2:0
Zakończony
Nowa Zelandia
90+3'

Bucharow nie wykorzystał dogodnej sytuacji po dograniu z rzutu rożnego. Obronił Marinović.

4
4
4
4
4
90+3'

Dogranie Żyrkowa w pole karne w ostatniej chwili zablokowane przez obrońcę.

1
1
2
1
2
90'

Doliczone zostały trzy minuty.

2
1
1
1
1
89'

Rosja. Schodzi: Fiodor Smołow. Wchodzi: Aleksiej Miranczuk.

1
89'

Strzał Smołowa prosto w Marinovicia.

1
2
1
2
1
86'

Nieudane dośrodkowanie gospodarzy z rzutu rożnego.

1
84'

Znów dogrywał Smołow, ale tym razem Bucharow nie zdołał oddać strzału. Powinno być 3:0.

1
1
83'

Zmiana w Nowej Zelandii. Schodzi: Kip Colvey. Wchodzi: Monty Patterson.

Monty Patterson #13
Kip Colvey #18
2
83'

Dobra akcja Smołowa, który minął obrońców, ale w polu karnym zagrał do rywali.

1
1
1
82'

Nieudane dośrodkowanie Gołowina w pole karne. Strata Rosjan.

1
78'

Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Boxall. Piłkę z linii bramkowej wybił rosyjski obrońca.

1
77'

Strzał z dystansu Thomasa. Akinfiejew wykazał się refleksem i wybił piłkę na rzut rożny.

1
77'

Rosja. Schodzi: Aleksandr Erokhin. Wchodzi: Dmitrij Tarasow.

Dmitrij Tarasow #22
Aleksandr Erokhin #21
2
75'

Nowozelandczycy sprawiają wrażenie, jakby czekali na ostatni gwizdek sędziego. Rosjanie mają dużą przewagę.

1
71'

Zmiana w Nowej Zelandii. Schodzi: Marco Rojas. Wchodzi: Shane Smeltz.

Shane Smeltz #10
Marco Rojas #11
1
1
72'

Po rzucie wolnym piłkę pewnie chwycił Akinfiejew.

1
1
69'

Gol! Strzelił Fiodor Smołow. Asystował mu Aleksandr Samiedow. Smołow przed polem karnym odegrał piłkę do Samiedowa, ten dograł w pole karne do Smołowa, który z pięciu metrów skierował piłkę do siatki.

68'

Piłka cofnięta do Akinfiejewa. To jeden z niewielu momentów, gdy rosyjski bramkarz ma kontakt z piłką.

1
65'

Głuszakow minął trzech obrońców, ale fatalnie podał do kolegi i akcja Rosjan zakończyła się stratą.

1
1
1
63'

Rosja. Schodzi: Dmitrij Poloz. Wchodzi: Aleksander Bucharow.

Aleksander Bucharow #11
Dmitrij Poloz #7
1
62'

Strzał Samedowa z rzutu wolnego z 20. metra - tuż nad poprzeczką.

1
61'

Zmiana w Nowej Zelandii. Schodzi: Costa Barbarouses. Wchodzi: Bill Tuiloma.

Bill Tuiloma #6
Costa Barbarouses #7
1
2
61'

Dośrodkowanie ze skrzydła, ale piłkę wybili obrońcy Nowej Zelandii.

2
1
59'

Mocny strzał Gołowina z 25. metra. Wysoko nad poprzeczką.

1
57'

Rosjanie kontrolują przebieg spotkania i częściej utrzymują się przy piłce.

1
1
54'

Po rzucie rożnym w wykonaniu Rosjan piłkę chwycił Marinović.

2
1
53'

Szybka akcja Rosjan zakończona strzałem Połoza. Odbił ją Marinović, a następnie obrońca wybił na rzut rożny.

2
50'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieudany strzał oddał Połoz.

2
1
2
1
1
48'

Świetne dwie interwencje Marinovicia. Najpierw odbił strzał Połoza, a później obronił uderzenie Erokhina.

1
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
1
1
1
1
44'

Nieudane dośrodkowanie Samedowa z rzutu wolnego. Piłka dla Nowozelandczyków.

3
4
1
1
1
42'

Smołow miał do kogo zagrać, ale wolał wymusić rzut wolny. Strata Rosjan.

2
2
2
2
4
41'

Akcja Rosjan przerwana. Smołow był na spalonym.

4
5
2
2
2
39'

Strzał z ostrego kąta Smołowa. Piłka przeleciała obok słupka.

2
3
1
1
2
37'

Rosjanie udowadniają swoją przewagę i częściej są przy piłce.

4
1
1
1
1
34'

Rosjanie po zdobyciu gola kontrolują przebieg rywalizacji. Nowozelandczycy próbują stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika, ale brakuje im pomysłu na zakończenie akcji.

3
1
1
1
1
31'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Michael Boxall. Rosjanie doczekali się bramki. Głuszakow w sytuacji sam na sam oszukał bramkarza i wpakował piłkę do siatki. Dwóch obrońców nie zdołało wybić piłki zmierzającej do siatki. Gol zaliczony został Boxallowi.

Michael Boxall #5
13
4
5
7
10
30'

Rosyjscy kibice fetują zdobycie gola. Nie został on uznany, gdyż Smołow był na spalonym. Nadal bez bramek.

3
2
3
1
3
29'

Akcja gości przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

3
3
2
2
2
26'

Nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Rosjan. Od bramki wznowił Marinović.

4
3
3
3
3
26'

Strzał z 30 metrów Dżikiji z problemami na rzut rożny sparował Marinović.

5
4
3
4
3
23'

Gra się uspokoiła. Nowozelandczycy przetrwali napór rywali.

4
3
3
3
3
20'

Tym razem rzut rożny dla gospodarzy, ale zainterweniował Marinović.

4
2
2
2
2
18'

Pewna interwencja Akinfiejewa po wrzutce z kornera.

4
3
2
1
1
18'

Wood próbował strzelić po ziemi z rzutu wolnego z okolic narożnika pola karnego. W efekcie wywalczył rzut rożny.

5
2
2
2
2
15'

W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Poloz, ale przegrał pojedynek z Marinoviciem.

4
2
1
3
2
12'

Rosjanie mają coraz większą przewagę nad rywalami.

6
6
3
3
3
9'

Znów groźnie pod bramką Nowej Zelandii. Po dośrodkowaniu ze skrzydła piłka trafiła do Poloza. Ten mimo asysty dwóch obrońców zdołał oddać strzał. Piłkę zmierzającą do siatki wybił obrońca rywali.

5
4
3
3
2
7'

Kolejny rzut rożny i mało brakło, by było 1:0. Po strzale Dżikiji piłka odbiła się od słupka. Z linii wybił ją McGlinchey.

5
6
4
3
3
6'

Po rzucie rożnym Rosjanie nie stworzyli żadnego zagrożenia.

4
1
6
2
3
5'

Akcja Rosjan. Dżikija próbował dośrodkować ze skrzydła, ale został zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy.

5
2
3
1
2
3'

Nieco lepszy początek w wykonaniu gości, ale Rosjanie powoli przejmują inicjatywę.