Lotto Ekstraklasa: 37. kolejka
04 cze 2017 18:00
90+3'

Gol! Strzelił Martin Miković. Asystował mu Patrik Misak. Bruk-Bet wyfra w Krakowie! Fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Miković! 1:2!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
41
24
17
16
25
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

10
4
7
6
4
85'

W końcówce Wisła ma więcej z gry. Gospodarze liczą na szybkość Małeckiego, ale brakuje krakowianom dokładności.

8
9
7
9
9
84'

Małecki przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie przerwał gry. Po chwili pomocnik szarżował lewą stroną, jednak został zatrzymany.

5
5
2
2
10
82'

Groźnie w polu karnym Wisły, ale żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału.

4
4
2
4
3
80'

Termalica. Schodzi: David Guba. Wchodzi: Szczepan Kogut.

3
4
7
1
2
78'
77'

Ładna akcja gości, strzelał Wróbel, Załuska był dobrze ustawiony i obronił.

4
6
3
3
2
74'

Termalica. Schodzi: Patryk Fryc. Wchodzi: Dalibor Pleva.

4
4
2
2
4
74'

Mocno, ale minimalnie niecelnie uderzył Guba. Bruk-Bet bliżej wyjścia na prowadzenie.

4
7
2
2
4
71'
66'

Sprytny strzał Misaka i piłka omal nie wpadła do bramki Załuski!

5
2
4
1
4
65'

Uderzenie Guilherme pozostawiało wiele do życzenia. Bardzo niecelny strzał.

1
1
4
63'
63'
60'

Z dystansu potężnie uderzył Brlek. Baran... zawiesił się i w dziwny sposób chciał interweniować. Golkiper ostatecznie został trafiony piłką, która przeszła po chwili tuż obok słupka.

1
3
1
55'

Guba dogrywał do Kędziory, który uderzył w boczną siatkę. Bardzo groźna po przerwie jest Termalica.

4
2
1
2
3
53'

Wisła starała się zagrozić Termalice. Jednak dogranie do Małeckiego było zbyt mocne.

2
50'

Mocne dośrodkowanie Mikovicia, ale żaden z partnerów nie sięgnął piłki. Mocno rozpoczęła drugą połowę Termalica.

3
1
1
47'

Gol! Strzelił Wojciech Kędziora. Asystował mu Martin Miković. Świetna kontra gości! Stefanik do Mikovicia, ten w polu karnym do Kędziory, który w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza! 1:1!