13
9
54
89'

Palanca dośrodkował do Kiełba, a jego strzał głową z ostrego kąta dobrze obronił Burić.

51
22
8
11
21
87'

Piłka w bramce Korony, ale sędzia odgwizdał faul na jednym z obrońców.

28
10
11
27
76
84'
18
5
9
15
22
84'

Nieprzyjemny strzał z dystansu oddał Kiełb. Pewnie interweniował Burić.

45
12
2
4
18
81'

Lech. Schodzi: Radosław Majewski. Wchodzi: Maciej Gajos.

45
16
9
6
12
80'

Gol! Strzelił Marcin Robak.

Marcin Robak znów pewnym strzałem pokonał Borjana z rzutu karnego!

Lech Poznań
230
97
20
30
71
79'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń.

Pomocnik Korony sfaulował Jevticia i będzie rzut karny dla Lecha!

88
40
4
9
29
77'

11 192 kibiców zasiadło na Inea Stadionie.

53
15
16
7
7
76'

Burić znów ratuje Lecha! Nieporozumienie Kędziory z Bednarkiem mógł wykorzystać Dani Abalo, ale bramkarz gospodarzy zdołał mu wybić piłkę spod nóg.

33
11
4
3
22
73'

Korona mogła wyjść na prowadzenie. Po ładnej akcji sam przed Buriciem znalazł się Kallaste, ale bramkarz Lecha zdołał odbić piłkę. Sprzed pola karnego dobijał jeszcze Palanca, lecz nie trafił w bramkę.

20
16
5
12
25
70'
68'

Kostewycz znakomicie dośrodkował po ziemi w pole karne, ale Jevtić nie trafił w piłkę.

11
16
4
6
24
65'

Kędziora dobrze dośrodkował w pole karne, ale Trałka nie zdołał wygrać pojedynku powietrznego z obrońcami.

11
6
1
10
23
63'

Żółtą kartkę otrzymał Wołodymyr Kostewycz za faul na Rymaniaku.

26
11
5
14
19
62'

Piłka po strzale Rymaniaka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

15
12
4
3
4
61'

Lech. Schodzi: Maciej Makuszewski. Wchodzi: Mihai Radut.

59'

13
58'

Zablokowane uderzenie Abalo sprzed pola karnego.

10
6
5
7
11
58'

Z rzutu wolnego prosto w mur uderzył Palanca.

16
3
1
3
8
57'
16
4
5
3
9
56'

Borjan odważnym wyjściem z bramki zażegnał niebezpieczeństwo. Bramkarz Korony uprzedził Robaka i wybił piłkę na aut.

14
4
4
7
17
54'

Kapitalnie huknął z ponad 30 metrów Rafał Grzelak. Piłka przeleciała tuż obok bramki Buricia, ale będzie jeszcze rzut rożny dla Korony.

19
9
7
9
19
51'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę w polu karnym otrzymał Trałka, ale niecelnie zgrywał w kierunku Robaka.

17
8
8
18
16
48'

Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego, ale Kędziora nie zdołał oddać celnego strzału głową z trudnej pozycji.

16
9
7
21
10
46'

Początek drugiej połowy.

31
16
7
8
7
45'

Gol! Strzelił Jacek Kiełb.

Znów remis! Burić wyczuł intencje Kiełba, ale nie zdołał obronić jego uderzenia.

142
77
24
48
132
44'

Coś nieprawdopodobnego! Trałka faulował w polu karnym i będzie jedenastka dla Korony.

62
36
13
21
65
42'

Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Robak. Napastnik Lecha zmylił bramkarza Korony i gospodarze znów prowadzą.

Lech Poznań
159
87
15
37
84
41'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak.

Rymaniak sfaulował w polu karnym Robaka i będzie rzut karny.

57
39
8
12
28
40'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Trałka.

23
14
8
37
16
38'

Żółtą kartkę otrzymał Abdul Aziz Tetteh za faul na Aankourze.

25
22
11
19
30
35'

Bednarek zablokował uderzenie Kiełba, a po chwili strzał z dystansu Żubrowskiego minął bramkę.

27
25
13
5
11
32'

Lech jak na razie gra poniżej oczekiwań. W jego poczynaniahc brakuje dokładności.

24
16
13
36
24
28'

Jevtić potężnie uderzył prawą nogą sprzed pola karnego, ale trafił prosto w obrońcę.

25
17
10
10
19
28'

Z 30 metrów uderzał Kiełb i Burić bez problemów złapał piłkę.

34
24
9
12
11
25'

Po bramkach obraz gry się nie zmienił. Spotkanie jest wyrównane, ale sytuacji było bardzo mało. Jedyne celne strzały zakończyły się golami.

22
21
10
14
16
21'

Gol! Strzelił Mateusz Możdżeń.

Co za odpowiedź Korony! Na strzał z dystansu zdecydował się Możdżeń, piłka odbiła się rykoszetem od Wilusza, co zaskoczyło Buricia, który tylko wzrokiem odprowadził piłkę zmierzającą do bramki.

132
74
30
57
152
17'

Gol! Strzelił Darko Jevtić. Asystował mu Radosław Majewski.

Lech sprytnie rozegrał rzut rożny i prowadzi 1:0! Majewski zagrał przed pole karne, gdzie Jevtić miał sporo miejscca, przyjął piłkę i strzałem lewą nogą pokonał Borjana.

201
97
22
31
70
16'

Jak na razie nie jest to porywające widowisko. Żadna z drużyn nie stworzyła groźnej sytuacji.

19
12
9
11
14
13'

Lepszy okres gry Korony. Na strzał z dystansu zdecydował się Kiełb, ale został zablokowany.

19
15
4
8
8
12'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

43
25
5
7
18
11'

Lech miał szansę na kontratak, ale Majewski niedokładnie zagrał do Robaka.

25
18
3
13
20
11'

Korona nie skupia się tylko na defensywie i stara się atakować. Obrona gospodarzy radzi sobie jednak z dośrodkowaniami.

22
13
2
2
6
9'

Mecz toczy się obecnie głównie w środku pola. Żadna z drużyn nie ma wyraźnej przewagi.

19
14
6
3
5
7'

Kiełb dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, ale pewnie interweniował Burić.

30
15
4
7
8
6'

Korona przedostała się pod pole karne Lecha, ale Wilusz zdołał wybić piłkę zagrywaną przez Kiełba.

22
12
5
5
9
3'

Obrońcy Korony poradzili sobie z dośrodkowaniami Jevticia, Majewskiego i Kostewycza.

16
12
2
4
23
2'

Od początku meczu dłużej przy piłce utrzymuje się Lech Poznań.

33
14
3
2
4
20:10

Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Za moment początek meczu.

19
13
1
3
3
20:10

W fazie zasadniczej w pierwszym meczu Korona pokonała Lecha 4:1, a w rewanżu poznaniacy wygrali 1:0.