16
2
3
75'

Lionel Messi przeprowadził indywidualną akcję i strzelił wyraźnie nad poprzeczką.

5
2
2
10
10
71'

Piłka w siatce Barcelony po strzale Deyversona, ale Brazylijczyk był na wyraźnym spalonym.

18
7
7
5
4
70'

W sporym zamieszaniu podbramkowym leżący na ziemi Rodrigo Ely oddał strzał, który nogą obronił Jasper Cillessen.

7
3
5
1
2
70'

Ruben Sobrino znalazł się w świetnej okazji, jednak został zablokowany przez Andre Gomesa. Gdyby nie piłkarz Barcelony, piłka wpadłaby do siatki.

4
2
6
2
2
66'

Andres Iniesta ładnie urwał się rywalom, jednak strzelił z dystansu nad poprzeczką.

8
3
2
2
2
64'

Alaves stara się zaatakować, ale Barcelona wydaje się kontrolować wydarzenia na Vicente Calderon.

8
1
61'

Jordi Alba zagrał niebezpiecznie w kierunku własnego bramkarza, ale rywal nie zdołał dosięgnąć futbolówki.

6
2
6
2
4
59'

. Schodzi: Ibai Gomez. Wchodzi: Ruben Sobrino.

7
2
1
2
1
59'

. Schodzi: Edgar Mendez. Wchodzi: Victor Camarasa.

Victor Camarasa #8
Edgar Mendez #17
6
1
2
59'

Ivan Rakitić uderzył z dystansu nad poprzeczką.

3
1
5
5
2
58'

Jeden z obrońców uprzedził w polu bramkowym Alcacera.

1
1
1
5
5
54'

Ibai Gomez zdecydował się na strzał z powietrza, ale źle ustawił nogę i piłka poleciała daleko w trybuny.

5
5
1
1
1
50'

Lionel Messi świetnie dograł na długi słupek, a strzał Alcacera niemalże z linii bramkowej wybił golkiper Alaves.

8
4
4
1
7
49'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Ely.

6
8
1
2
2
48'

Ibai Gomez nieznacznie pomylił się przy strzale z rzutu wolnego.

2
8
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

11
5
3
4
2
45+3'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Lionel Messi.

Barcelona dobiła Alaves przed przerwą! Kapitalną akcję przeprowadził Messi, który z prawego skrzydła zbiegł do środka i idealnie wypuścił w uliczkę Alcacera. Napastnik Barcy tym razem wykorzystał swoją sytuację!

113
62
24
22
25
45+2'

Lionel Messi zagrał z głębi pola w "szesnastkę" i Paco Alcacer powinien oddać strzał głową, ale... nie trafił w piłkę.

22
13
12
17
22
45'

21
6
6
6
7
45'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Andre Gomes.

2:1!!! Piłkarze Barcelony wjechali z piłką do siatki! Lionel Messi rozegrał na prawą stronę pola karnego do Gomesa, ten zagrał wzdłuż pola bramkowego i do pustej bramki trafił Neymar!

104
62
20
18
22
42'

7
40'

Lionel Messi przymierzył z rzutu wolnego i bramkarz Alaves na raty złapał piłkę.

17
12
9
6
14
39'

4
37'

FC Barcelona w ataku pozycyjnym, Alaves się skutecznie broni. Przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty/

8
3
5
5
5
33'

Gol! Strzelił Theo Hernandez.

Niesamowite! Już mamy remis! Theo Hernandez kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego i posłał piłkę w samo okienko bramki Barcelony!

64
43
35
58
105
30'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Neymar.

Cóż za bramka! Messi rozpoczął akcję, zagrał przed pole karne do Neymara, a ten z pierwszej piłki odegrał do Argentyńczyka. Gwiazdor Barcelony długo się nie zastanawiał i uderzył tuż obok słupka bramki Alaves!

143
93
29
29
36
28'

Strzał Iniesty z dystansu nogami obronił Fernando Pacheco.

14
7
9
9
19
27'

NIEPRAWDOPODOBNE!!! Alaves było o centymetry od gola! Ibai Gomez strzelił po ziemi z narożnika pola karnego, Jasper Cillessen niespodziewanie przepuścił piłkę, która odbiła się od słupka i przeleciała niemalże po linii bramkowej!

12
10
18
7
19
25'

Po tym zdarzeniu z boiska na noszach został zniesiony Javier Mascherano:

5
3
9
39
18
23'

Neymar strzelił po nodze rywala i piłka wyleciała na korner.

15
7
4
3
4
22'

Bardzo mądrze gra Deportivo Alaves. Ekipa z Vitorii jest skupiona na defensywie i skutecznie (często faulami) powstrzymuje ataki rywala.

3
3
2
6
20
20'

Neymar ruszył lewym skrzydłem, dograł do Messiego przed pole karnego, którego strzał został zablokowany.

18
4
4
10
12
16'

Żółtą kartkę otrzymał Edgar Mendez. Ostro! Pomocnik Alaves nadepnął na piszczel leżącego Umtitiego. To mogła być czerwona kartka!

13
9
8
9
22
15'

Jasper Cillessen skutecznie piąstkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Ibaia Gomeza. FC Barcelona ma przewagę w posiadaniu piłk 70 do 30 procent, ale podbramkowych okazji wciąż nie mieliśmy.

12
10
4
5
6
11'

Barcelona. Schodzi: Javier Mascherano. Wchodzi: Andre Gomes. Mascherano opuszcza boisko na noszach, zakrywa dłońmi twarz.

8
6
8
39
14
10'

Javier Mascherano wciąż jest opatrywany. Ma bardzo duże rozcięcie na czole. Będzie potrzebna zmiana.

6
6
4
29
13
8'

Javier Mascherano ma rozciętą skórę na czole po zderzeniu z rywalem. Bardzo groźnie wygląda ta sytuacja!

11
7
9
45
18
6'

Groźnie pod bramką Alaves! Lionel Messi kapitalnie podał w pole karne z głębi pola, akcję zamknął Jordi Alba, ale do jego zagrania nie dobiegł już Paco Alcacer.

16
9
10
8
11
5'

Deportivo Alaves ustawione w systemie 5-4-1 przyjmuje Barcelonę na własnej połowie. Ekipa z Galicji wyszła z jedną kontrą na początku starcia, jednak nie zakończyła się ona choćby strzałem.

20:45

Deportivo Alaves nie tylko walczy o tytuł. W przypadku wygranej, zagra w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Europy. Jeśli dzisiaj ekipa z Galicji przegra, z 7. miejsca w tabeli Primera Division do europejskich pucharów awansuje Athletic Bilbao.

11
8
7
7
5
20:45

Z powodu kartek w zespole Barcelony brakuje Sergiego Roberto i Luisa Suareza. Pierwszego z nich na prawej stronie obrony zastąpi Javier Mascherano, z kolei na szpicy wystąpi Paco Alcacer.

6
5
9
12
6
20:45

W finale Pucharu Króla FC Barcelona zmierzy się z Deportivo Alaves. O triumfie w rozgrywkach decyduje jedno spotkanie, rozgrywane na Estadio Vicente Calderon w Madrycie. Start o 21:30!