1
88'

Po wrzutce z rogu do piłki doszedł Alexandru Chipciu, ale uderzył niecelnie!

84'

Milicević uderzył z rzutu wolnego, a lecącą na poprzeczkę piłkę na korner wybił Frank Boeckx!

81'

Niepewnie interweniował Frank Boeckx po strzale, który oddał Coulibaly. Wciąż bez goli w hicie kolejki.

79'

Piłkarze Gent ponownie częściej utrzymują się przy piłce, ale nie potrafią zbliżyć się pod bramkę gości.

76'

Leander Dendoncker uderzył z rzutu wolnego z ok. 29 metrów. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

74'
ZMIANA

Gent. Schodzi: Brecht Dejaegere. Wchodzi: Briger Verstraete.

wchodzi Wchodzi
Briger Verstraete #6
schodzi Schodzi
Brecht Dejaegere #19
72'
ZMIANA

Anderlecht. Schodzi: Łukasz Teodorczyk. Wchodzi: Isaac Kiese Thelin. To był słaby występ Polaka.

71'

Przycisnęl rywali goście. Mocny strzał oddał Hanni, bramkarz był jednak na posterunku.

68'

Anderlecht ma coraz więcej do powiedzenia na placu gry. Wydaje się jednak, że gości remis w pełni satysfakcjonuje.

66'
ZMIANA

Anderlecht. Schodzi: Adrien Trebel. Wchodzi: Youri Tielemans.

Adrien Trebel #25
1
1
1
65'

Niestety wróciliśmy do poziomu z pierwszej części. Coraz mniej emocji na boisku.

1
62'
ZMIANA

Gent. Schodzi: Moses Simon. Wchodzi: Samuel Kalu.

Samuel Kalu #18
1
60'

Nie ma dobrego dnia Łukasz Teodorczyk. Polak miał jedną okazję bramkową, którą zmarnował, dodatkowo traci sporo piłek.

1
1
4
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Mitrović.

55'

Frank Acheampong znalazł w polu karnym Teodorczyka, który w wyśmienitej sytuacji dał szansę wykazać się bramkarzowi. Druga połowa dużo lepsza od pierwszej.

1
1
1
1
1
53'

Płaski strzał z pola karnego oddał Hanni, dobrze interweniował bramkarz gospodarzy.

51'

Simon uciekł prawą stroną dograł na przedpole, a tam nadbiegający Kubo uderzył z trudnej pozycji, ale trafił tylko w boczną siatkę!

50'

Aktywniejsi po przerwie są piłkarze gości. Gracze Anderlechtu wykonywali już kilka rzutów wolnych w niedalekiej okolicy pola karnego.

47'

Mitrović zgrał piłkę głową w kierunku Teodorczyka, ale Polak został zablokowany przez rywala i futbolówkę przejął bramkarz.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Kara Mbodji.

Kara Mbodji #4
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
42'

Wydawało się, że gospodarze chcąc zachować szanse na mistrzostwo Belgii z większą determinacją będą atakowali. Tymczasem poziom meczu może rozczarowywać.

1
39'

Sprzed pola karnego uderzał Hanni, ale strzał był bardzo niecelny.

1
35'

Anderlecht przeprowadził kilka akcji, ale nie potrafił zakończyć ich strzałem. W bramce gospodarzy czujny jest Kalinić.

1
1
32'

Saief dogrywał do Simona, któremu niewiele brakowało, aby przejąć piłkę.

1
1
29'

Milicević dogrywał z rzutu wolnego, do piłki doszedł Gershon, ale uderzył niecelnie. Piłka o metr minęła bramkę.

1
1
25'

Ostro potraktował rywala Teodorczyk. Sędzia jednak nie pokazał Polakowi kartki.

2
2
1
22'

Frank Boeckx już kilka razy musiał interweniować na przedpolu. Póki co bramkarz Anderlechtu jest bezbłędny.

2
1
19'

Gra toczy się w środku pola. Obrońcy obu drużyn na niezbyt wiele pozwalają rywalom. Jak na razie zespoły stworzyły sobie po jednej sytuacji.

1
1
15'

Groźnie pod bramką gospodarzy. Piłkę w polu karnym otrzymał Acheampong, jego strzał w kierunku dalszego słupka minął jednak cel o pół metra.

2
14'

Mecz sie wyrównał. Wciąż jednak bez większych spięć podbramkowych.

2
1
9'

Żółtą kartkę otrzymał Uro Spajić.

Uro Spajić #5
3
3
1
6'

Więcej z gry mają gospodarze, piłkarze Anderlechtu póki co raz zbliżyli się pod bramkę Gentu.

2
2
2'

Ruszyli gospodarze, w dobrej sytuacji znalazł się Simon, ale zagrał niedokładnie. Zawodnik Gent prawdopodobnie chciał uderzać, ale źle trafił w piłkę.

4
4
1
14:17

Spotkanie poprowadzi Sebastien Delfierere.

3
3
1
14:17

Lider z wizytą na stadionie wicelidera. W przypadku wygranej Anderlechtu mistrzostwo Belgii będzie na wyciągnięcie ręki.