2:3
Zakończony
Niemcy
90'

Spotkanie potrwa cztery minuty dłużej. Przed chwilą niecelnie strzelał Timo Werner.

5
2
2
2
2
90'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Niemców. Mistrzowie świata zdołali jednak wybić piłkę.

4
3
3
2
2
87'

Australia. Schodzi: Tomi Jurić. Wchodzi: Tim Cahill.

1
1
1
1
3
85'

Australia się nie poddaje. Niemcy jednak starają się oddalać grę od własnego pola karnego.

3
2
2
1
1
81'

Coraz groźniejsze są akcje Australii.

5
4
7
4
5
79'

Znów interweniować musiał bramkarz Niemców. Tym razem zaskoczyć go chciał Robbie Kruse.

2
1
2
1
3
78'

Niemcy. Schodzi: Lars Stindl. Wchodzi: Emre Can.

3
2
1
1
2
75'

Ładną indywidualną akcję w polu karnym przeprowadził Timo Werner. Australię przed stratą gola uratował słupek.

4
2
2
2
2
73'

Ładny strzał z dystansu oddał James Troisi. Bernd Leno nie dał się zaskoczyć.

4
3
2
2
3
70'

Australia. Schodzi: Tommy Rogic. Wchodzi: James Troisi.

3
66'

Spotkanie się wyrównało. Gra toczy się w środku boiska.

2
2
2
2
4
64'

2
63'

Niemcy. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Niklas Suele.

3
2
1
2
1
60'

Śmielej do ataku ruszyła Australia. Coraz ciekawsze to spotkanie.

2
1
3
3
3
57'

Niemcy. Schodzi: Sandro Wagner. Wchodzi: Timo Werner.

3
5
1
2
1
56'

Gol! Strzelił Tomi Jurić. Spore zamieszanie w polu karnym Niemców, po którym piłkę w bramce umieścił Tomi Jurić. Sędzia korzystał jeszcze z systemu VAR, aby sprawdzić, czy gol padł prawidłowo. Ostatecznie zaliczył to trafienie.

16
4
6
8
16
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leon Goretzka.

2
1
2
1
5
54'

Niemcy rozgrywaja piłkę na połowie rywala i szukają kolejnej okazji na gola.

4
4
1
1
1
52'

Leon Goretzka tym razem oddał niecelny strzał z dystansu.

2
2
5
2
4
48'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Joshua Kimmich świetnie zagrał na wolne pole. Piłkę przejął Leon Goretzka, który chwilę później pewnie umieścił ją w bramce.

13
12
4
2
7
46'

Początek drugiej połowy.

1
4
46'
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

7
2
1
2
44'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Draxler zupełnie zmylił bramkarza i pewnie wykorzystał rzut karny.

22
12
3
3
9
43'

Rzut karny dla Niemców. Faulowany był Leon Goretzka.

11
7
7
3
4
41'

Gol! Strzelił Tommy Rogic. Niespodziewane wyrównanie! Tommy Rogic strzelał z dystansu, to uderzenie zostało zablokowane. Przy dobitce piłka wpadła już jednak do bramki!

Australia
16
6
4
5
12
40'

Dobrze w defensywie zachował się Mathew Leckie, który w ostatniej chwili wybił piłkę po zagraniu ze skrzydła.

4
1
1
1
5
37'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Niemców. W świetnej sytuacji znalazł się Trent Sainsbury, który nie zdołał pokonać Leno. To powinien być gol!

7
5
3
2
5
35'

Teraz Australia częściej przy piłce. Nie przekłada się to jednak na sytuacje pod bramką Bernda Leno.

3
2
2
3
3
31'

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem niecelnie uderzył Julian Draxler.

2
1
4
4
5
30'

Kolejne minuty mijają, a sytuacja na boisku się nie zmienia. Niemcy mają zdecydowaną przewagę.

7
5
1
1
1
27'

Z około 20 metrów efektowny strzał oddał Julian Brandt. Mathew Ryan nie dał sie zaskoczyć.

1
3
1
25'

Kolejne groźne dośrodkowanie w pole karne Australii. Tym razem zabrakło jednak celnego strzału.

5
2
1
2
4
23'

Dobre podanie otrzymał Wagner, lecz i tym razem nie zdołał pokonać bramkarza przeciwnika. To była druga dogodna okazja tego zawodnika. Tym razem strzelił minimalnie niecelnie z kilkunastu metrów.

3
1
2
1
1
21'

Niemcy praktycznie cały czas przy piłce. Gra toczy się na połowie Australii.

8
3
1
1
1
18'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Sebastian Rudy.

3
2
2
3
4
16'

Po dośrodkowaniu w pole karne z kilku metrów minimalnie niecelnie główkował Sandro Wagner. To była bardzo dobra okazja dla Niemców.

5
2
4
1
1
15'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Australii. Niecelny strzał głową oddał Leon Goretzka.

3
1
2
2
4
13'

Australia jak na razie nie potrafi wypracować sobie dobrej okazji pod bramką rywala.

6
4
2
2
5
11'

Niemcy starają się przeprowadzać oskrzydlające akcje. Australia znów skupia się głównie na defensywie.

7
3
3
2
2
8'

Australia stara sie nieco śmielej zaatakować. Niemcy mają jednak pod kontrolą to spotkanie.

11
6
2
3
2
5'

Gol! Strzelił Lars Stindl.

Efektowna akcja Niemców. Z prawej strony boiska w pole karne wbiegł Julian Brandt, zagrał piłkę na dziesiąty metr. Tam czekał już na nią Lars Stindl, który nie miał problemów ze strzeleniem gola.

27
17
7
7
15
3'

Niemcy starają się atakować. Australia jak na razie dobrze przerywa akcje rywali.

7
7
6
6
7
16:25

Spotkanie poprowadzi Mark Geiger (Stany Zjednoczone).

9
9
6
5
5
16:25

Reprezentacja Niemiec rozpocznie swój sprawdzian podczas Pucharu Konfederacji meczem z reprezentacją Australii. Nasi zachodni sąsiedzi, mimo zmian w składzie, będą faworytem tego spotkania.