3
5
4
89'

To powinna być bramka dla Fiołków, ale najpierw w piłkę nie trafił Thelin, a po chwili nad poprzeczką przymierzył Hanni.

2
4
3
2
3
87'
85'

Anderlecht rzadko gości pod polem karnym rywali. Przed chwilą miał na to szansę, ale Trebel zagrał w aut.

2
3
3
3
4
83'

KV Oostende. Schodzi: Yassine El Ghanassy. Wchodzi: Hasan Ozkan.

2
80'

Zbyt mocne zagranie w kierunku pola karnego Anderlechtu i piłka w rękach bramkarza.

3
3
3
3
2
76'

Okres mniej ciekawej gry, głównie w środkowej strefie boiska.

2
2
2
3
2
73'
71'

Niedokładne podanie do Teodorczyka i Polak nie był w stanie przyjąć piłki.

2
2
3
6
8
69'
66'

Anderlecht ustawia się raczej na kontrę i pozwala rywalom dłużej utrzymać się przy piłce.

4
3
7
4
2
63'

Teodorczyk zastawiał się 20 metrów od bramki rywali, lecz ostatecznie piłka została mu wybita.

1
2
2
2
11
61'

Żółtą kartkę otrzymał Kara Mbodji. Zawodnik gości ukarany za faul taktyczny.

1
59'

Sporo niedokładności w grze obu drużyn w ostatnich minutach meczu.

4
2
4
57'

Żółtą kartkę otrzymał Uros Spajić.

Uros Spajić #5
1
1
7
56'

Teodorczyk ostatnią bramkę strzelił 12 marca. Mija zatem ponad miesiąc od tego trafienia.

1
5
9
13
52'

Oostende musi teraz gonić wynik, ale Anderlecht stara się wysokim pressingiem odebrać piłkę rywalom.

7
8
1
2
48'

Gol! Strzelił Sofiane Hanni. 1:0 dla Anderlechtu! Kosmiczna akcja Hanniego, który minął czterech zawodników, a następnie technicznym strzałem umieścił futbolówkę w siatce.

Sofiane Hanni #94
82
55
39
6
7
46'

Początek drugiej połowy.

27
26
25
23
19
45+3'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Landry Dimata! Sprawiedliwości stało się zadość, ponieważ bramkarz obronił niezbyt precyzyjny strzał Dimaty.

1
45+2'

6
45+2'

Ależ fatalna decyzja sędziego, który przyznał rzut karny dla gospodarzy, uznając, że piłka trafiła w rękę zawodnika Anderlechtu. Tymczasem nawet nie była jej pobliżu!

4
7
9
44'

Po kornerze silny strzał głową oddał Mbodji, ale trafił w poprzeczkę.

6
3
2
2
2
44'

Teodorczyk zagrał do Chipciu, który miał już klapki na oczach i jego strzał został zablokowany, a miał obok siebie lepiej ustawionych kolegów z zespołu.

3
2
2
4
6
42'

Całkiem niezła kontra w wykonaniu Anderlechtu, ale Chipciu ostatecznie był na spalonym.

2
2
2
2
2
39'

Przerwa w grze, ponieważ zderzyli się dwaj gracze obu drużyn.

2
2
4
4
2
36'

Dośrodkowanie w kierunku Teodorczyka - bilans? Staranowany przeciwnik i niecelny strzał.

2
2
2
2
4
35'

Fantastyczny strzał Trebela z 30 metrów z trudem bramkarz sparował na korner.

2
2
2
2
4
33'

KV Oostende. Schodzi: Brecht Capon. Wchodzi: Michiel Joncheere. Kontuzja zawodnika Oostende.

1
31'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Trebela i piłka w rękach bramkarza.

2
2
3
3
1
30'

Rozłoszczony Teodorczyk zdecydował się na strzał z 18 metrów, jednak został zablokowany.

4
1
4
5
6
29'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Teodorczyk. Polak zaatakował nakładką rywala, nawet go nie dotknął, a mimo to sędzia uznał, że należy się Teodorczykowi żółta kartka.

5
3
5
8
22
25'

To jest trzeci mecz w play-offach, a Teodorczyk wciąż pozostaje z 20 golami na koncie.

1
1
1
7
7
21'

Obraz gry nie ulega zmianie - nadal atakuje Anderlecht, a dwie okazje miał już Teodorczyk.

11
5
3
3
3
18'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marusić. Faulowany Chipciu.

3
15'

To była świetna okazja dla "Teo"! Polak przyjął piłkę na klatkę piersiową na ósmym metrze, był niepilnowany, ale uderzył wprost w rywala.

6
2
2
2
10
14'

Franck Berrier dośrodkował z rzutu wolnego, ale bramkarz wypiąstkował piłkę.

1
3
1
1
6
12'

Pierwsza okazja dla Teodorczyka, chociaż nie była ona łatwa. Strzał Polaka z 14 metrów przeleciał nad poprzeczką.

3
2
2
2
10
11'

Anderlecht kontroluje przebieg meczu.

5
5
2
2
2
9'

Teodorczyk zagrywał na piąty metr, jednak piłka została wybita na korner.

4
2
3
2
6
7'

Teodorczyk przetrzymał piłkę 40 metrów od bramki rywali i spokojnie oddał ją do kolegi z zespołu.

7
4
4
4
4
6'

Kolejny faul zawodników Oostende. Gra przerwana przy linii środkowej.

3
2
2
3
6
4'

Zawodnicy Anderlechtu domagają się rzutu rożnego - ich zdaniem bramkarz dotknął piłkę ręką. Innego zdania jest arbiter.

3
2
2
2
6
3'

Goście spokojnie wymieniają podania w strefie obronnej, przygotowując ofensywną akcję. W końcu piłka zostaje posłana pod pole karne rywali, a tam faulowany jest Teodorczyk.