Correa, ale nie takie uderzenia na Schmeichela. Pewny chwyt i błyskawiczne wznowienie gry.

3
4
9
3
4
88'

Przekombinował przedzierający się środkiem pola karnego Grizemann. Francuz powienien wcześniej podawać do Torresa, a tak stracił piłkę.

2
2
4
4
6
86'

Atletico stara się trzymać piłkę daleko od bramki Oblaka, co nie podoba się fanom na King Power Stadium.

8
3
1
1
1
84'

Leicester. Schodzi: Wes Morgan. Wchodzi: Daniel Amartey.

5
7
3
5
4
83'

Sędzia przerywa grę. Uraz mięśniowy Morgana. Obrońca trzyma się za udo i chyba dalszą gre ma z głowy.

3
4
7
6
5
80'

Dośrodkowanie Mahreza zostało podbite, ale Leonardo Ulloa był jeszcze w stanie wygrać pojedynek z Godinem i uderzyć głową... lekko do rąk Oblaka.

3
3
1
1
78'

Z ostrego kąta uderzał Koke, ale Kasper Schmeichel z małymi kłopotami obronił.

6
5
2
2
3
76'

Vardy przewrócony tuż przed linią 16. metra i świetna okazja przed miejscowymi. Riyad Mahrez... mocno, nad murem, ale niecelnie.

6
2
3
2
3
74'

Atletico. Schodzi: Filipe Luis. Wchodzi: Angel Correa.

12
5
4
1
4
72'

Filipe Luis zagrywa w pole karne gospodarzy, ale to piłka z gatunku tych bezpańskich i szybka kontra wyprowadzona przez Mahreza, a zakończona strzałem piętą Vardy'ego. Pewnie przy bliższym słupku broni Oblak.

4
3
1
1
70'

Pozostało 20 minut rywalizacji. Atletico zostało zepchnięte do głębokiej obrony, a to nie zdarza się często. Gospodarze nadal wierzą w awans.

3
7
1
69'

Totalny chaos w polu karnym Oblaka! Do futbolówki dopadł Wilfred Ndidi, ale fatalnie przestrzelił.

3
3
5
1
1
68'

Znakomita okazja zmarnowana przez Vardy'ego! Świetną piłkę dograł mu z prawej strony Mahrez, ale reprezentant Anglii nieczysto trafił w piłkę z 14 metrów.

2
4
65'

Centra Fuchsa i atomowy strzał oddał Leonardo Ulloa. Gdyby nie Lucas Hernandez, który stał na linii strzału, mielibyśmy 2:1, a tak tylko korner, z którego nic nie wyszło.

4
3
1
62'

Większość pewnie pyta kim jest Ben Chilwell. 20-letni obrońca rozruszał swoich kolegów i nie zamierza przestawać. Lewa strona boiska to w obecnej chwili główna bolączka Atletico.

9
8
3
61'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Ben Chilwell.

Mamy remis i odżywają nadzieje miejscowych! Centra z prawej flanki spadła pod nogi Chilwella, a ten uderzył na bramkę. Piłka trafiła w rękę obrońcy i trafiła na 6. metr do Vardy'ego. Ten musiał to strzelić i trafił.

Leicester City
81
39
15
18
24
58'

Medycy na murawie. W jednym ze starć ucierpiał Saul Niguez. Jego dalsza gra nie jest zagrożona.

7
8
4
9
4
56'

Zagranie Gabiego nad głowami angielskiej defensywy, ale Yannick Ferreira Carrasco był na spalonym. Zdecydowane wejście nogami Schmeichela nie było już konieczne.

3
3
1
2
4
55'

Atletico. Schodzi: Juanfran. Wchodzi: Lucas Hernandez.

52'

Druga szansa wprowadzonego w przerwie młodego Chilwella. Juanfran przegrał pojedynek o górną piłkę, ale "główka" rezerwowego była niecelna.

4
1
1
1
4
51'

Ben Chilwell uderzył z 14 metrów, ale piłka przeleciała pół metra nad poprzeczką.

4
2
1
2
50'

Antoine Griezmann wpadł w pole karne gospodarzy i kiedy wybiegł do niego Schmeichel napastnik odegrał do nadbiegającego kolegi. Carrasco jednak wyraźnie spóźniony.

3
3
2
48'

Podbity strzał z powietrza Albrightona.

1
1
2
1
47'

Spięcie przy linii bocznej. Savić nie chciał oddać Mahrezowi piłki i Algierczyk złapał obrońcę za rękę. Bez kartkowych konsekwencji.

1
2
4
2
47'

Jest power w graczach Leicester! Od momentu wznowienia gry z animuszem ruszyli na gości.

6
2
1
46'

Początek II połowy.

6
1
1
2
1
46'
46'
44'

Centra Albrightona z lewej flanki, ale jeśli o piłkę w polu karnym walczą Okazaki z Oblakiem, wynik jest łatwy do przewidzenia.

10
4
1
1
4
42'

Daleki wyrzut z autu Fuchsa, ale we własnym polu karnym rządzą i dzielą piłkarze z Madrytu.

5
3
1
40'

Yannick Ferreira Carrasco przedzierał się wzdłuż linii końcowej i niewiele brakowało, a zdołałby obsłużyć Griezmanna. Ostatecznie jednak Kasper Schmeichel nogami wygarnął mu piłkę.

4
4
1
3
5
38'

Koszmarny strzał z dystansu Filipe Luisa. Możliwe, że piłka opuściła stadion.

13
24
6
2
3
37'

Kilkadziesiąt podań gości i bezradnie biegający piłkarze Leicester. Atletico prowadzi i wie jak grać.

10
4
3
6
3
34'

Uderzenie z powietrza Mahreza! Algierczyk trafił piłkę piszczelem, ta miała odpowiednią moc i leciała dziwną parabolą w kierunku Oblaka. Słoweniec przykucnął i obronił.

7
7
2
2
3
32'

Yannick Ferreira Carrasco podaje na 18. metr, gdzie zaskakujący strzał oddaje Saul Niguez. Piłka w światło bramki, ale Schmeichel dość pewnie broni.

10
1
3
1
2
29'

Pierwsze minuty po stracie gola bardzo słabe. Gospodarze wydają się być przybici. Czyżby upadł duch walki Leicester City?

6
6
6
13
4
26'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Asystował mu Filipe Luis.

Atletico skarciło nabierających rytmu gospodarzy. Piękna centra sprzed lewego narożnika pola karnego i jeszcze piekniejszy strzał głową. Wiadomo już, że nie będzie dogrywki.

Atletico Madryt
117
52
31
38
51
25'

Szybki atak gospodarzy, którzy zaczynają dyktować warunki gry. Długo piłkę holował Riyad Mahrez, a gdy trzeba było podać nie w tempo zagrał do Vardy'ego.

8
5
1
3
4
24'

Griezmann podciął Mahreza i okazja dla "Lisów" do centry w szesnastkę. Dośrodkował sam poszkodowany, ale Jan Oblak bez kłopotów interweniował na przedpolu.

6
4
3
3
3
21'

Groźnie pod bramką Atletico! Mahrez prostopadłym podaniem uruchomił Vardy'ego. Ten wpadł w pole karne i wyłożył piłkę na 8. metr. Nadbiegający Shinji Okazaki dostawił nogę, ale futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

2
7
4
4
1
19'

Dośrodkowanie Fuchsa, a po chwili centra Mahreza. Gospodarze raz za razem szukają gola po zagraniach górą.

8
6
1
1
16'

Wilfred Ndidi uraczył nas ni to strzałem, ni to podaniem. Piłka prostopadle zagrana na środek pola karnego spoczęła w rękach Oblaka.

5
7
3
2
2
12'

Dwójkowa akcja Carrasco z Griezmannem, ale po wślizgu Morgana tylko korner. Centra z narożnika boiska zdecydowanie zbyt krótka, a do tego za niska, aby mogła przynieść zagrożenie.

6
3
2
10
3
10'

Podbita piłka po strzale Drinkwatera z 20 metrów. Oblak zdołał zatrzymać futbolówkę przed linią końcową, dzięki czemu nie będzie nawet rzutu rożnego.

9
9
3
4
4
7'

Christian Fuchs z piłką na lewym skrzydle. Poszukiwanie Okazakiego, ale Japończyk bez szans na strącenie futbolówki.

7
6
10
9
5
6'

Ci, którzy spodziewali się zdecydowanych ataków Leicester City mogą czuć się zawiedzeni. Bardzo zachowawcza gra gospodarzy.

10
5
2
6
3
3'

Człowiek od dryblingu, Riyad Mahrez w pierwszej próbie szarży na przebój prawym skrzydłem. Algierczyk szybko jednak stracił piłkę.

8
5
4
2
6
19:49

Niebieskie stroje gospodarzy. Atletico ubrane w biało-czerwone, pasiaste koszulki i czerwone spodenki.