7
8
11
87'

Jacek Kiełb brzydko sfaulował Putiwcewa i ten się mocno zdenerwował. Obu zawodników musiał rozdzielać arbiter, obyło się jednak bez kartek.

10
6
4
4
4
84'

Miguel Palanca chciał przelobować Pilarza, uderzył jednak zbyt lekko i bramkarz Bruk-Bet Termaliki na posterunku.

10
9
4
3
5
81'

Tempo spadło, na przełom się już nie zanosi.

7
5
2
1
1
76'
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Guilherme Sitya.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
8
7
3
2
4
75'

Na trybunach stadionu w Niecieczy pojawiło się 3247 widzów.

4
6
2
1
1
73'

Po dośrodkowaniu Misaka z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował Dawid Nowak.

4
3
1
1
1
72'
71'

Termalica. Schodzi: David Guba. Wchodzi: Dawid Nowak.

4
5
2
1
1
70'

Po rzucie rożnym metr obok słupka główkował Artem Putiwcew.

2
2
1
1
1
70'

Potężny strzał z woleja Mikovicia i gości uratowała poprzeczka! Chwilę wcześniej Milan Borjan obronił groźne uderzenie Jovanovicia.

4
6
1
1
2
68'

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Bartosz Rymaniak.

8
4
5
2
7
67'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Rafał Grzelak. Kontrowersyjna decyzja arbitra, który orzekł faul taktyczny na Gutkovskisie, ale do przewinienia raczej nie doszło.

9
3
4
5
20
65'

Termalica jeszcze walczy, ale widać, że utrata drugiej bramki mocno ją podłamała.

3
8
1
1
2
64'
62'
60'
58'

Korona zadała cios w idealnym dla siebie momencie, bo gospodarze łapali wiatr w żagle. Dwubramkową stratę będzie im bardzo trudno odrobić.

9
10
3
3
4
54'

Gol! Strzelił Bartosz Rymaniak. Asystował mu Mateusz Możdżeń.

Już 0:2! Możdżeń wykorzystał niezdecydowanie Jovanovicia w polu karnym, wycofał piłkę na 20. metr do Rymaniaka i stamtąd - z pomocą nieznacznego rykoszetu - niemal w okienko trafił Rymaniak. Pilarz bez szans.

42
26
9
7
9
53'

Bardzo ładny płaski strzał Guilherme sprzed pola karnego i Milan Borjan zmuszony do sporego wysiłku.

5
5
2
2
3
49'

David Guba ładnie ograł Kwietnia, ale w polu karnym zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i wybił ją Radek Dejmek.

7
5
2
2
3
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

5
4
2
3
4
47'

Przerwa w grze, Vladislavs Gutkovskis ucierpiał w powietrznym pojedynku z Grzelakiem.

4
4
3
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
2
2
2
45+2'

Obiecująco wyglądała oskrzydlająca akcja kielczan, jednak Guilherme Sitya oddalił zagrożenie po centrze Grzelaka.

2
2
3
3
3
45'

Doliczone 2 minuty.

6
6
6
3
3
43'

Gospodarze próbują zaatakować, ale robią to przeraźliwie chaotycznie.

10
8
4
5
3
40'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Grzelak.

6
4
4
5
5
39'

Po rzucie rożnym doskonałą okazję miał Rafał Grzelak, ale przy próbie strzału przeciął powietrze!

3
3
3
3
3
37'

Niesamowite! Po błędzie gości David Guba wyszedł sam na sam z Borjanem, minął go, ale uderzył tak lekko, że piłkę bez trudu dogonił przed bramką Radek Dejmek!

7
6
3
2
4
35'

Guilherme Sitya posłał w pole karne "świecę" z rzutu wolnego, wydawało się, że Milan Borjan łatwo złapie piłkę, ale popełnił błąd i skończyło się rzutem rożnym dla Korony.

8
5
2
3
3
33'

Z dystansu mocno, ale wyraźnie obok słupka uderzył Bartosz Kwiecień.

9
5
4
3
3
31'

Obraz gry bez zmian, Korona kontroluje sytuację na boisku.

8
4
1
1
5
27'

Milan Borjan na raty złapał piłkę po dośrodkowaniu Guby spod końcowej linii. Mecz nie porywa. Korona jest usatysfakcjonowana skromnym prowadzeniem, a gospodarze z trudem przedostają się pod jej bramkę.

6
3
1
3
4
23'

Nieciekawy fragment, dużo walki w środkowej strefie.

5
5
2
2
2
20'

Bruk-Bet Termalica zaczyna się powoli budzić, ale pod bramką Borjana wciąż dzieje się niewiele.

6
6
5
3
4
16'

Milan Borjan wypiąstkował piłkę po groźnej centrze Guilherme z prawego skrzydła.

6
4
1
2
1
15'

Mizernie na razie prezentują się gospodarze, w pierwszym kwadransie Korona była wyraźnie lepsza.

10
9
2
2
1
12'

Znów mamy przerwę, z bólu zwija się Radek Dejmek.

4
4
4
8
7
11'

Gol! Strzelił Mateusz Możdżeń.

1:0 dla Korony! Pięknie z rzutu wolnego uderzył Możdżeń i piłka poleciała w okienko, a Pilarz nawet nie drgnął.

43
31
6
6
11
10'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Artem Putiwcew.

8
6
2
3
3
8'

Korona miała rzut rożny, zamykał go Radek Dejmek, ale jego groźny strzał z 13 metrów został zablokowany.

2
2
2
3
4
6'

David Guba przejął piłkę po błędzie kielczan, biegł z nią tak szybko jak tylko mógł, ale ten rajd został zastopowany jeszcze przed polem karnym.

9
3
1
1
4'

Po składnej akcji Rafał Grzelak zacentrował z lewego skrzydła, jednak piłkę złapał Krzysztof Pilarz.

6
4
1
3
4
1'

Przerwa w grze, Bartosz Rymaniak zderzył się w powietrzu z Putiwcewem i zaliczył bolesny upadek.