5
90+1'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Issa Cissokho.

Nie do wiary! Bramka samobójcza w doliczonym czasie. Issa Cissokho skierował do własnej siatki dośrodkowanie z rzutu rożnego i za moment Paris Saint-Germain może mieć Puchar Francji!

29
90'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
2
2
2
2
87'

Nieudane dośrodkowanie w kierunku Edinsona Cavaniego. Paris Saint-Germain trochę jak Lech Poznań w niedawnym finale Pucharu Polski. Ciekawe jak to się skończy.

3
5
3
2
2
84'

Edinson Cavani przed wielką szansą! Stracili piłkę przyjezdni, następnie napastnik Paris Saint-Germain wyprzedził stopera i miał przed oczami tylko bramkarza. Pudło!

2
2
2
2
2
84'
ZMIANA

Angers SCO. Schodzi: Nicolas Pepe. Wchodzi: Flavien Tait.

1
82'

Alexandre Letellier broni bezbłędnie. Pewny chwyt golkipera po lekkim strzale.

1
1
1
1
1
80'

Ostatnie minuty nową definicją jałowego futbolu. Chyba paryżanie chcą wyciągnąć rywali z własnej połowy. W obecnym klinczu nie mogą tam włożyć nawet szpilki.

1
1
1
1
1
77'

Realizuje swój plan Angers SCO. Ma nadzieję na utrzymanie bezbramkowego wyniku do końca regulaminowego czasu, a przy odrobinie szczęścia wyprowadzenie zabójczego kontrataku.

2
2
2
2
2
74'

Wymiana podań. Serge Aurier oraz Edinson Cavani mieli ciekawą koncepcję, ale futbolówka uciekła temu duetowi za linię bramkową. Grę wznowił Alexandre Letellier.

1
1
1
1
2
72'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Javier Pastore.

70'

Gwarno na trybunach. Rozkręcili się piłkarze. Specjalista od strzałów głową Cheikh Ndoye tym razem nie trafił między słupki. Rozczarowany jest lider Angers SCO!

2
2
2
3
2
69'

Edinson Cavani zapolował na piłkę po wrzutce z rzutu wolnego. Strzał Urusa był nieprzygotowany i piłka wylądowała na górnej siatce Angers SCO.

2
2
2
2
2
68'

1
67'

Czas płynie nieubłaganie. Nie da się tego ukryć, a wynik wciąż bezbramkowy. Przed momentem przyblokowane uderzenie Angela di Marii i piłkę zgarnął na przedpolu Alexandre Letellier.

3
2
2
2
2
63'
ZMIANA

Angers SCO. Schodzi: Famara Diedhiou. Wchodzi: Jonathan Bamba.

2
61'

Serge Aurier nie znalazł miejsca na rajd w pole karne przeciwnika. Futbolówka wycofana kilkanaście metrów przed pole karne Angers SCO. Zaczynają się irytować sympatycy Paris Saint-Germain.

2
2
2
2
3
58'

Angel di Maria strzelił z rzutu wolnego w boczną siatkę. Część widzów była przekonana, że Argentyńczyk dokręcił futbolówkę do bramki, ale jednak nie. Ponownie nie ma gola!

2
2
2
2
2
57'

4
56'

Cheikh Ndoye spróbował przelobować Alphonse'a Areolę, ale nie wypełnił pierwszego, obligatoryjnego punktu, czyli nie wcelował w bramkę Paris Saint-Germain.

3
3
3
3
3
53'

Prawie wyłącznie w posiadaniu piłki wicemistrz Francji. Na niewiele się to zdaje, ale kropla drąży skałę. Wreszcie Angers SCO może popełnić błąd w obronie.

3
3
3
3
3
50'

Julian Draxler nie był specjalnie widoczny w pierwszej połowie spotkania. Przed momentem przypomniał o sobie i próbował przedrzeć się w pole karne. Był jeszcze Angel di Maria i próbował przelobować bramkarza. Piłka wylądowała na górnej siatce.

1
1
1
1
1
48'

Marco Verratti i jego akcja zatrzymani już na połowie Paris Saint-Germain. Gospodarze muszą szukać nowego sposobu na przedostanie się w pole karne.

1
1
1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
1
1
1
1
45+3'

4
45'

1
1
1
1
1
45'

Mocne wstrzelenie w pole bramkowe Angers SCO. Mniej niż sekundy zabrakło Edinsonowi Cavaniemu, żeby z bliska skierować futbolówkę do siatki. Nie ma jednak gola do szatni!

2
2
2
2
2
43'

Niewiele piłki w piłce w końcówce pierwszej części. Przepychanki, a obecnie przerwa spowodowana urazem zawodnika Paris Saint-Germain.

1
1
1
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Angel di Maria.

4
3
2
3
2
38'

Tym razem protestują przyjezdni, którzy myśleli, że sędzia gwizdnie faul na wychodzącym sam na sam Nicolasie Pepe. W takim wypadku musiałby ukarać Marquinhosa czerwoną kartką.

1
1
1
1
1
36'

Paryżanie sygnalizowali zagranie ręką w polu karnym po strzale Marco Verrattiego. Owszem, było, ale sędzia nie uznał go za nieprzepisowe.

1
1
1
1
1
34'

Dobrze ustawieni obrońcy Angers SCO i nie sprawiło im problemu dośrodkowanie z prawego skrzydła. Futbolówka pozostała jednak własnością wicemistrza Francji.

1
1
1
1
1
29'

Piłka zatrzymana blisko linii bramkowej Paris Saint-Germain. Szalenie rozpędzili się przyjezdni i byli nawet bliżej prowadzenia niż wcześniej rywale.

1
1
1
1
1
27'

Słupek! W pierwszym tempie interweniowali gospodarze, ale było jeszcze uderzenie zza pola karnego, które nieomal wylądowało w siatce Paris Saint-GermainAlphonse Areola interweniował po poprawce Romaina Thomasa.

1
1
1
1
2
26'

Faul blisko narożnika pola karnego i będzie szansa na zaskoczenie Paris Saint-Germain z rzutu wolnego. Sprytnie zachował się Famara Diedhiou.

1
1
1
1
1
24'

Edinson Cavani przypomina o sobie raz po raz. Angel di Maria próbował skonstruować z Urusem akcję bramkową i niewiele zabrakło duetowi południowców do szczęścia.

1
1
1
1
1
20'

Biją sobie brawo paryżanie. Kolejna akcja zakończona strzałem. Zgranie w tempo do Edinsona Cavaniego, który główkował z bliska nad poprzeczką. Tym razem spokojnie Alexandre Letellier.

1
1
1
1
1
19'

Blaise Matuidi wstrzelł piłkę z lewej strony boiska. W odpowiednim miejscu i czasie znalazł się Romain Thomas i Paris Saint-Germain wywalczyło jedynie korner.

1
1
1
1
1
16'

Trochę opanowali sytuację piłkarze w biało-czarnych pasiakach. Dodały im pewności siebie dobre interwencje bramkarza.

1
1
1
1
1
13'

Coraz groźniejsi piłkarze z Paryża. Strzał głową Edinsona Cavaniego prosto w bramkarza Angers SCO, dlatego miał czas na złapanie futbolówki.

1
1
1
1
1
11'

Przytomne podanie między obrońców gości do Blaise'a Matuidiego, który zdążył dziobnąć piłkę, ale nie na tyle zaskakująco, żeby pokonać Alexandre'a Letelliera.

1
1
9'

Rozpędził się na prawym skrzydle Serge Aurier i co ważne dostał podanie w tempo. Uderzenie z ostrego kąta odbił bramkarz Angers SCO. Zrobił to fortunnie pod nogi partnera z zespołu.

1
1
2
2
2
6'

Nicolas Pepe zatanczył z kilkoma obrońcami Paris Saint-Germain. Już wydawało się, że wymanewruje grupę przeciwników, ale jednak gospodarze, bo tak wypada ich jednak nazywać, poradzili sobie.

4
3
2
1
2
5'

Próbowali zaatakować piłkarze Angers SCO, ale odbili się od doświadczonych obrońców i paryżanie mają możliwość spokojnego wymienienia podań na własnej połowie.

3
3
1
1
1
3'

Angers SCO jest formalnym gospodarzem spotkania, dlatego gra w tradycyjnych biało-czarnych pasiakach. Edinson Cavani i spółka na czerwono.

2
1
1
2
2
20:48

Piłkarze zameldowali się na boisku i czekają na sygnał sędziego do rozpoczęcia spotkania. Paris Saint-Germain nie musiało podróżować na te spotkanie, ponieważ zostanie rozegrane w stolicy Francji.

20:37

W drodze do finału Angers SCO pokonało między innymi Girondins Bordeaux, których piłkarzem jest Igor Lewczuk. Paris Saint-Germain musiało przeskoczyć wysoką przeszkodę w półfinale i zrobiło to z dużym zapasem. Stołeczna drużyna zdemolowała AS Monaco 5:0.

1
1
1
2
2
20:37

Ostatnie trofeum, które można w tym sezonie zgarnąć we Francji, to puchar kraju. Paris Saint-Germain jest faworytem pojedynku z Angers SCO. W Ligue 1 ubiegłoroczny beniaminek zdobył ponad 40 punktów mniej niż stołeczna drużyna, ale dziś zdecyduje tylko jedno spotkanie.