Lotto Ekstraklasa: 37. kolejka
02 cze 2017 20:30
90+22'

Piłka w siatce po uderzeniu Visnakovsa z ostrego kąta, ale w momencie podania od Araka Łotysz znajdował się na ewidentnym spalonym. Gola nie ma.

17
8
5
11
10
90+20'

Ruch. Schodzi: Miłosz Przybecki. Wchodzi: Kamil Słoma.

90+20'

Zapachniało trzecim golem dla Ruchu, ale Miłosz Przybecki główkował niecelnie.

5
10
6
5
5
90+19'
90+19'

Do nikogo z prawego skrzydła dośrodkował Gabriel Matei i piłka opuściła boisko.

1
5
90+17'

Gol! Strzelił Michał Koj.

Ogromne zamieszanie w polu karnym Górnika i 2:2! Helik nie zdołał trafić do siatki głową, ale zrobił to uderzeniem z kilku metrów pod poprzeczkę Koj.

Ruch Chorzów
41
14
12
10
20
90+15'

Robi się wymiana ciosów. Ruch ryzykuje coraz więcej, a Górnik czeka na kontry.

12
7
4
3
3
90+12'

Gol! Strzelił Eduards Visnakovs.

1:2! Po akcji lewym skrzydłem piłka trafiła do zupełnie niekrytego w polu karnym Visnakovsa, a ten bez trudu skierował ją do siatki.

25
16
9
10
22
90+10'

W Lubinie jest już po meczu. Arka wygrała 3:1, a to oznacza spadek Górnika.

25
18
5
11
13
90+9'
90+7'

Po prostopadłym podaniu płasko z 17 metrów uderzył Jakub Arak, jednak Wojciech Małecki na posterunku.

1
2
1
4
3
90+5'

Łęcznianie zatrzymali indywidualną szarżę Araka.

6
3
2
3
2
90+3'

Ruch cały czas walczy o gola kontaktowego. Górnik zaczął tylko bronić wyniku.

7
3
3
1
6
90'

Doliczone 23 minuty.

17
39
26
11
7
88'

Kolejna oskrzydlająca akcja Ruchu, jednak Jakub Arak uderzył nad poprzeczką.

2
4
3
5
2
86'
85'

Kapitalna okazja Niebieskich! Miłosz Przybecki zamknął centrę z lewego skrzydła, główkował z 5 metrów, ale nie trafił w bramkę!

1
1
3
5
2
84'

Ruch podkręcił tempo i walczy jeszcze, by odwrócić losy meczu.

2
2
2
2
3
83'

Gerson ryzykownie sfaulował Araka. Drugiej żółtej kartki jednak nie dostał.

2
4
6
3
2
81'

Kontynuujemy mecz po ponad 20-minutowej przerwie.

komentarz

Za chwilę ostateczna decyzja w sprawie kontynuowania lub nie meczu.

7
12
2
7
6
73'

Sędzia na razie nie kończy meczu, chyba będzie dążył do jego wznowienia.

16
7
3
5
9
70'

Czekamy na decyzję delegata, który odbywa aktualnie rozmowę telefoniczną.

14
5
2
2
4
69'

Piłkarze i sędziowie schodzą do szatni.

12
4
1
4
4
67'

Kibice Ruchu wywiesili na trybunach flagi GKS Katowice i spalili je. Boisko jest wciąż zadymione.

16
10
6
6
22
64'

Sędzia prowadzi konsultacje, najpewniej w sprawie kontynuowania zawodów.

6
3
6
6
11
61'

Gra została wznowiona, ale tylko na chwilę. Część rac wylądowała na boisku.

5
4
1
5
9
57'

Kibice Ruchu odpalili środki pirotechniczne i mamy przerwę w grze.

12
2
2
4
14
55'

Z rzutu wolnego mocno, ale wyraźnie nad bramką strzelił Michał Walski.

3
1
1
4
54'

Zablokowane płaskie dośrodkowanie Bonina z lewej strony pola karnego w kierunku Śpiączki.

3
1
1
2
53'

Ruch. Schodzi: Bartosz Nowak. Wchodzi: Michał Walski.

51'

Niezły strzał Śpiączki, jednak piłka nie poleciała w światło bramki.

1
1
1
1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
49'

Wraca nadzieja w Górniku, bo Zagłębie ma kontaktowego gola w meczu z Arką. W Lubinie jest aktualnie 1:2.

4
3
1
3
48'

Senny początek drugiej części, spięć podbramkowych nie ma.

1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
2
1
2
44'

Franciszek Smuda nie okazywał wielkiej radości, on też dobrze zna wynik z Lubina.

3
1
3
6
43'

Gol! Strzelił Piotr Grzelczak.

0:2! Hrdlicka zatrzymał w sytuacji sam na sam strzał Bonina, ale płaska poprawka Grzelczaka była już skuteczna.

Górnik Łęczna
23
9
2
4
12
42'

Płasko z dystansu uderzył Jakub Arak - pomylił się o ponad metr.

1
1
1
41'

Paweł Sasin przeciął groźną centrę Niezgody z rzutu wolnego z narożnika boiska.

2
38'

Mecz nie porywa. Ruch nie potrafi groźniej zaatakować, a piłkarze Górnika wyglądają tak, jakby znali wynik pojedynku Zagłębia z Arką.

1
3
35'

Drugi raz rzut wolny dla Ruchu egzekwował Bartosz Nowak i znów trafił w mur obrońców.

1
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paweł Sasin.

33'

Arka prowadzi w Lubinie 2:0, więc na tę chwilę nawet zwycięstwo w Chorzowie nie da Górnikowi utrzymania.

1
5
3
29'

Małecki obronił płaskie uderzenie z dystansu Araka.

29'

Groźna riposta Górnika! Z kilkunastu metrów kąśliwie strzelił Piotr Grzelczak i Libor Hrdlicka zmuszony do sporego wysiłku.

1
28'

Pozornie niegroźna główka Helika po rzucie rożnym. Małeckiemu widok zasłonił Gabriel Matei, kąt był jednak ostry i bramkarz Górnika nie dał się zaskoczyć.

3
27'

Z rzutu wolnego z 20 metrów mizernie uderzył Bartosz Nowak i trafił w mur obrońców Górnika.

3
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerson.

1
1
1
26'

Tempo spadło, niezbyt ciekawy fragment.

2
2
1
1
1
23'

Po rzucie rożnym strzał głową z kilku metrów oddał Michał Koj, jednak piłka poleciała nad poprzeczką.

2
1
1
1
21'

Po utracie gola Ruch nie jest już tak groźny. Górnik nie forsuje tempa, ale nie dopuszcza do dużego zagrożenia pod własną bramką.

1
1
19'

Zupełnie nieudany strzał z dystansu Urbańczyka. Piłka minęła bramkę w sporej odległości.

2
1
1
1
16'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka. Asystował mu Javi Hernandez.

Kompletnie nic na to nie wskazywało, ale mamy 0:1! Kapitalnie podał Hernandez, a Śpiączka wybiegł spomiędzy dwóch obrońców, wytrzymał nacisk ze strony Koja i pokonał Hrdlickę uderzeniem przy dalszym słupku.

47
21
9
10
17
14'

Ruch kontynuuje natarcie. Kiepsko jednak z rzutu wolnego dośrodkował Bartosz Nowak i piłka w rękach Małeckiego.

2
1
2
11'

Teraz z dystansu groźnie uderzył Bartosz Nowak i tym razem Małecki interweniował na raty.

2
1
10'

Z dystansu uderzył Jakub Arak - rykoszet i piłka w rękach Małeckiego.

4
9'

Pierwsza dobra akcja Górnika. Kończył ją potężnym strzałem z ostrego kąta Bartosz Śpiączka, lecz nie trafił w bramkę.

1
2
7'

Teraz łęcznianie zablokowali groźną centrę Przybeckiego do Araka. Ruch sprawia lepsze wrażenie w pierwszych minutach.