1
1
5
88'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Z dystansu strzelał Stojan Vranjes. Po rykoszecie piłka trafiła do Jankowskiego, który z kilku metrów pokonał bramkarza.

Piast Gliwice
23
10
4
10
29
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Hofbauer.

3
3
2
3
5
86'

Luka Zarandia po ładnej akcji zagrał do Kakoko. Ten z kilkunastu metrów oddał jednak niecelny strzał.

1
2
1
1
85'

Poza boiskiem opatrywany jest Radosław Murawski. Piast chwilowo w dziewiątkę.

2
1
2
2
1
84'

Groźna akcja Arki, lecz znów zabrakło dokładnego podania w pole karne.

2
1
1
1
1
81'
81'

Z dystansu niecelnie strzelał Michał Masłowski.

1
1
1
1
2
80'

Mimo gry w osłabieniu Piast cały czas stara się atakować.

1
2
1
1
1
76'
75'

Z rzutu wolnego z 32 metrów strzelał Adam Mójta. Piłka trafiła w mur.

3
3
2
2
2
73'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Aleksandar Sedlar. Piłkarz Piasta faulował rywala. W ostępie kilku minut zobaczył dwie żółte kartki i musi opuścić boisko.

20
9
8
4
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Sedlar.

5
2
1
1
4
68'

Po dośrodkowaniu w pole karne problemy ze złapaniem piłki miał Pavels Steinbors. Pomogli mu koledzy, którzy zdołali ją wybić.

3
1
1
1
67'

Ładne dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Piłkę dobrze wybił jednak Krzysztof Sobieraj.

5
66'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch.

3
1
3
62'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Piasta.

3
3
1
1
1
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Mójta.

5
2
1
1
1
58'

Ładny strzał z 18 metrów oddal Sasa Zivec. To było jednak niecelne uderzenie.

5
1
2
1
2
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Jankowski.

3
1
1
1
54'

"Centrostrzał" w wykonaniu Adama Mójty. Piłka o centymetry minęła bramkę Arki.

3
1
2
2
53'

Zawodnicy Arki już nieco oddalili grę od własnego pola karnego, ale Piast dalej w natarciu.

1
1
2
50'

Gdynianie na razie nie mogą wyjść z piłką z własnej połowy.

2
4
2
6
49'

Ładny, techniczny strzał z dystansu oddał Sasa Zivec. Po interwencji bramkarza piłka wyszła poza boisko.

4
2
1
48'

Zdecydowanie od początku drugiej połowy do ataku ruszyli zawodnicy Piasta.

1
3
1
46'

Z 20 metrów niecelnie strzelał Łukasz Sekulski.

3
2
2
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
1
46'
46'

Piast. Schodzi: Martin Bukata. Wchodzi: Sasa Zivec.

1
1
1
1
1
43'

Żółtą kartkę otrzymał teraz Michał Marcjanik.

9
5
3
4
4
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antoni Łukasiewicz.

8
2
1
2
39'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki. Po wrzutce Gerarda Badii gospodarze pewnie wybili piłkę.

7
2
1
1
36'

Kontra Piasta, po której źle w pole karne Arki dośrodkował Gerard Badia. Zdecydowanie ta akcja powinna zostać rozwiazana inaczej.

3
5
1
3
3
35'

Nie jest to porywające widowisko. Zdecydowanie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

4
2
4
2
2
31'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mateusza Szwocha w pole karne Piasta. Sędzia dopatrzył się spalonego i przerwał akcję.

4
4
2
5
7
28'

Coraz groźniejsze są akcje Arki. Przed chwilą w polu karnym Piasta dryblował Mateusz Szwoch, lecz ostatecznie nie zdołał oddać strzału.

8
5
4
2
6
26'

Znów źle zachował się Rafał Siemaszko, który po kontrze wdał się w drybling i stracił piłkę.

2
3
3
2
5
25'

Zanosiło się na bardzo groźną kontrę Arki, lecz źle podawał Rafał Siemaszko. Piłkę przejęli gliwiczanie.

4
2
2
5
5
23'

Piast jest zdecydowanie częściej przy piłce, ale gliwiczanie nie potrafią wypracować sobie dobrej okazji.

5
4
1
1
2
21'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Damian Zbozień. Piłkę pewnie złapał bramkarz Piasta.

2
1
1
1
5
21'

Teraz to gdynianie wywalczyli rzut rożny.

3
3
2
19'

Hebert dośrodkował w pole karne gdynian, gdzie doszło do nieporozumienia bramkarza z obrońcą Arki. Ostatecznie piłka wyszła jednak na rzut rożny.

6
3
1
1
17'

Sporo gry w środku pola, ale też mało dokładnych podań.

4
3
1
2
2
15'

Gliwiczanie wywalczyli rzut rożny, ale źle go rozegrali. Ostatecznie zabrakło groźnego strzału na bramkę gospodarzy.

6
3
2
12'

Gra toczy się na połowie Piasta. Gdynianie nie cofnęli się do defensywy.

11
6
4
2
2
9'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Bardzo pewny strzał Szwocha. 1:0 dla Arki Gdynia!

71
30
10
12
21
8'

Żółtą kartkę otrzymał Hebert.

11
7
3
2
4
8'

Rzut karny dla Arki! Sędzia odgwizdał "jedenastkę" za zagranie ręką Heberta.

17
6
3
3
4
7'

Oba zespoły starają się atakować, lecz brakuje im dokładności w rozegraniu piłki.

4
3
4
2
4
4'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał Murawski.

8
3
2
4
3
3'

Marcin Pietrowski dośrodkował w pole karne Arki, gospodarze wybili jednak piłkę.

7
3
2
2
4
3'

Jak na razie gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.