3
3
4
90'

Amin Younes znów znalazł się w dobrej sytuacji, ale tym razem oddał niecelny strzał.

2
3
3
3
4
87'

Amin Younes oddał ładny strzał z kilku metrów, lecz znów dobrze interweniował bramkarz Kamerunu.

2
3
3
2
3
84'

Niemcy mają pod kontrolą to spotkanie.

3
1
1
2
2
82'

Kamerun. Schodzi: Christian Bassogog. Wchodzi: Karl Toko Ekambi.

1
81'

Gol! Strzelił Timo Werner. Po zagraniu Benjamina Henrichsa z prawej strony boiska Werner umieścił piłkę w bramce Kamerunu.

19
9
2
7
9
80'

Niemcy. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Amin Younes.

1
1
6
2
3
78'

Gol! Strzelił Vincent Aboubakar. Po dośrodkowaniu w pole karne wydaje się, że Aboubakar trącił piłkę i ta po rękach bramkarza wpadła do bramki. Kamerun zdobył gola i przegrywa 1:2.

16
78'

Joshua Kimmich ładnie wrzucił piłkę w pole karne Kamerunu, ale tam złapał ją Fabrice Ondoa.

3
3
2
4
1
77'

Niemcy. Schodzi: Kerem Demirbay. Wchodzi: Julian Brandt.

73'
70'

Kamerun. Schodzi: Benjamin Moukandjo. Wchodzi: Jerome Guihoata.

Jerome Guihoata #12
Benjamin Moukandjo #8
1
3
1
1
69'

Niemcy spokojnie rozgrywają piłkę.

1
3
2
2
66'

Gol! Strzelił Timo Werner. Joshua Kimmich dośrodkował w pole karne, gdzie w trudnej pozycji bramkarza strzałem głową pokonał Werner.

14
6
1
2
2
65'

Cała sytuacja z ukaraniem zawodnika Kamerunu trwała kilka minut.

1
1
2
2
3
64'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za faul otrzymał Ernest Mabouka. Sędzia korzystał z systemu VAR, aby podjąć tę decyzję i upewnić się, który z zawodników powinien zostać ukarany.

6
61'

Kolejna akcja Kamerunu. Niemcy w ostatnich minutach zostali zepchnięci do defensywy.

2
1
1
2
2
60'

Miejsce na oddanie strzału znalazł Vincent Aboubakar. Z 15 metrów nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

1
1
2
1
1
59'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Niemców. Piłkę wybił Marvin Plattenhardt.

2
1
1
1
2
57'

Kamerun. Schodzi: Arnaud Djoum. Wchodzi: Nicolas Ngamaleu.

3
54'

Kolejna dobra okazja dla Niemców. Z ostrego kąta strzelał Joshua Kimmich, ale dobrze interweniował Fabrice Ondoa.

3
3
3
3
4
53'

Z kilku metrów z ostrego kąta niecelny strzał oddał Timo Werner .

3
3
4
4
5
50'

Kolejna akcja Niemców. Tym razem Demirbay oddał już niecelne uderzenie.

3
3
4
3
4
48'

Gol! Strzelił Kerem Demirbay. Kapitalny strzał z około 18 metrów oddał Demirbay! Piłka wpadła do bramki, Fabrice Ondoa nie zdołał obronić tego uderzenia.

20
10
4
5
7
46'

Z dystansu niecelnie strzelał Kerem Demirbay.

1
1
1
2
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
2
2
2
45'

Sędzia doliczył jedną minutę.

1
1
1
1
1
45'

Świetna okazja dla Kamerunu. Po dośrodkowaniu w pole karne z kilku metrów strzelał Andre-Frank Zambo Anguissa, ale doskonale interweniował Marc-Andre ter Stegen.

3
1
1
1
1
42'

Dobra szansa Niemców po dośrodkowaniu Plattenhardta, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

2
1
1
1
1
40'

Z połowy boiska bramkarza chciał przelobować Vincent Aboubakar. To nie był groźny strzał, wynik bez zmian.

1
2
1
38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Niemców. Było groźnie, ale ostatecznie Antonio Ruediger wybił piłkę.

1
3
1
36'

1
35'

Znów pokazał się Christian Bassogog. Tym razem stracił piłkę już w polu karnym Niemców.

1
34'

Na indywidualną akcję zdecydował się Christian Bassogog, ale stracił piłkę przed polem karnym Niemców.

33'

Kamerun broni się na własnej połowie. Niemcy spokojnie rozgrywają piłkę.

30'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Kamerunu. Ruediger i Can przeszkodzili sobie w oddaniu strzału.

1
29'

Emre Can dośrodkował piłkę w pole karne Kamerunu. Wybił ją Michael Ngadeu-Ngadjui.

27'

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem niecelnie uderzył Sebastian Rudy.

24'

Świetnie w pole karne Kamerunu dośrodkował Marvin Plattenhardt. Joshua Kimmich z kilku metrów oddał jednak niecelny strzał głową. To powinien być gol!

23'

W ostatnich minutach śmielej zaatakowali Niemcy.

1
1
21'

Na strzał z około 20 metrów zdecydował się Emre Can. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

20'

Niemcy spokojnie rozgrywają piłkę. Nie jest to porywające spotkanie.

1
1
18'

Zagranie w pole karne Niemców, gdzie Vincent Aboubakar stracił piłkę.

1
1
1
15'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przed chwilą na strzał zza pola karnego zdecydował się jeden z zawodników z Kamerunu, ale to uderzenie zostało zablokowane.

1
12'

Wrzutka w pole karne Kamerunu. Pilkę na raty złapał Fabrice Ondoa.

11'

Niemcy rozgrywają piłkę na własnej połowie.

2
7'

Piłkarze z Kamerunu starają się atakować. Niemcy jednak jak na razie pewnie grają w defensywie.

2
5'

Dośrodkowanie w pole karne reprezentacji Niemiec. Piłkę pewnie złapał Marc-Andre ter Stegen.

1
1
1
3'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.