Polska. Schodzi: Filip Jagiełło. Wchodzi: Rafał Makowski.

Coppolaro przeciął niepewnie dośrodkowanie Polaka i zapachniało golem samobójczym.

5
4
5
80'

Włosi są podrażnieni, atakują, ale nie oddają groźnych strzałów, a czasu na odrobienie strat mają niewiele.

20
6
3
3
4
78'

Na czystą pozycję mógł wyjść Damian Rasak, ale szarżę pomocnika Miedzi Legnica zatrzymał w ostatnim momencie Elio Capradossi.

13
4
5
6
9
76'

Gol! Strzelił Grzegorz Tomasiewicz. Asystował mu Robert Bartczak.

Trzecia bramka reprezentacji Polski. Z błędu obrońców gości skorzystali zmiennicy i Grzegorz Tomasiewicz trafił na 3:1 po podaniu Roberta Bartczaka!

271
142
65
7
10
74'

Gol! Strzelił Karol Angielski.

Napastnik Olimpii Grudziądz wyprowadził reprezentację Polski na prowadzenie. Z najbliższej odległości wpakował do siatki piłkę, która odbiła się od słupka.

295
153
62
7
7
70'

Gol! Strzelił Konrad Michalak.

Wyrównanie w Pile! Ogromne zamieszanie w polu karnym. Pierwsze uderzenie zatrzymał jeszcze Emil Audero, ale wobec dobitki Konrada Michalaka był bezradny!

299
152
51
5
7
70'

Reprezentacja Włoch U-20. Schodzi: Alberto Picchi. Wchodzi: Christian D'Urso.

3
70'

Reprezentacja Włoch U-20. Schodzi: Filippo Romagna. Wchodzi: Elio Capradossi.

Elio Capradossi #15
2
1
1
1
1
67'

Paweł Stolarski uderzył płasko z dystansu. Futbolówka przeturlała się wyraźnie obok bramki reprezentacji Włoch.

2
1
2
66'

Karol Angielski w pierwszym ataku. Dobrze opanował piłkę blisko linii pola karnego, ale Emil Audero zatrzymał pewnie jego uderzenie.

1
1
1
3
65'

Reprezentacja Włoch U-20. Schodzi: Riccardo Orsolini. Wchodzi: Federizo Bonazzoli.

2
65'

Reprezentacja Włoch U-20. Schodzi: Leonardo Sernicola. Wchodzi: Paolo Ghiglione.

Paolo Ghiglione #13
Leonardo Sernicola #2
2
3
1
2
64'

Picchi znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i zablokował próbę Damiana Rasaka sprzed pola karnego.

1
1
2
62'

Szansa na wyrównanie Grzegorza Tomasiewicza, jednak pomocnik Pogoni Siedlce za długo układał sobie piłkę na stopie do uderzenia z ostrego kąta, przez co wrócił obrońca i zneutralizował uderzenie.

4
2
2
3
5
61'

Starcie Mateusza Wieteski z Lucą Vido w polu karnym. Włoch upadł na boisko, ale tym razem nie ma jedenastki. Sędzia z Niemiec puścił grę.

1
1
2
1
60'

Polska. Schodzi: Robert Janicki. Wchodzi: Robert Bartczak.

60'

Polska. Schodzi: Oktawian Skrzecz. Wchodzi: Grzegorz Tomasiewicz.

60'

Polska. Schodzi: Oskar Zawada. Wchodzi: Karol Angielski.

60'

Kombinacyjna akcja Polaków zakończona uderzeniem z 11. metra Oktawiana Skrzecza. Za lekko, a na dodatek niecelnie boczny pomocnik i Emil Audero nawet nie interweniował.

1
4
3
6
4
56'

Nie odpowiedzieli jeszcze niczym ciekawym podopieczni Macieja Stolarczyka. Mniej interesujący fragment meczu po zmianie wyniku.

3
3
3
11
6
54'

Fatalnie rozpoczęła się więc druga połowa dla Polaków. Włosi mogą zagrać ostrożniej i głównie rozbijać ataki reprezentacji Polski.

6
4
5
6
7
52'

Gol! Strzelił Riccardo Orsolini.

Włosi obejmują prowadzenie! Riccardo Orsolini zmylił Bartłomieja Drągowskiego i strzelił na 1:0 z rzutu karnego. Bramkarz ACF Fiorentina był w lewym narożniku, a piłka w prawym.

Włochy U-20
24
15
25
50
149
51'

Filippo Romagna sfaulowany w dużym zamieszaniu pod bramką Polaków i sędzia przyznał rzut karny Włochom!

9
6
10
15
33
48'

Od początku drugiej części meczu szybkie tempo i dość otwarta gra z obu stron. Drużynom zależy, by zmienić bezbramkowy wynik.

13
7
3
3
4
46'

Piłka ponownie w grze!

11
3
3
4
2
46'

Polska. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Konrad Michalak.

Czy Polacy strzelą gola w drugiej połowie?
19
10
3
1
1
45+1'

Kapitalna sytuacja podbramkowa Polaków! W końcu pokazał się napastnik Oskar Zawada i główkował nad poprzeczką. Dośrodkowanie na idealnym pułapie dostarczył mu Oktawian Skrzecz z prawego skrzydła.

4
8
1
2
45'

Doliczone 2 minuty.

6
1
1
2
44'

Szansa dla biało-czerwonych. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Mateusz Wieteska i szkoda, że pod naporem defensora, nie zdołał oddać celnego strzału. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

5
2
3
9
3
41'

Ostatnie minuty przed przerwą i zobaczymy, która z drużyn zdecyduje się jeszcze na jakiś atak zanim sędzia zarządzi zejście do szatni.

5
3
2
2
2
39'

Luca Vido próbował opanować piłkę po centrze z prawego skrzydła. Nie udało się, a gdyby napastnik reprezentacji Włoch zrobił to lepiej, mógł oddać niebezpieczny strzał z ostrego kąta.

3
1
2
2
1
36'

Pokazał się na skrzydle Oktawian Skrzecz. Miał obok siebie dwóch przeciwników, próbował mimo to dośrodkować, ale zadziałała siła złego na jednego i Włosi nie pozwolili na wiele.

1
1
1
2
1
32'

Furę szczęścia miała reprezentacja Polski! Jeden z obrońców rozpaczliwie zablokował strzał Matteo Pesiny z 5 metrów, a dobitkę Francesco Cassaty z linii pola karnego zatrzymał Bartłomiej Drągowski!

6
4
1
1
30'

Szybka odpowiedź Polaków, a konkretnie Pawła Stolarskiego. Po ofensywnym wejściu boczny obrońca strzelił w boczną siatkę.

2
3
3
1
29'

Szansę na zmianę wyniku mieli Włosi po rzucie wolnym. Polował na piłkę po dośrodkowaniu Filippo Romagna i zakotłowało się w jego pobliżu, ale ostatecznie nie oddał strzału.

2
6
2
1
1
28'

Blisko dwa kwadranse meczu za kibicami w Pile i wciąż bezbramkowo. Najbliżej zdobycia gola byli Luca Vido oraz Robert Janicki. W pierwszej sytuacji interweniował Bartłomiej Drągowski, a w drugiej piłka minęła bramkę Włochów.

4
2
2
26'

Poderwali się z miejsc kibice na trybunach w Pile! To Robert Janicki uderzył potężnie z 16. metra i niewiele zabrakło, by trafił w światło bramki. Niezła próba Polaka.

6
2
23'

Reprezentacja Włoch U-20. Schodzi: Federico Dimarco. Wchodzi: Gian Filippo Felicioli.

Gian Filippo Felicioli #20
2
5
4
1
22'

Federico Dimarco ucierpiał w jednym ze starć i najpewniej będzie potrzebna pierwsza zmiana w drużynie z Półwyspu Apenińskiego.

2
2
2
12
2
21'

Trochę spokojniejszy fragment spotkania. Piłka w środku pola i bramkarze obserwują wydarzenia z daleka.

3
1
1
18'

Polacy atakują częściej i mają inicjatywę w tym spotkaniu, ale nie mogą poczuć się za pewnie. Biało-czerwoni muszą uważać, ponieważ ich rywale potrafią dwoma, trzeba podaniami wyprowadzić groźny kontratak.

1
2
14'

Zablokowany strzał Damiana Rasaka zza pola karnego. Zawiedziony jest reprezentant Polski.

3
1
2
2
12'

Bardzo groźna akcja Włochów! Goście przedostali się łatwo w nasze pole karne, a atak zakończył mocnym strzałem z ostrego kąta Luca Vido. Instynktownie obronił te uderzenie Bartłomiej Drągowski.

6
4
2
1
3
9'

Drugie dośrodkowanie Roberta Janickiego z rzutu wolnego i tym razem poradzili sobie obrońcy z Włoch. Reprezentant Polski wrzucał piłkę z okolic narożnika boiska.

2
1
6
6'

Oktawian Skrzecz zaatakował skrzydłem, ale jego próba dośrodkowania w pole karne została zablokowana. Na dodatek poirytowany pomocnik sfaulował w ofensywie. Piłka dla Italii.

2
2
4'

Polacy rozpoczęli mecz z dużym animuszem i zaatakowali Włochów wysokim pressingiem. Przyjezdni starają się uspokoić sytuację na boisku.

6
1
2'

Po dośrodkowaniu Roberta Janickiego z rzutu wolnego interweniował po raz pierwszy na przedpolu Emil Audero. Dośrodkowanie młodego Polaka było za głębokie.

3
2
3
4
1
11:42

Trybuny w Pile prawie wypełnione kibicami. Meczu reprezentacji młodzieżowej nie było w tym mieście od blisko 30 lat.

9
3
2
1
2
11:42

Bramki Polaków będzie pilnować Bartłomiej Drągowski, czyli zawodnik ACF Fiorentina, natomiast po przeciwnej stronie boiska jest Emil Audero, który regularnie jest w kadrze meczowej Juventusu Turyn.

11:42

Reprezentacja Polski do lat 20 zaplanowała na marzec dwa pojedynki. Pierwszy z nich, w ramach Turnieju Czterech Narodów, stoczy w Pile z Włochami. Drużyna z Półwyspu Apenińskiego prowadzi w tabeli, a biało-czerwoni tracą do niej dwa punkty.