2:0
Zakończony
Arka Gdynia
90+5'

Z dystansu słabo strzelił Sobieraj. Piłka odbiła się jeszcze od gracza Cracovii i spokojnie została złapana przez Sandomierskiego.

11
10
2
2
3
90+4'
ZMIANA
90+3'

Błąd obrony Cracovii, z ok. 16 metrów płasko uderzył Michał Marcjanik. Piłka przeleciała obok bramki.

6
6
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

3
7
3
5
90'

Słaby strzał z pola karnego oddał Tomas Vestenicky.

3
1
1
1
87'

Kolejna chaotyczna akcja gdynian. Nic nie wychodzi gością w poniedziałkowym meczu.

3
2
1
3
2
85'

Gra toczy się na połowie Cracovii. Jednak goście nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

3
2
1
2
1
82'

Szwoch dośrodkował z rogu, Łukasiewicz głową uderzył daleko od celu.

3
2
3
80'

Dośrodkowała Tomas Vestenicky, Szczepaniak uderzał, piłka po głowie obrońcy wyszła na róg.

5
2
1
1
1
79'

Arka stara się odrobić straty, jednak akcje gdynian są rozgrywane w dość wolnym tempie.

4
2
3
2
4
76'

Spotkanie obserwuje 6279 widzów.

4
1
1
2
1
76'
ZMIANA
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Dąbrowski. Piłka w lewym rogu, bramkarz w przeciwnym. 2:0 dla Cracovii!

37
16
7
6
18
72'

Rzut karny dla Cracovii za zagranie ręką Warcholaka. Słuszna decyzja arbitra.

2
70'
ZMIANA
69'

Adrian Błąd ma w dwóch miejscach złamaną rękę.

5
4
10
12
15
68'

Błąd na pewno nie wróci na boisko i prawdopdoobnie do końca sezonu nie zagra. Wciąż jest opatrywany na murawie.

9
4
4
9
4
66'

Urazu ręki doznał Błąd. Pomocnik fatalnie upadł na murawę. Sytuacja wygląda źle.

12
6
7
15
11
65'
ZMIANA
8
6
4
4
6
64'

Napastnik Pasów po otrzymaniu kartki zapytał Mateusza Szwocha czy z nim coś nie jest w porządku. Dziwne zachowanie gracza Arki, który wybił piłkę spod brzucha Piątka.

9
5
2
2
4
63'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Krzysztof Piątek.

9
5
3
4
5
63'

Zaczęło się dziać przy Kałuży. Przepychanki na boisku. Jak się nie ma co się lubi...

3
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miroslav Bożok.

8
9
4
6
8
56'

Temperatura meczu jest mniej więcej taka jak temperatura powietrza w maju 2017 roku w Polsce.

11
8
7
3
6
54'

Piłkarze z Gdyni po 45 minutach pozorowania futbolu, po stracie gola musieli zabrać się za grę w piłkę nożną. Na razie wygląda to marnie, ale sporo czasu przed gdynianami.

7
6
6
5
6
51'

Piłka w bramce Arki, wcześniej sędzia odgwizdał jednak faul w polu karnym. Kibice Cracovii cieszą się, ale okazało się, że arbiter uznał, że Piątek faulował w ataku.

6
5
4
3
4
51'

Warcholak kopnął piłkę kilkadziesiąt metrów ponad boisko i... podniósł poziom gry.

3
6
2
2
2
48'

Gdynianie po zmianie stron starają się być aktywniejsi w ofensywie. Póki co sporo niedokładności pod polem karnym Pasów.

7
5
3
4
5
46'

Rozpoczynamy drugą połowę... piłkarskiej uczty.

2
45'

Arka starała się wyrównać po swojemu. Warcholak wrzucił piłkę z autu, ale Łukasiewicz nie trafił w bramkę.

7
5
4
5
4
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Damian Dąbrowski. Akcja wciąż trwała. Z lewej strony dośrodkował Dąbrowski, a Piątek głową z trzech metrów wbił piłkę do bramki. Co w tej sytuacji robił bramkarz? Prawdopodobnie liczył na cud.

44'

Cóż za zamieszanie na przedpolu bramki Arki. Gościom udało się wybronić. Piłkarze Pasów oddali co najmniej trzy strzały.

6
5
4
4
4
43'

Dobre dogranie Wołąkiewicza, jednak Piątka uprzedził obrońca wybijając piłkę na rzut rożny.

7
10
6
5
5
41'

O Boże... Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Warcholaka. Piłkarz Arki czekając na futbolówkę mierzył, liczył i... wywalił piłkę w trybuny. Zawodnik uderzał z ok. 17 metrów.

8
11
4
3
6
40'

Mamy wielką nadzieję, że gra obu drużyn w 1. połowie to zasłona przed tym, co będzie się działo po przerwie.

6
6
2
3
2
38'

Szybsza akcja Pasów. Dośrodkował Szczepaniak, a sytuacyjnie głową uderzył Budziński, który... zdjął piłkę z głowy Piątka.

5
8
2
2
2
37'

Piątek uderzył z okolic narożnika pola karnego. Piłka minęła dalszy słupek bramki Arki.

2
33'

Rzutu karnego nie będzie, ponieważ ręką zagrał Krzysztof Piątek.

9
9
5
4
4
33'

Zagranie ręką w polu karnym Arki!

5
9
5
5
9
31'

Wciąż emocje niczym na rybach. Nikt nie zamierza odsłonić się przed rywalem

5
8
3
5
5
27'

Kolejny niecelny strzał w meczu. Budziński uderzył z woleja z ok. 18 metrów. Piłka omal nie wyleciała poza stadion.

6
5
2
2
5
26'

Dośrodkowanie Deleu, akcję niecelnym strzałem wykończył Cetnarski. Wciąż niewiele emocji w Krakowie.

3
7
2
3
3
23'

Warcholak oddał strzał z ok. 16 metrów. Piłka przeleciała obok bramki.

10
7
2
3
2
21'

Wysokie dośrodkowanie Deleu, do spadającej piłki doszedł Szczepaniak, jednak uderzył niecelnie.

5
6
4
2
3
20'

Gdynianie sporo ryzykują pozwalając gospodarzom rozgrywać piłkę tuż przed własnym polem karnym.

3
8
5
2
4
18'

Budziński świetnie dograł w pole karne do wbiegającego Deleu, ten jednak był na metrowym spalonym.

7
6
4
3
3
14'

Nieporozumienie w defensywie Arki, Warcholak chciał ratować sytuację i wybijając piłkę trafił w Szczepaniaka. Futbolówka przetoczyła się tuż obok słupka!

6
7
3
3
5
13'

Gdynianie starają się wysoko atakować graczy Cracovii, co utrudnia rywalom rozgrywanie piłki.

10
8
3
3
3
10'

Cracovia od początku uzyskała przewagę, Arka nastawiona na grę z kontrataku.

7
5
6
2
5
7'

Szybka akcja Arki, wycofanie piłki przez Szwocha do Zarandii, który momentalnie uderzył. Sandomierski obronił strzał w środek bramki.

11
8
3
2
2
5'

Cetnarski dośrodkował z rzutu rożnego, głową z siedmiu metrów uderzył Piotr MalarczykPavels Steinbors odbił piłkę.

6
5
2
2
2
3'

Płaski strzał oddał Jendrisek. Dość anemiczny strzał spokojnie złapał bramkarz.

8
6
3
2
3
17:23

Spotkanie poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).

7
5
5
2
2
17:23

W pierwszym meczu fazy finałowej Cracovia długo prowadziła w Lubinie z Zagłębiem 2:0, by w doliczonym czasie gry drugiej połowy stracić dwie bramki i wrócić do Krakowa tylko z jednym punktem. Gdynianie we wtorek niespodziewanie sięgnęli po Puchar Polski. W lidze ich sytuacja jest podobnie zła jak Pasów.