Teraz Javi Hernandez nie trafił w bramkę strzałem z ostrego kąta.

2
8
1
87'

Po strzale Grzelczaka Cracovię uratowała poprzeczka! Nieprawdopodobna nawałnica Górnika!

16
12
1
3
3
85'

Górnik głodny kolejnych goli! Grzegorz Sandomierski z kłopotami zatrzymał strzał Hernandeza z ostrego kąta.

9
3
3
1
1
84'
84'

Soczyście z dystansu strzelił Piotr Grzelczak i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

2
1
3
1
1
83'

Krzysztof Piątek z 14 metrów uderzył nad poprzeczką.

1
2
2
82'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka. Asystował mu Javi Hernandez.

Pasy na kolanach! Po składnej akcji Hernandez odegrał w polu karnym do Śpiączki i ten dopełnił formalności na pustą bramkę.

48
22
2
1
5
80'

Bartosz Śpiączka zatańczył z piłką w polu karnym Cracovii, nie zdołał jednak oddać strzału.

6
4
2
2
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro.

Górnik Łęczna
2
3
3
77'

Gol! Strzelił Adam Dźwigała.

Już 2:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego źle interweniowała obrona Cracovii i strzałem z kilku metrów gola zdobył Dźwigała. Po jego uderzeniu piłka odbiła się od wewnętrznej części poprzeczki i spadła za linią bramkową.

46
17
2
3
10
76'

Na trybunach stadionu w Lublinie pojawiło się 4418 widzów.

7
6
6
2
4
74'

Z dystansu pod poprzeczkę uderzył Bartosz Śpiączka i Grzegorz Sandomierski wybił piłkę na rzut rożny.

7
3
1
3
1
72'

Mogło być 1:1! Mateusz Szczepaniak doszedł do piłki na 7. metrze, ale posłał ją wyraźnie obok słupka!

7
5
3
2
7
69'

Kapitalna okazja Górnika! Szymon Drewniak zamknął płaskie dośrodkowanie Śpiączki, ale przestrzelił z ostrego kąta. Łęcznianie reklamowali jeszcze zagranie ręką jednego z rywali.

6
2
4
2
67'

Adam Dźwigała przeciął dośrodkowanie Jaroszyńskiego z lewego skrzydła.

2
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Josimar Atoche.

3
1
2
2
4
62'

Sebastian Steblecki padł w polu karnym gospodarzy po starciu z Atoche. Sędzia puścił grę, choć powinien wskazać na "wapno".

2
4
3
3
4
59'

Odpowiedź Górnika: Sandomierski z kłopotami obronił groźny płaski strzał Drewniaka.

3
1
1
1
1
59'

Krzysztof Piątek ładnie wypracował sobie pozycję na 15. metrze, uderzył jednak lekko i w środek bramki. To nie mogło zaskoczyć Małeckiego.

1
1
1
58'

Gospodarze przyblokowali strzał Cetnarskiego i piłka wyszła na rzut rożny.

4
57'

Lepiej prezentują się teraz łęcznianie, Cracovia ma problem ze stwarzaniem sytuacji.

2
1
55'

Poderwały się trybuny, bo niezłą indywidualną akcję przeprowadził Javi Hernandez. Jego strzał z ostrego kąta był jednak niecelny.

2
1
51'
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
2
1
1
1
50'

Gol! Strzelił Leandro. Asystował mu Javi Hernandez.

1:0 dla Górnika! Z rzutu rożnego dośrodkował Hernandez, a Leandro znakomicie wbiegł między obrońców Pasów i strzałem głową pokonał Sandomierskiego, który zaliczył nieudane wyjście.

35
14
1
8
6
49'

Co za okazja Pasów! Bardzo groźny strzał przy dalszym słupku oddał Krzysztof Piątek i Wojciech Małecki uratował Górnika instynktowną interwencją!

2
1
3
48'

Obrońcy Pasów poradzili sobie z dośrodkowaniem Drewniaka z rzutu wolnego.

1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
1
1
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Jaroszyński.

45'

Doliczona 1 minuta.

1
1
44'

Prawym skrzydłem przedzierał się Josimar Atoche, osaczyło go jednak dwóch rywali i nie zdołał dośrodkować.

2
1
2
2
2
41'

Brakuje płynności w grze obu zespołów, na czym cierpi niestety jakość widowiska.

3
1
37'

Za nami ponad 36 minut meczu, a wciąż nie oglądaliśmy celnego strzału.

1
36'

Po składnej akcji Górnika potężnie sprzed pola karnego uderzył Szymon Drewniak, lecz piłka minęła bramkę w sporej odległości.

1
1
1
2
1
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Śpiączka.

2
2
1
1
2
31'

Sprzed pola karnego w niebo uderzył Krzysztof Piątek. Beznadziejne wykończenie.

1
1
1
2
28'

Niewiele ciekawego dzieje się teraz w Lublinie. Dużo walki, mało jakości czysto piłkarskiej.

1
4
23'

Bartosz Śpiączka oddał groźny strzał głową po centrze Drewniaka z rzutu wolnego. I tak był jednak na spalonym. Gra przerwana.

1
21'

Trochę spokojniejszy fragment. Mecz jest bardzo wyrównany.

1
17'

Bardzo głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Szymon Drewniak i piłka nieznacznie minęła bramkę Cracovii.

1
2
1
3
2
16'

Groźna akcja Pasów. Sebastian Steblecki miał sporo swobody w narożniku pola karnego, jednak uderzył nad poprzeczką.

3
1
1
13'

Po dośrodkowaniu Hernandeza z rzutu wolnego zupełnie nieudanie główkował Leandro i Sandomierski nie musiał interweniować.