Lotto Ekstraklasa: 36. kolejka
27 maj 2017 18:00
90+4'

Gol! Strzelił Jarosław Kubicki. Atomowym strzałem zza pola karnego pomocnik gości dobił Górnika!

KGHM Zagłębie Lubin
14
6
1
4
6
90+2'

Małecki obronił uderzenie Janoszki przy słupku z linii pola karnego.

4
4
4
5
4
90+1'

Tymiński główkował nad poprzeczką po dośrodkowaniu Grzelczaka.

2
2
1
4
3
90'

Mecz przedłużony o 4 minuty.

5
2
1
2
1
88'

Małecki obronił strzał Woźniaka z 11. metra, ale dobitka Buksy była już skuteczna!

20
14
4
7
19
87'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Dźwigała. Obrońca Górnika zagrał ręką we własnym polu karnym i będziemy mieli jedenastkę dla gości!

Górnik Łęczna
4
1
2
3
9
86'

Łukasz Piątek urwał się obrońcowm Górnika i w sytucji sam na sam z bramkarzem trafił wprost w niego!

1
1
2
85'
84'

Po składnej akcji Górnika Bartosz Śpiączka przewrócił się w starciu z jednym z obrońców KGHM Zagłębia, ale zdaniem sędziego nie było faulu.

1
1
1
82'

Na linii pola karnego Gerson zatrzymał rajd Starzyńskiego.

2
1
1
2
81'

Kolejne dośrodkowanie Bonina, główka Piotra Grzelczaka i pewna interwencja Polacka.

1
1
2
80'

Po niezłej wrzutce Bonina Jarosław Jach uprzedził Ubiparipa.

2
1
79'

Starzyński po raz drugi w ciągu kilku minut złapany na spalonym.

1
1
1
78'

Leandro miał sporo miejsca po lewej stronie boiska, ale zatrzymał go Todorovski.

1
1
75'
74'

Grzelczak głową podał do Śpiączki, który na 15. metrze odwrócił się z piłką i uderzył tuż obok słupka.

2
1
2
73'

Polacek wybiegł na 16. metr i uprzedził atakującego Śpiączkę.

3
2
71'

Filip Starzyński ograł Dźwigałę i zza pola karnego uderzył tuż obok słupka.

3
1
1
4
71'

Zbyt głęboko dośrodkował Bonin i Martin Polacek pewnie interweniował na przedpolu.

4
2
1
1
69'

Po dobrym podaniu Starzyńskiego Adam Buksa mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Małeckim, lecz napastnika gości świetnie uprzedził Matei.

1
1
2
64'

Po rozegraniu rzutu rożnego Śpiączka efektowną przewrotką pokonał Polacka, po drodze piłka odbiła się do Leandro, a Brazylijczyk był na spalonym.

2
1
2
1
5
62'
61'

Kolejna kapitalna okazja gości! Małecki obronił jednak uderzenie Woźniaka!

1
1
3
59'
58'

Sędzia nie przerwał gry, choć na murawie leżał Dźwigała. Oko w oko z Małeckim stanął Janus i strzelił wprost w bramkarza Górnika.

1
1
2
56'

Z prawej strony boiska dośrodkował Gabriel Matei i Śpiączka z ostrego kąta strzelił obok słupka.

3
1
54'

KGHM Zagłębie krótko rozegrało rzut rożny i wrzutce Mazka Javi Hernandez wygrał pojedynek główkowy z Todorovskim.

1
1
1
53'

Gerson udanie zablokował Janusa przy linii końcowej i uniemożliwił mu dośrodkowanie, więc od bramki grę wznowił Małecki.

1
1
1
51'

Znów w ataku goście i ich akcję świetnie przerwał Adam Dźwigała.

1
1
1
49'

KGHM Zagłębie próbowało ruszyć z kontrą, lecz Jarosław Kubicki zbyt mocno zagrał do przodu i futbolówka wylądowała pod nogami Małeckiego.

2
1
2
2
3
48'

Bonin długim podaniem szukał Śpiączki, ale napastnik Górnika nie zdołał przechwycić piłki.

2
1
1
1
3
46'

Wojciech Małecki odważnie ruszył na przedpole i zdołał uprzedzić szarżującego Starzyńskiego.

2
1
2
1
2
46'

Po zmianie stron grę wznowiło KGHM Zagłębie Lubin.

1
2
1
1
45'

Wzdłuż bramki Górnika zagrał Janus i niebezpieczeństwo zażegnał Adam Dźwigała.

3
1
1
2
2
45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

3
1
43'

Śpiączka wyskoczył wyżej od obrońców drużyny gości, ale nie sięgnął piłki po wrzutce Bonina.

2
1
2
1
1
41'

Mogło być 2:1! Po kiksie Dźwigały w świetnej sytuacji znalazł się Kamil Mazek i jego uderzenie kapitalnie obronił Małecki.

2
3
2
2
1
40'

Mocniej przycisnęło KGHM Zagłębia i doprowadziło do wyrównania! Todorovski prostopadłym podaniem uruchomił Starzyńskiego, ten odegrał w poprzek boiska do Tosika, który atomowym strzałem pokonał Małeckiego!

3
1
1
1
4
40'

Gol! Strzelił Jakub Tosik. Asystował mu Filip Starzyński.

21
12
3
5
9
37'

Z rzutu wolnego obok pola karnego Górnika mocno dośrodkował Starzyński i zamykający akcję Lubomir Guldan główkował nad poprzeczką.

1
1
1
36'

Buksa świetnym podaniem obsłużył Starzyńskiego, a ten utrzymał się przy piłce i zza pola karnego strzelił prosto w Wojciecha Małeckiego.

1
35'

Rzut rożny po przeciwnej stronie boiska. Po wrzutce Starzyńskiego piłkarze Górnika spokojnie wyjaśnili sytuację.

2
1
1
34'

Z narożnika boiska dośrodkował Javi Hernandez i Gerson tym razem posłał piłkę obok słupka bramki KGHM Zagłębia.

3
1
1
33'

Bartosz Śpiączka dośrodkował z linii końcowej i uderzenie Gabriela Matei z ostrego kąta skutecznie zablokował Mazek.

1
2
1
31'

Centymetrów zabrakło Filipowi Starzyńskiemu, by przechwycić futbolówkę po błędzie Atoche i piłkarzom Górnika udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

1
1
1
1
29'

Próbujący przechwycić piłkę Krzysztof Janus ostro potraktował Leandro, który długo nie podnosił się z murawy. Ostatecznie jednak Brazylijczyk kontynuował grę.

1
27'

Po długiej wymianie podań na własnej połowie Górnik stracił piłkę od razu po przekroczeniu linii środkowej.

1
1
1
25'

Prawą stroną ruszył Aleksandar Todorovski i obok pola karnego Górnika niefortunnie wybił piłkę poza boisko. Obrońca KGHM Zagłębia głośno protestował, że futbolówka po drodze odbiła się od rywala, ale arbiter nie podzielił jego zdania.

1
1
23'

Grzegorz Bonin z pierwszej piłki zagrał do Śpiączki i świetną interwencją to podanie przeciął Jach.

2
1
21'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Buksa i piłka przeleciała obok bramki Górnika.

2
1
1
20'

Adam Buksa próbował rozkręcić akcję gości, ale już w okolicy linii środkowej szybko sfaulował go Gerson.

1
2
18'

Tym razem wrzutka Javiego Hernandeza z narożnika boiska, w starciu z obrońcą KGHM Zagłębia przewrócił się Gerson, lecz sędzia nie przerwał gry.

1
2
1
2
16'

Po głębokim dośrodkowaniu Drewniaka z rzutu rożnego Leandro zgrał piłkę w okolice pola bramkowego, a Gerson sprytnym strzałem przy słupku dał Górnikowi prowadzenie!

4
2
2
3
16'

Gol! Strzelił Gerson. Asystował mu Leandro.

29
9
4
3
7
13'

Kamil Mazek świetnie dryblował w polu karnym i przewrócił się w starciu z Dźwigałą, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

2
1
2
3
11'

Sasin spróbował nieszablonowego zagrania i ze skrzydła podał za obrońców w kierunku Śpiączki, którego wyprzedził Martin Polacek.

1
1
1
1
3
9'

Z narożnika boiska dośrodkował Filip Starzyński i Dźwigała wygrał pojedynek główkowy z Jachem.

3
1
8'

Z rzutu wolnego, z 25. metra ładnie uderzył Javi Hernandez i trafił w poprzeczkę! Dobitki próbował Śpiączka, ale główkował nad bramką gości.

2
3
2
1
5
6'

Sasin nie zrozumiał się z Matei i dwójkową akcję piłkarzy Górnika przerwał Dorde Cotra.

1
4'

Kolejne niezbyt precyzyjne zagranie w kierunku Buksy i tym razem napastnika ubiegł Wojciech Małecki.

1
3'

W okolicach linii środkowej boiska interweniował Lubomir Guldan, zatrzymując rozpędzającego się Javiego Hernandeza.

4
1
1
1
3
1'

Krzysztof Janus zbyt mocno zagrał w kierunku Buksy i napastnika gości spokojnie uprzedził Gerson.