Kolejny strzał z dystansu Murawskiego i po raz kolejny uderzenie jest niecelne.

1
6
5
81'

Mączyński z rzutu wolnego uderzył w mur. Chwilę później w pole karne wpadł z piłką Matija Spicić, ale z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

2
4
81'

4
79'

Z linii pola karnego strzał ponad bramką oddał Kitano. Pogoń stara się uratować honor, ale ma problemy ze stwarzaniem sobie okazji bramkowych.

2
1
1
1
1
76'

Spalony najpierw pod jedną bramką, a po chwili pod drugą.

3
2
1
1
1
74'
72'

Cornel Rapa jest poobijany i potrzebuje pomocy masażystów.

4
1
1
1
71'

Pogoń powinna zdobyć gola, ale po raz kolejny żaden z Portowców nie zdecydował się na strzał.

5
8
3
2
4
69'

Orlikowe granie w Krakowie. Emocji niewiele, zwycięzca jest już dawno znany.

9
7
2
3
4
67'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Seiya Kitano.

1
3
2
1
2
67'

Murawski po dograniu Kowalczyka chciał przelobować Załuskę, ale pomylił się o metr.

1
3
3
2
1
63'

Pogoń mogła zdobyć honorową bramkę, ostatecznie żaden z Portowców nie oddał strzału na bramkę Załuski.

4
3
1
2
61'
58'

Mocny strzał z trudnej pozycji Małeckiego nogą odbił Henger.

1
1
1
3
2
55'

W końcu mamy strzał po zmianie stron. Głową z ok. siedmiu metrów uderzył Brożek, ale uczynił to w środek bramki.

5
2
1
3
55'

Wisła nie atakuje już z takim zacięciem jak przed przerwą, Pogoń nie potrafi zbliżyć się pod bramkę krakowian.

1
52'
4
2
4
2
5
49'

Po zmianie stron wciąż więcej z gry ma Wisła. Gospodarze grają na dużym luzie, osłabieni kadrowo Portowcy nie potrafią zagrozić krakowianom.

5
2
2
1
2
46'

Gramy po przerwie.

6
4
1
1
3
46'

Pogoń. Schodzi: Hubert Matynia. Wchodzi: Robert Obst.

2
3
1
1
2
komentarz

- To jest jakiś cyrk - krótko skomentował grę Pogoni w pierwszej części Rafał Murawski.

19
11
4
3
5
45'

Piłka znowu w bramce Pogoni po błędzie Hengera. Sędzia uznał, że zawodnik Wisły faulował bramkarza.

9
3
3
8
14
44'

Wisła panuje na boisku. Przed momentem groźnie z 15 metrów uderzył Stilić, Henger sparował piłkę na róg.

8
5
4
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.

15
7
3
3
4
37'

Strzelał sprzed pola karnego Listkowski, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na róg tuż obok bramki!

4
6
4
3
6
35'

Gol! Strzelił Rafał Boguski. Asystował mu Paweł Brożek. Pogoń na kolanach! Brożek wyszedł sam naprzeciwko bramkarza, ale mając na plecach obrońców odegrał do Boguskiego, a ten strzałem do pustej bramki podwyższył wynik meczu na 4:0!

61
36
12
6
13
32'

Gol! Strzelił Ivan Gonzalez. Asystował mu Krzysztof Mączyński. Mączyński dośrodkował z rzutu rożnego, Gonzalez oszukła Niepsuja i głową trafił na 3:0!

60
29
9
6
10
31'

Zaatakował Pogoń, ale to Wisła wyprowadziła kolejną kontrę. Małecki świetnie do Boguskiego, ale w sytuacji sam na sam lepszy Henger!

2
2
1
3
3
28'

Znowu groźnie w polu karnym Pogoni, Brożek nie zdecydował się na strzał. Pogoń wyprowadziła kontrę, którą niecelnym strzałem wykończył Delew.

3
1
3
1
1
26'

Z pola karnego uderzał Kort, ale uczynił to słabo i wprost w bramkarza.

4
6
2
2
2
24'

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Katastrofalny błąd Hengera, który wypuścił z rąk płaskie dogranie z prawej strony Boguskiego. Do piłki doszedł Brożek i z bliska wpakował ją do bramki.

58
26
9
5
15
24'

Akcja już po drugiej stronie, z ok. 16 metrów strzelił Murawski, Załuska pewnie obronił.

2
4
3
1
3
23'

Patryk Małecki po rzucie rożnym uderzył z woleja z ok. 17 metrów. Piłka minęła cel.

4
3
2
2
2
21'

Pogoń zaatakowała. W końcu Portowcy oddali uderzenie. Bardzo niecelnie przymierzył Mate Cincadze.

3
3
5
1
3
18'

Gol! Strzelił Patryk Małecki. Asystował mu Tomasz Cywka. Cywka dośrodkował z prawej strony, a zamykający akcję Małecki głową uderzył w kierunku dalszego słupka. Z szacunku dla Pogoni, w której kiedyś grał, Małecki nie cieszył się po trafieniu.

63
27
11
3
12
15'

Boguski wychodził sam naprzeciwko Hengera. Sędzia przerwał grę, zawodnik był na spalonym.

2
3
1
2
14'

Wisła uzyskała optyczną przewagę, ale niewiele z niej wynika.

7
1
4
4
4
11'

Wyrównany mecz, piłka najczęściej rozgrywana jest w środku pola.

2
6
2
3
2
7'

Zapowiada się otwarty mecz. Zespoły są ofensywnie usposobione. Jednak póki co bez spięć podbramkowych.

5
2
1
1
2
4'

Dość żywy początek meczu. Wisła ruszyła do ataku. Przed momentem uderzał Pol Llonch, ale przymierzył bardzo niecelnie.

4
6
1
2
2
20:28

Mecz poprowadzi Dominik Sulikowski (Gdańsk).

6
4
4
4
5
20:07

W Krakowie mecz o kubek herbaty. Zespoły nie mają już szans walki o medale, drużyny mają szansę ukończyć sezon na 5. pozycji.