Lotto Ekstraklasa: 31. kolejka
30 kwi 2017 18:00
90+3'

Zachara chciał uderzać z pola karnego, ale uczynił to bardzo źle. Piłka nie opuściła nawet "szesnastki".

42
28
18
25
25
90+2'

Moulin w pole karne do Pazdana, ale obrońcy zabrakło centymetrów, aby dobrze zgrać piłkę.

42
28
10
11
12
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

63
26
18
18
54
89'
44
19
15
12
13
88'

Groźny strzał Vadis Odjidja-Ofoe sprzed pola karnego, Załuska odbił piłkę do boku.

34
19
12
15
15
88'

Nerwowo w poli karnym Wisły, przewrócił się Vadis Odjidja-Ofoe, sędzia wskazał na róg, a piłkarz gospodarzy... zwyzywał Gonzaleza. Dziwny zwyczaj gracza Legii.

11
16
7
4
13
87'

Dośrodkowanie Sadloka, strzał głową Zachary. Piłka przeleciała ponad bramką.

26
25
9
12
20
86'

Szybka akcja Wisły zakończona strzałem Małeckiego, piłka po ręce Malarza wyszła na róg.

26
15
8
6
10
86'
30
19
11
6
8
85'

Vadis Odjidja-Ofoe dograł do Szymańskiego, piłkarze Wisły odpuścili gracza Legii, a ten w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki!

22
16
7
9
10
84'

Piłkę na linii pola karnego otrzymał Brożek, ale nie miał już sił na wejście w "szesnastkę" i uderzył wprost w Malarza.

5
83'

Paweł Brożek oddycha już rękawami. Trener Wisły jednak nie decyduje się na zmianę.

19
19
12
24
10
81'

Radović ograł Gonzaleza, chciał dogrywać do Hamalaiena, ale został "przeczytany" przez obrońcę Wisły.

21
14
9
5
7
80'

Szarża Szymańskiego, któremu jednak skończyło się boisko i musiał uderzać. Załuska zachował zimną krew i złapał piłkę.

31
17
3
3
10
78'

Po wyrównującym golu Legia dostała wiatru w żagle i dąży do podwyższenia wyniku.

49
34
8
9
48
76'

Oj, panie Hamalainen! Mączyński... wyłożył piłkę Finowi, a ten w sytuacji sam na sam trafił w zewnętrzną część poprzeczki!

56
35
12
13
28
75'

Gol! Strzelił Artur Jędrzejczyk. Asystował mu Adam Hlousek. Hlousek dośrodkował, a nadbiegający Jędrzejczyk uderzył w kierunku dalszego słupka i dość niespodziewanie Legia doprowdziła do wyrównania.

150
90
34
56
163
73'

Moulin uderzył z ok. 17 metrów, ale wyraźnie przestrzelił. Legia nie potrafi złapać rytmu, to Wisła w ostatnich fragmentach jest lepsza.

21
21
10
10
9
73'
72'

Gorąco było w polu karnym Legii, gospodarze w końcu przejęli piłkę, ale Radović był na metrowym spalonym.

12
9
7
6
4
71'

Świetny strzał z dystansu oddał Brlek, Malarz doskonale obronił!

30
11
7
5
8
71'

Piłkarzom Wisły udało się przetrwać ataki Legii i teraz to goście mają więcej do powiedzenia.

26
8
5
6
9
69'

Pazdan z Malarzem zabawili się z Brożkiem i stracili piłkę. Mogło zakończyć się tragicznie dla gospodarzy.

38
31
9
13
12
68'

Hamalainen uderzył płasko sprzed pola karnego, Załuska pewnie złapał piłkę.

22
13
7
8
9
67'

Brożek do Bartosza, ten w polu karnym nie wiedział co zrobić z piłką. "Uratował" go sędzia dopatrując się spalonego.

13
11
5
4
5
66'
17
12
3
3
7
65'

Po wrzutce z rogu ponad bramką uderzył Kasper Hamalainen.

15
10
5
3
5
65'

Guilherme wjechał z piłką w pole karne Wisły niczym śmieciarka na posesję w poniedziałkowy poranek. Jednak czujność zachowali obrońcy Wisły.

17
32
9
8
8
Legia jest w stanie doprowadzić do wyrównania?
24
20
6
8
6
62'

Radović szukał rzutu wolnego tuż przed polem karnym, sędzia jednak uznał, że faulu Mączyńskiego nie było i wydaje się, że miał rację.

24
11
2
3
7
61'

Legia. Schodzi: Tomas Necid. Wchodzi: Kasper Hamalainen.

26
15
8
7
16
61'

Legia. Schodzi: Michał Kopczyński. Wchodzi: Guilherme.

23
12
6
6
7
60'

Legia rzuciła się do ataku, chce to wykorzystać Wisła, która przed momentem mogła wyprowadzić groźną kontrę.

19
16
9
10
10
58'

Gol! Strzelił Petar Brlek. Pewny strzał zawodnika Wisły. Piłka w lewym rogu, bramkarz w przeciwnym. Legia - Wisła 0:1!

Wisła Kraków
246
101
28
46
79
58'

Do piłki podejdzie Petar Brlek. Trwa sprzątanie przedpola z serpentyn.

43
27
7
13
18
57'

Rzut karny dla Wisły! Brożek został sfaulowany przez Dąbrowskiego.

73
34
14
22
39
55'

Radović do Moulina, a ten nieobstawiony, stojąc na wprost od bramki, uderzył z ok. 17 metrów niecelnie!

19
12
8
12
18
54'

Cywka dośrodkował. W taki sposób to może sople z dachy strącać. Malarz spokojnie interweniował.

13
16
5
4
9
53'

Po dalekiej wrzutce Lloncha piłkę głową uderzył Uryga. Minimalnie chybił!

17
13
5
4
6
51'

Po rzucie rożnym piłka została wybita przed pole karne, gdzie dopadł do niej Vadis Odjidja-Ofoe, ale jego strzał poszybował ponad bramką.

15
21
4
9
9
50'

Dogrywał Nagy, jednak Necid nie doszedł do piłki. Zawodnicy zostali w szatni obudzeni przez swoich trenerów.

18
12
3
2
7
49'

18
47'

Groźna wrzutka w pole karne Cywki, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.