Bucharow padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

2
3
4
87'

Gra toczy się na połowie Rosjan. Gospodarze turnieju nie są w stanie podejść pod bramkę Rui Patricio.

4
4
3
3
6
83'

Rosja. Schodzi: Fiodor Kudriaszow. Wchodzi: Aleksander Bucharow.

4
82'
6
2
2
2
4
80'

Portugalia wyszła z opresji i udało się jej przenieść ciężar meczu w kierunku środka boiska.

4
2
1
1
3
78'
2
1
1
3
3
77'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Samiedow.

3
2
2
2
3
74'

W kontrataku Portugalia, strzał Andre Silvy została zablokowany.

5
4
2
2
2
72'

3
71'

Żółtą kartkę otrzymał Bernardo Silva.

6
3
2
2
3
71'

Rosja coraz groźniejsza, gospodarze turnieju zepchnęli mistrzów Europy pod ich pole karne.

3
3
2
2
2
68'

Rosja. Schodzi: Dmitrij Kombarow. Wchodzi: Dmitrij Poloz.

1
67'

Strzelał z ok. 16 metrów Andre Silva, wprost w bramkarza.

2
3
1
1
1
66'

Portugalia. Schodzi: Raphael Guerreiro. Wchodzi: Eliseu.

4
1
2
2
1
65'

Kontra Portugalii zakończona bardzo niecelnym strzałem Cristiano Ronaldo.

2
3
1
1
1
64'

Problemy z nogą ma Raphael Guerreiro. Potrzebna będzie zmiana.

5
2
3
4
4
63'

Kontra mistrzów Europy, Ronaldo uderzał głową niemal do pustej bramki. Przestrzelił!

6
4
2
2
2
62'

Znowu niebezpiecznie pod bramką Rui Patricio, Rosjanie nie oddali strzału.

3
2
1
2
2
61'

Groźna wrzutka w pole karne Portugalii, ale żaden z Rosjan nie doszedł do piłki.

3
3
1
3
3
59'

Z dystansu mocno uderzył Cedric Soares, Igor Akinfiejew odbił piłkę, którą przejęli Rosjanie.

3
2
1
1
2
57'

5
56'

Rosjanie w końcu zaczęli zagrażać rywalom. To dopiero początki, ale może coś z tego wyniknie.

5
2
1
1
1
53'

Mistrzowie Europy długo rozgrywają piłkę, Rosjanie momentami bezradnie biegają za rywalami.

4
1
1
1
1
50'

Strzelał głową z pięciu metrów Andre SilvaIgor Akinfiejew popisał się kapitalną interwencją!

7
3
1
1
4
49'

Rosjanie wciąż nie potrafią rozwinąć skrzydeł. Obraz gry niewiele róźni się od tego z pierwszej części.

4
2
3
2
3
46'

Rosja. Schodzi: Roman Sziszkin. Wchodzi: Aleksandr Erokhin.

1
46'

Gramy po przerwie.

4
1
2
1
2
45'

Jeszcze minuta gry przed nami.

7
3
6
4
5
45'

Strzelał Cristiano Ronaldo. Po co? Źle i niecelnie.

7
8
3
4
5
44'

Portugalia w pełni kontroluje przebieg meczu. Stanisław Czerczesow jest wściekły, będzie gorąco w szatni Rosjan!

3
4
1
3
3
41'

Pierwsza okazja strzelecka Rosjan. W polu karnym piłkę otrzymał Fiodor Smołow, ale uderzył niecelnie.

6
3
1
1
2
41'

Można odnieść wrażenie, że Portugalczycy grają na pół gwizdka, ale i tak wyraźnie górują nad rywalami.

4
3
3
3
4
37'

Wciąż Rosjanie nie potrafią zagrozić rywalom. Przed momentem Fiodor Smołow chciał uciec rywalowi, ale Raphael Guerreiro nie pozwolił na to.

5
2
2
2
5
33'

Gra przeniosła się na połowę Rosjan, mistrzowie Europy chcą podwyższyć wynik.

6
4
2
2
5
32'

Z ostrego kąta uderzył Cristiano RonaldoIgor Akinfiejew nogą odbił piłkę!

7
3
2
3
4
31'

Portugalii brakuje w środę zdecydowania, kolejna akcja mistrzów Europy została zmarnowana. Zadecydował moment zawahania.

4
1
1
2
1
29'

Atak Portugalczyków, sędzia przerwał grę. Nie wiadomo dlaczego, prawdopodobnie był faul w ofensywie.

4
2
3
2
4
26'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Głuszakow.

5
6
3
5
4
25'

Cristiano Ronaldo uderzył z rzutu wolnego. Cóż, tak to nawet piszący te słowa potrafiłby strzelić. Słabo i wprost w bramkarza.

6
7
2
3
3
23'

Rosjanie wciąż nie potrafią oddać strzału na bramkę rywala. Portugalia postawiła ścianę.

2
2
2
2
3
20'

Portugalia nie forsuje tempa meczu, to Rosjanie muszą więcej biegać od rywala.

3
5
1
2
4
16'

Dośrodkowanie z rogu, piłka przeleciała przez całe pole karne Portugalii, żaden z zawodników nie sięgnął jej.

4
1
2
2
2
15'

Rosjanie mają problemy z przedostaniem się pod pole karne rywali. Portugalia spokojnie rozbija ataki gospodarzy turnieju.

3
2
1
3
3
11'

Portugalia coraz swobodniej. Kolejne dogranie w pole karne, ale zbyt mocne.

5
1
1
4
3
11'

Stanisław Czerczesow po stracie gola ma minę jak podczas słynnego wywiadu z dziennikarzem Canalu+ Żelisławem Żyżyńskim.

3
8
1
3
4
8'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Cedric Soares. Bramka z niczego. Bernardo Silva na lewo do Soaresa, a ten wysoko dośrodkował w okolice piątego metra. Bramkarz niepewnie wyszedł, obrońca zawahał się, a Ronaldo przystawił głowę i jest 0:1!

60
36
16
11
22
7'

Groźne dogranie w pole karne z prawej strony, jednak Pepe uprzedził napastnika z Rosji.

5
4
4
5
4
6'

Portugalia rozgrywa piłkę, Rosjanie czekają na jej przejęcie i wyprowadzenie kontry.

3
2
1
2
2
4'

Nieśmiałe próby ataków z jednej i drugiej strony. Póki co kibice z Rosji wpadają w ekstazę w momencie kiedy piłka minie środek boiska.

5
2
5
5
4
16:37

Spotkanie poprowadzi Gianluca Rocchi (Włochy).

11
5
3
2
2
16:37

Przed nami druga kolejka rozgrywek w grupie A w Pucharze Konfederacji. W 1. serii Rosja 2:0 pokonała Nową Zelandię, a Portugalia 2:2 zremisowała z Meksykiem.