Puchar Konfederacji 2017: Grupa A
24 cze 2017 17:00
90+3'

Jeszcze przed szansą Kosta Barbarouses, ale jego strzał z 12 metrów poszybował nad "spojeniem".

2
4
2
1
1
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nani. Asystował mu Andre Silva.

Nowa Zelandia traci kolejną bramkę. Nani poradził sobie z obrońcą i pewnie uderzył w długi róg.

Portugalia
26
18
3
4
4
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

7
5
1
1
1
88'

Drugi raz w krótkim odstępie czasu piłkę z rąk wypuścił Patricio, a wszystko za sprawą nieporozumienia z Alvesem. Do futbolówki dopadł Wood, ale trafił w leżącego bramkarza.

5
5
4
2
2
87'

Pomoc medyczna dla bramkarza Portugalii.

7
6
5
9
7
87'

Rui Patricio wybrał się na przedpole, ale naciskany przez Smitha wypuścił piłkę z rąk... bez konsekwencji.

4
3
2
2
4
84'

Po podaniu od Martinsa Andre Silva miał piłkę na 0:4, ale z kilku metrów trafił w plecy odwracajacego się obrońcy.

4
1
1
1
1
84'
ZMIANA
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dane Ingham. Taktyczny faul na Pizzim.

2
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Ricardo Quaresma.

Ten gol był kwestią czasu. Silva długo holował piłkę, wpadł w szesnastkę i huknął nie do obrony w górny róg.

15
10
3
2
3
79'

Indywidualna akcja Naniego zakończona technicznym strzałem w kierunku dalszego słupka, ale za mało było w tym uderzeniu rotacji i futbolówka minęła cel.

3
3
3
3
3
76'

Chris Wood wpisuje się do statystyk. Celnie z 23 metrów, ale zdecydowanie zbyt lekko. To nie miało prawa zaskoczyć bramkarza.

3
3
3
3
3
74'
ZMIANA

Nowa Zelandia. Schodzi: Andrew Durante. Wchodzi: Shane Smeltz.

3
72'

Kolejny raz bramkarz Nowej Zelandii pokazuje, że bramkarski kunszt nie jest mu obcy. Odważne wyjście na 11. metr i ofiarne piąstkowanie.

3
2
2
2
2
69'

Powinno być już 0:3! Semedo zagrał na 8. metr, ale bardzo mocny strzał Naniego fantastycznie obronił Stefan Marinović. Cóż to była za parada!

2
2
2
2
2
68'

Celne uderzenie z dystansu oddał Barbarouses, ale Rui Patricio pewnie obronił.

3
1
1
1
1
67'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Nani.

2
3
3
5
7
65'
ZMIANA

Nowa Zelandia. Schodzi: Clayton Lewis. Wchodzi: Kosta Barbarouses.

2
64'

Joao Moutinho otwiera drogę do bramki koledze, ale Andre Silva strzela prosto w bramkarza!

2
2
2
2
2
60'

Cristiano Ronaldo skacze dzisiaj wysoko ponad głowy obrońców Nowej Zelandii. Przed momentem dopadł do piłki dośrodkowanej z prawej strony boiska, ale główkował prosto w bramkarza.

3
2
2
3
2
58'

Świetna okazja Nowej Zelandii! Płaskie dogranie z lewej strony boiska wzdłuż bramki. Akcję na dalszym słupku zamknął Doyle, ale jego uderzenie z linii bramkowej wybił Bruno Alves.

1
1
1
2
3
56'

Żółtą kartkę otrzymał Pepe. Brutalny atak na nogi Doyle'a.

Portugalia
3
3
2
2
3
55'

Trochę chaosu przed portugalską bramką po dalekim wyrzucie piłki z autu przez Tuilomę. Na raty wybijali obrońcy.

4
2
1
1
1
53'

Podanie za plecy obrony Nowej Zelandii, ale jeden z defensorów w ostatniej chwili wygarnął piłkę Ronaldo.

4
2
1
2
1
50'

Druga połowa rozpoczyna się identycznie jak pierwsza. Bezproduktywnie dryblował Cristiano Ronaldo.

7
2
1
3
1
46'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Pizzi.

3
1
3
3
2
46'

Początek II połowy.

5
1
1
1
1
45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

3
2
2
6
2
43'

Nieprzemyślany strzał Semedo z ok. 25 metrów... daleko od celu.

5
2
3
2
3
40'

Dwa gole przewagi, ale Portugalia nie zamierza na tym poprzestawać. Odważna gra Nowozelandczyków to już przeszłość, teraz już tylko bronią.

3
7
3
2
2
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Eliseu.

Lewą flanką podłączył się Eliseu i otrzymał piłkę od Quaresmy. Wyłożenie na 6. metr, gdzie nadbiegający kolega dopełnił formalności. Niestety strzelec gola ucierpiał w tej sytuacji. Wygląda na skręcenie stawu skokowego.

23
14
6
6
6
37'
ZMIANA

Nowa Zelandia. Schodzi: Michael Mcglinchey. Wchodzi: Bill Tuiloma.

5
35'

Andre Silva wpada w pole karne rywali i zagrywa wzdłuż bramki. Ronaldo jednak dobrze pilnowany.

5
3
1
2
1
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

75. gol gwiazdy Realu Madryt w drużynie narodowej! Piłka posłana w prawy górny róg, w przeciwny "pofrunął" nowozelandzki golkiper.

39
23
6
4
7
33'

Jedenastka dla Portugalii! Po centrze z kornera Doyle faulował Danilo.

9
7
8
4
5
32'

Dośrodkowanie na 5. metr, gdzie krycie zgubił Doyle. Strzał głową Danilo tuż obok słupka.

6
2
3
3
2
30'

I kolejny raz Quaresma centruje w poszukiwaniu Ronaldo. Cristiano wyskoczył "piętro" wyżej od obrońcy, ale zamiast strzału głową upadł i domagał się podyktowania jedenastki. Amerykański sędzia był innego zdania.

5
3
3
4
3
26'

Rozkręca się nam Portugalia. Centra Quaresmy do Cristiano Ronaldo i tym razem po strzale głową Nową Zelandię uratowała poprzeczka!

2
2
4
2
6
24'

Najlepsza jak dotychczas szansa dla Portugalii! Dośrodkowanie z prawego skrzydła i w polu karnym rywalom urwał się Ronaldo. Soczysty strzał głową, ale w sam środek bramki i Marinović złapał piłkę.

5
2
2
2
1
22'

Cristiano Ronaldo zagrał długie prostopadłe podanie na wolne pole, ale bramkarz uprzedził goniącego piłkę Andre Silvę.

5
2
2
2
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Nelson Semedo. Atak wślizgiem z tyłu w nogi Doyle'a.

5
2
2
2
3
19'

Żółtą kartkę otrzymał Clayton Lewis. Wystawiony łokieć, na który nadział się Eliseu.

4
4
4
4
3
18'

Gramy już troszeczkę, a poziom znudzenia u bramkarzy rośnie z każdą minutą.

3
3
1
1
1
17'

Pojedynek biegowy Bernardo Silvy i Thomasa. Nowozelandczyk dobrze spychał rywala i ten nie był w stanie zatrzymać piłki w boisku.

3
3
1
1
1
14'

Podanie na lewą stronę pola karnego do Quaresmy, ale jego uderzenie przyblokowali obrońcy.

2
1
4
1
1
13'

Jeśli ktoś spodziewał się zdecydowanej przewagi Portugalii, może czuć się zawiedziony. Nowa Zelandia gra bez respektu.

3
3
1
1
3
9'

Chwila przerwy w grze i interwencja medyczna. Danilo Pereira przez moment nie wiedział gdzie się znajduje. To efekt powietrznej walki z jednym z rywali.

2
1
4
1
1
6'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Portugalii. Piłkę na klatkę piersiową wzorowo przyjął Chris Wood. Mamy pierwszy celny strzał, ale płaskie uderzenie nie miało mocy i Rui Patricio bezproblemowo zatrzymał piłkę.

6
2
1
1
1
3'

Seria zwodów Ronaldo, ale drużynie nic te popisy nie dały. Brawa z trybun zebrał jednak dośc gromkie.