Liga Europy: Półfinały, pierwsze mecze
04 maj 2017 21:05
90+3'

Kapitan Mallo w pewnym stopniu zawalił mecz gospodarzom. W pierwszej połowie grał dobrze, ale faul w takim miejscu boiska jak w 67. minucie to koszmarek.

11
6
3
2
2
90+2'

Celta Vigo. Schodzi: Mallo. Wchodzi: Claudio Beauvue.

1
90'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

2
2
9
2
3
89'

Man Utd. Schodzi: Ashley Young. Wchodzi: Chris Smalling.

86'

12
84'

Próbuje odpowiedzieć Celta Vigo. Łapią się za głowy kibice, ponieważ John Guidetti składał się do uderzenia kilka metrów przed bramką Sergio Romero.

6
4
1
1
2
80'
78'
75'

Zmianę szykuje również menedżer Manchester United. Zanim ona Jesse Lingard huknął tuż obok bramki Sergio Alvareza.

7
4
5
4
4
74'

Celta Vigo. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Jozabed.

Jozabed #16
8
6
5
5
6
73'

Szybka wymiana podań 11. siły Primera Division i Iago Aspas mógł to zmienić w gola na 1:1. Pudło i grymas na twarzy gwiazdora Celty Vigo.

12
5
3
4
3
70'

Jose Mourinho wygląda na zadowolonego. Po dobrym fragmencie w grze gospodarzy Manchester United odpowiedział w zabójczy sposób i ma gola na wyjeździe.

16
10
2
2
4
67'

Gol! Strzelił Marcus Rashford.

Mallo popełnił faul w bardzo złym miejscu, a Marcus Rashford wstrzelił się w idealnym momencie! Uderzenie z rzutu wolnego w boczną siatkę i Manchester United na prowadzeniu!

96
47
16
12
14
66'

1
65'

Marcus Rashford - niezwykła dynamika, ale brakuje precyzji.

8
3
2
2
2
62'

Tyle możliwości miał Marcus Rashford, ale biegł tak szybko, że zabrakło czasu na myślenie. Fatalne uderzenie młodego zawodnika Manchester United.

3
2
3
9
4
59'

Pione Sisto kontra Sergio Romero pojedynek drugi. Ponownie bramkarz Manchester United lepszy od ofensywnego zawodnika Celty Vigo, ale uderzenie z dystansu pod poprzeczkę było naprawdę groźne!

8
4
5
3
3
57'

Przez ponad minutę Celta Vigo rozgrywała na połowie przeciwnika. Ciekawe, czy Manchester United celowo wciągnął Hiszpanów w taką grę czy złapał zadyszkę.

4
1
1
1
55'

Celta Vigo liczy na błysk swoich indywidualności i przynajmniej skromne zwycięstwo u siebie.

2
2
5
2
2
52'

Iago Aspas i jego pierwsze dziś uderzenie głową po wrzutce z głębi pola. Metr, może dwa obok bramki Sergio Romero.

5
1
3
4
4
51'

Antonio Valencia kontra Pione Sisto. Połowiczny sukces defensora Manchester United, który przerwał atak, ale Celta Vigo miała jeszcze wrzut z autu.

4
5
1
1
2
50'

Brawurowo Paul Pogba. Francuz próbował przelobować Sergio Alvareza, ale żeby zmusić golkipera do błędu, trzeba najpierw przymierzyć w światło bramki.

4
2
1
2
3
47'

Po faulu na Iago Aspasie wrzutka z rzutu wolnego w środek pola karnego Manchester United. Poradzili sobie piłkarze w czerwonych koszulkach.

7
4
1
2
1
46'

komentarz

Obrazki z Estadio Balaidos w Vigo. Trwa walka o awans do finału Ligi Europy.

9
44'

Nie takie sztuczki na Sergio Alvareza, który złapał dośrodkowanie z prawego skrzydła szybujące w kierunku Marouane'a Fellainiego.

3
2
4
7
9
42'

Ostatnie akcje przed przerwą. Rozgrywa pozycyjnie Manchester United, a jego przeciwnik zdezorganizowany i chyba dobrze mu zrobi narada w szatni.

5
3
2
3
4
39'

Jesse Lingard miał przed oczami tylko Sergio Alvareza i bramkarz Celty Vigo potwierdził wysoką formę! Wiedział, w które miejsce strzeli przeciwnik po wymianie podań z Marcusem Rashfordem.

9
5
3
6
14
38'

Dwie wyborne interwencje Sergio Alvareza. Dzięki nim Celta Vigo wciąż na zero z tyłu.

7
2
3
4
17
37'

Coraz gorzej organizują się po stracie piłki gospodarze. Już dwie groźne akcje w ostatnich 10 minutach po szybkim ataku Manchester United.

14
5
2
3
3
35'

Henrich Mchitarjan sam w polu karnym gospodarzy i Celta Vigo uratowana po raz drugi przez Sergio Alvareza. Genialnie poczekał bramkarz i odbił lewą nogą strzał byłego zawodnika Borussii Dortmund!

4
2
2
10
13
33'

Żółtą kartkę otrzymał Marouane Fellaini.

9
5
8
10
19
31'

Po uderzeniu Pione Sisto nie zorganizowali się na czas gospodarze i mieli szczęście, że po płaskim dośrodkowaniu nie było strzału z czystej pozycji!

3
4
4
5
7
30'

Celta Vigo kontynuowała atak i po krótkim balansie ciała na obrzeżach pola karnego Pione Sisto poczęstował Sergio Romero płaskim strzałem.

3
5
2
5
4
29'

Po dalekim wrzucie z autu Mallo interweniował we własnym polu karnym Paul Pogba. Następną centrę przejął Matteo Darmian.

2
2
2
4
5
27'

Błękitne barwy lokalnego wroga Manchester United mają działać jak płachta na byka. Kibice ze specjalnymi szalami. Ich klub gra po raz pierwszy w półfinale europejskich pucharów.

10
5
2
2
3
26'

Nemanja Bedoja nie przedarł się w pole karne Manchester United. Piłkę zabrał mu Marcus Rashford i na dodatek sprytnie sprowokował do faulu. Piłka dla zespołu z Old Trafford.

13
8
6
3
4
24'

Dynamicznie poruszają się po boisku piłkarze. Obie drużyny stworzyły jedną sytuację podbramkową, ale wciąż bez goli.

6
4
2
4
7
23'

Lepsze minuty zespołu z Anglii. Przerywa napór gwizdek sędziego, ponieważ jego zdaniem piłka opuściła boisko. Od bramki Sergio Alvarez.

12
6
3
2
5
20'

Sergio Alvarez! Techniczne uderzenie Marcusa Rashforda z 20. metra i po raz pierwszy bramkarz Celty Vigo musiał ratować drużynę. Robinsonada godna poklasku i tylko korner dla Manchester United.

21
8
5
6
9
19'

Eric Bailly jest zdecydowanie bardziej mobilny od Johna Guidettiego i napastnik Celty Vigo nie miał szans na dojście do prostopadłego podania.

12
7
3
4
5
17'

Paul Pogba przejął piłkę blisko koła środkowego i pognał w kierunku bramki Celty Vigo. Nie widział partnerów, zdecydował się na ułańską szarżę, która zakończyła się przed polem karnym.

7
6
9
7
9
16'

Manchester United jest specjalistą od otwierania wyniku w Lidze Europy, ale od kilku minut cofa się pod naporem Celestes.

13
2
1
1
13'

Postraszyli gospodarze. Pokazali, że są w stanie zaszkodzić potentatowi. Kolejną akcję planował Iago Aspas, ale został szybko zatrzymany faulem.

10
3
2
3
7
11'

Daniel Wass dopadł do piłki na 8. metrze przed bramką Sergio Romero i główkował po wrzutce Nemanji Radoji z głębi pola. Świetna szansa i pudło ofensywnego zawodnika Celty Vigo!

7
4
4
3
3
10'

Eric Bailly i Paul Pogba są w podstawowym składzie Manchester United, choć ich występy stały pod znakiem zapytania.

16
3
3
8'

Marcus Rashford szarżował na skraju pola karnego i próbował uruchomić płaskim dośrodkowaniem Marouane'a Fellainiego. Najpierw dał się zablokować, a później nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

15
5
5
6
6
7'

Pierwsza odpowiedź zespołu z Galicji. Iago Aspas miał piłkę pod nogami, ale nie przedarł się pod naporem dwóch obrońców Manchester United. Na koniec strzał z dystansu daleko od bramki Sergio Romero.

17
7
5
4
6
5'

Pewni siebie podopieczni Jose Mourinho rozgrywają piłkę wysoko. W polu karnym był Marcus Rashford, ale nie wpadł na żaden kreatywny pomysł i Sergio Alvarez nie musiał bronić strzału.

17
9
9
7
8
3'

Facundo Roncaglia wygrał pojedynek jeden na jednego w bocznym sektorze boiska i jeszcze sprytnie obił piłkę o nogi zawodnika z Manchesteru. Celta Vigo na moment zatrzymała atak rywala.

11
6
6
7
9
2'

Pierwsze podania za plecy obrońców Celestes. Czujnie bramkarz Sergio Alvarez, który uniemożliwił przyjezdnym zgarnięcie piłki.

17
6
7
5
5
20:12

Piłkarze na boisku. Celta Vigo w błękitnych koszulkach i białych spodenkach, natomiast przyjezdni w czerwono-czarnych strojach.