Mocny strzał lewą nogą oddał Touba. Piłka przeszła tuż obok słupka.

1
1
85'

Gospodarze dążą do wyjścia na prowadzenie. Anderlecht sprawia wrażenie zadowolonego z remisu.

1
82'

Vormer uderzył z rzutu wolnego z ok. 19 metrów, ale trafił w mur.

1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Dennis Appiah.

Dennis Appiah #12
1
78'

Uaktywnił się w ataku Teodorczyk. Jednak Polak nie potrafi dojść do kolejnej sytuacjui strzeleckiej.

1
1
4
5
75'

Brugge. Schodzi: Jelle Vossen. Wchodzi: Wesley.

Wesley #7
75'

Żółtą kartkę otrzymał Alexandru Chipciu.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Sofiane Hanni.

Sofiane Hanni #94
71'

Mocno, ale wysoko ponad bramką z okolic linii pola karnego uderzył Jose Izquierdo.

1
69'

Za moment gra zostanie wznowiona. W bramce Franka Boeckxa znalazła się m.in. świeca dymna.

1
2
2
2
3
67'

Mecz chwilowo przerwany. Na murawę poleciały race i inne przedmioty.

1
2
2
2
2
65'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Youri Tielemans! Fatalny strzał Tielemansa. Piłka uderzona w środek i Horvath zdołał ją odbić!

1
1
3
5
6
64'

Rzut karny dla Anderlechtu! Frank Acheampong został sfaulowany przez Engelsa.

2
2
1
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Bjoern Engels.

Club Brugge
1
1
64'

Rozpędzają się gospodarze, Anderlecht szans szuka w kontrach.

60'

Brugge. Schodzi: Dorin Rotariu. Wchodzi: Anthony Limbombe.

Anthony Limbombe #17
Dorin Rotariu #29
2
2
1
60'

Szybka akcja gospodarzy zakończona słabym strzałem Vormera z ok. 16 metrów.

1
1
1
1
1
58'

Znowu przed szansą Teodorczyk, ale Polak wciąż nie potrafi przełamać się.

3
3
2
57'

Szybko rozegrany rzut wolny, Hanni do Teodorczyka, ale jego strzał z pola karnego na korner sparował bramkarz!

2
2
5
1
4
54'

Z ostrego kąta strzelał Hanni, bramkarz instynktownie odbił piłkę.

1
1
53'

Indywidualną akcję przeprowadził Hanni, ale jego strzał z ok. 17 metrów był niecelny.

1
51'

Z dziesięciu metrów ponad poprzeczką uderzył Hans Vanaken. Gospodarze blisko wyjścia na prowadzenie!

1
1
50'

Zaatakowali po przerwie gospodarze, piłkarze Anderlechtu starają się zwalniać tempo gry.

1
1
47'

Z siedmiu metrów uderzał Rotariu, ale ten mocno strzelił z pierwszej piłki i przestrzelił!

46'

Gramy po przerwie.

1
1
45'

Doliczona została minuta.

2
1
45'

Przymierzył z dystansu Alexandru Chipciu, wprost w bramkarza.

2
42'

Uderzył z dystansu Izquierdo, ale piłka przeleciała daleko od bramki gości.

1
40'

Wciąż aktywniejsi z przodu są gospodarze, którzy dążą do zdobycia drugiego gola

39'

Żółtą kartkę otrzymał Serigne Mbodji.

Serigne Mbodji #4
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Hans Vanaken.

Club Brugge
36'

Gol! Strzelił Ruud Vormer. Kapitalnie nad murem uderzył Vormer, bramkarz nawet nie drgnął! 1:1!

4
35'

Będzie rzut wolny dla gospodarzy 21 metrów przed bramką. Dobra okazja!

1
31'

Po rzucie rożnym w zamieszaniu do piłki doszedł Mbodji. Strzał był niecelny.

1
1
30'

Kontra Anderlechtu, prawą stroną pędził Frank Acheampong, ale jego dogranie na róg wybił obrońca.

1
1
27'

Na większym luzie grają goście. Piłkarze Anderlechtu w obronie rozbijają akcje gospodarzy, którzy jednak zaczynają się rozpędzać.

1
23'

Nie potrafią gospodarze zagrozić Anderlechtowi. Nerwowo grają piłkarze Club Brugge.

1
20'

Przypomnijmy, że w przypadku wygranej piłkarze Anderlechtu zapewnią sobie mistrzostwo Belgii.

1
18'

Anderlecht pomimo prowadzenia nie zamierza murować bramki tylko dąży do podwyższenia wyniku.

1
15'

Z rzutu wolnego dośrodkował Rotariu. Nikt nie doszedł do piłki i od bramki Anderlecht.

1
1
12'

Zaatakowali gospodarze, ale przed momentem w zamieszaniu żaden z graczy Club Brugge nie zdołał oddać strzału.

1
2
9'

Gol! Strzelił Sofiane Hanni. Algierczyk uderzył z rzutu wolnego. Horvath zrobił w bramce krok w prawo, a piłka płasko strzelona wpadła w przeciwny róg. Bramkarz mógł się w tej sytuacji dużo lepiej zachować. 0:1!

10
6
2
3
6
5'

Claudemir do Izquierdo, ale ten uderzając z pola karnego minimalnie pomylił się.

2
3'

Gracze obu drużyn mają niewiele miejsca do rozgrywania swoich akcji. Sporo walki, ale w środku pola.

1
2
1
1
4
17:46

Spotkanie poprowadzi Sebastien Delferiere.

1
17:46

Po siedmiu meczach fazy finałowej Anderlecht ma 45 punktów, Club Brugge 4 "oczka" mniej.