Widzew Łódź - ŁKS Łódź
17 maj 2017 19:10
90+2'

Szansa dla ŁKS. Dośrodkowanie z lewej strony strzałem głową wykończył Guzik - mocni niecelnie.

23
19
3
16
14
90+1'

Nieprzygotowany strzał Rodaka po zgraniu klatką Krzywickiego. To nie miało prawa się udać.

19
7
7
6
6
90'

Doliczone trzy minuty.

31
7
9
6
8
90'

24
90'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Kazimierowicz.

8
3
2
3
18
89'

Groźny strzał z dwudziestu metrów Kazimierowicza, który celował w okienko bramki Kołby! Chwilę wcześniej ważny przechwyt zaliczył Gromek, dzięki któremu rozpoczęła się cała kontra.

7
4
5
1
2
86'

Nerwy grają coraz większą rolę w grze obu zespołów. Widzew nie potrafi wykorzystać przewagi zawodnika, a ŁKS szuka szansy wyłącznie w kontrach.

11
9
7
4
16
83'

7
81'

Widzew. Schodzi: Daniel Mąka. Wchodzi: Marcin Krzywicki.

22
13
2
4
6
80'

5
76'

Gromek w prostej sytuacji przyjął piłkę ręką, stwarzając szansę gościom. Rzut wolny 40 mtrów od bramki.

11
6
2
4
12
74'

Robi się nerwowo. Zagraną piłkę w pole karne złapał w ręce Kołba, ale został zaatakowany przez Zielenieckiego. Sędzia natychmiast odgwizdał przewinienie, choć nawet, jak obrońca Widzewa odebrałby piłkę czysto, to znajdował się na spalonym.

3
1
1
1
2
72'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Za faul taktyczny druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Paweł Pyciak.

ŁKS Łódź
61
22
4
12
38
71'

W poczynania obu ekip wkradł się chaos. Jedni tracą piłkę kosztem drugich w prostych sytuacjach. Rywale nie korzystają z prezentu, grając szybko i niedokładnie.

1
1
4
1
5
70'

Golański wysoko w trybuny z ponad 25-ciu metrów.

3
3
3
6
4
68'

Kamiński wrzucił z autu na głowę Zieleniewskiego. Jego strzał był jednak zdecydowanie za lekki by zaskoczyć Kołbę.

3
2
65'

ŁKS nie pozostaje dłużny! Wrzutka w pole karne Widzewa, a tam najwyżej wyskoczył Radionow. Ukrainiec nie trafił w bramkę, ale było groźnie!

11
5
1
4
64'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Pyciak.

ŁKS Łódź
9
1
1
2
64'

Najlepsza okazja w meczu! Gromek podawał do Mąki wzdłuż boiska. Kiedy wydawało się, że piłka opuściła plac gry... wcale tak się nie stało! Mąka dobiegł do futbolówki i zagrał ją przed pole karne do Radwańskiego, który strzelił w słupek!

17
2
1
4
2
63'

Kazimierowicz spróbował wypuścić Michalskiego długim podaniem. Próba nieudana.

1
1
60'

Aktywny Mąka odebrał piłkę Gamrotowi, który przejął wcześniej długie wybicie widzewiaków. Pomocnik Widzewa szukał w polu karnym Michalskiego, ale pierwszy przy piłce był Kołba.

5
1
55'
54'

Widzew próbował zaskoczyć ŁKS innym wariantem stałego fragmentu, będąc wyjściowo standardowo ustawionym. Mąka zagrał jednak bliżej bramki i podał prawie na głowę Okuniewicza. Napastnik nie sięgnął jednak piłki. Od bramki Kołba.

4
2
1
3
1
51'

Widzew przejął inicjatywę. Pyciak wybił dośrodkowanie na rzut rożny. Zrobił słusznie, bo za jego plecami czekał Michalski.

15
7
2
4
4
50'

Na boisku leży Michalski, który został mocno poturbowany w środku pola. Po chwili pomocnik Widzewa wstał jednak o własnych silach.

12
5
5
7
3
49'

Kolejne zamieszanie w polu karnym ŁKS, które podsycił Kołba, wypuszczając piłkę na drugim metrze. W ostatniej chwili naprawił swój błąd. Było gorąco!

2
5
2
2
5
48'

Dobre dośrodkowanie Mąki w polu karne, do którego wyskoczył Piotr Okuniewicz. Napastnik Widzewa strzelił metr nad bramką! Będzie jednak rzut rożny, bo przy uderzeniu przeszkadzał jeden z obrońców ŁKS.

5
4
2
3
5
47'

Mąka faulowany na około 25. metrze. Będzie okazja dla gospodarzy na wykonanie groźnego stałego fragmentu.

8
3
47'

Początek drugiej odsłony niemrawy w wykonaniu obu zespołów. Żadna drużyna nie podejmuje ryzyka.

1
1
2
46'

2
45+2'

W odpowiedzi ŁKS! Bryła znalazł w polu karnym Golańskiego, który sprytnym strzałem chciał pokonać Wolańskiego przy bliskim słupku. Bramkarz Widzewa był jednak bezbłędny przy swojej interwencji.

19
3
1
6
12
45+1'

Po przebitce na lewej stronie pola karnego piłkę otrzymał Mateusz Michalski, który z rywalem na plecach oddał strzał w kierunku bramki. Mimo, że strzał nie był czysty, to minął bramkę Kopki o zaledwie metr.

3
1
1
1
45'

Doliczone zostały 3 minuty.

9
9
4
4
4
45'

Radwański świetnie wypatrzył na lewej stronie Michalskiego, który po serii dryblingów zagrał po ziemi przed bramkę. Kazimierowiczowi piłkę zdjął w ostatniej chwili Rozmus!

3
2
2
3
2
43'

W natarciu ŁKS. Golański wrzucił w pole karne. Do piłki brawurowo wybiegł Wolański i z kłopotami wybił ją z pola karnego.

13
7
1
6
42'

Gospodarze nie przestają agresywnie nacierać na ŁKS. Na boisku leży tym razem Bryła.

16
3
2
3
10
41'

Widzew mocno naciska na ŁKS na wysokości jego pola karnego. Sędzia dopatrzył się jednak faulu przez jednego z piłkarzy gospodarzy.

9
2
2
1
5
37'
35'

Widzewiacy znów wykonali rzut wolny według znanego już schematu - Mąka zagrał piłkę do Rodaka, który strącił ją na przedpole. Strzał Kazimierowicza poszybował jednak wysoko nad bramką Kołby. Trzeba też oddać, ze pomocnik Widzewa miał trudną piłkę do wykończenia w związku z wyjściem Juraszka.

1
2
2
34'

Od pewnego czasu obie drużyny walczą głównie w środku pola.

2
8
2
31'

Mąka przedryblował w polu karnym Pyciaka i natychmiast zdecydował się na strzał. Na jego linii stanął jednak... Okuniewicz. Od bramki Kołba.

4
2
3
1
4
29'

ŁKS miał rzut rożny, który przerodził się w kontrę gospodarzy. Radwański starał się wypuścić Mąkę lewą stroną, ale Pyciak kontrolował sytuację do linii końcowej.

6
2
5
2
5
26'

Strzał Guzika z dystansu - wprost w Wolańskiego.

12
5
3
3
8
23'

Fatalna strata Nowaka! Kopka odebrał piłkę obrońcy przed polem karnym. Obrońca gospodarzy ratował się faulem i ujrzał żółtą kartkę.

5
9
2
6
4
23'

5
22'

Nieco chaotyczna gra Gromka mogła skończyć się zarówno groźną stratą, jak i stworzeniem sytuacji bramkowej. Ostatecznie jednak sędzia powstrzymał zbyt agresywną grę młodego obrońcy.

1
1
1
1
1
20'

Agresywne dośrodkowanie Mąki z rzutu wolnego z głębi pola strącił do środka Rodak. W "piątce" nie było jednak nikogo poza Kołbą.

7
2
2
3
5
18'

Do wrzutki w pole karne z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Juraszek. Jego strzał był jednak nieczysty. Piłka w rękach Wolańskiego.

5
3
1
1
3
17'

Pyciak próbował złamać akcję na boku boiska i strzelić z dystansu, ale na drodze stanął Bartłomiej Gromek. Rzut rożny.

2
2
4
1
2
14'

Każda ze stron okopała się w defensywie, w związku z czym gra przeniosła się do środka pola.

3
2
2
1
1
12'

Nic nie wyszło z rzutu wolnego. Pilkarzom trenera Robaszka brakuje dokładności.

5
3
2
2
9
11'

Radwański faulował Gamrota. Będzie okazja do wrzucenia piłki ze stałego fragmentu dla gości.

9
1
2
4
10'

Widzew wciąż naciska na gości. ŁKS stracił piłkę na swojej połowie, a Kazimierowicz natychmiast dośrodkował w pole karne. Do piłki doskoczył Mąka, ale strzelił wprost w Kołbę.

7
4
1
3
8
8'

Skuteczny pressing Widzewa. Goście po dłuższej wymianie podań zostali zmuszeni do niedokładnego zagrania, które skończyło się na aucie.

13
3
1
4
6'

Przerwa w grze. Do Kocota natychmiastowo dobiegł sztab medyczny ŁKS.

2
8
1
1
1
6'

Okuniewicz faulował w środku pola Kocota. Pomocnik ŁKS zwija się na boisku.

16
4
4
3
16
4'

Nowak doszedł do główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Kołba sparował piłkę do boku. Widzewiacy nie mieli okazji skutecznie dobić.

4
4
4
4
3
3'

Trwa walka o piłkę na połowie ŁKS. Michalskiego powstrzymał Rozmus.

4
3
2
2
7
2'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Widzewa z rzutu rożnego instynktownie wybite przez Patryka Wolańskiego. Pierwszy test czujności zdany.