Uderzenie z dystansu, ale Paulo Cesar Diaz przyjął na ciało mocny strzał Kruse.

1
88'

Prostopadłe podanie Luongo do MacLarena... zbyt mocno.

86'

Jak mały samochodzik biega Alexis Sanchez, a mamy przecież już 86. minutę. Ten człowiek nie wie co to zmęczenie.

4
5
1
1
1
83'

Tymczasem Ryan McGowan wraca do gry z zabandażowaną głową.

1
1
82'

Chile. Schodzi: Eduardo Vargas. Wchodzi: Marcelo Diaz.

80'

Medycy na murawie. Ucierpiał McGowan, który zderzył się głowami z Vargasem.

1
77'

Kangury straciły gola, ale ich zapał w grze nie podupadł. Na bramkę Bravo sunie atak za atakiem.

1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Hernandez. Faulowany był Kruse.

Pablo Hernandez #10
Chile
1
1
73'

Australia powinna prowadzić! Cudowne podanie Troisiego, ale Jamie MacLaren z 2 metrów źle trafił w piłkę.

3
1
1
2
72'

Australia. Schodzi: Trent Sainsbury. Wchodzi: Bailey Wright.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Trent Sainsbury #20
2
1
70'

Sanchez wygrał pojedynek z Milliganem, wpadł w pole karne i idealnie zagrał na głowę Vargasa. Bramka była już pusta, ale napastnik fatalnie przestrzelił.

1
1
1
2
2
67'

Gol! Strzelił Martin Rodriguez. Asystował mu Eduardo Vargas.

Bałagan w obronie Australii kosztuje stratę gola. Vargas zgrał piłkę głową, a z kilku metrów do siatki trafił rezerwowy Rodriguez.

3
65'

Troisi i uderzenie z 20 metrów... piłka nad poprzeczką.

1
1
1
1
2
63'

Zaskakujący obraz gry na stadionie Otkrytije Arena w Moskwie. Australia wierzy w zdobycie drugiego gola i awans. Chile musi się bronić.

1
62'

Australia. Schodzi: Tomi Jurić. Wchodzi: Jamie MacLaren.

1
59'

Dużo przypadku w polu karnym Australii. Do piłki na 16. metrze dopada Alexis Sanchez, ale strzela w sam środek bramki, a tam jest Ryan.

1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal.

3
1
1
1
2
57'

Australia. Schodzi: Tim Cahill. Wchodzi: Mathew Leckie.

55'

Bezmyślne zachowanie Martina Rodrigueza, który w niegroźnej sytuacji faulował Juricia. Po centrze z lewego skrzydła lekki strzał głową oddał Tim Cahill.

1
52'

Jurić sam na sam z Bravo! Strzał i dobre zachowanie bramkarza. Po chwili jednak gwizdek... był spalony.

1
1
1
1
50'

Centra z lewej flanki na wysokiego Juricia, ale zdecydowanie zbył głęboko i Bravo bezproblemowo chwycił piłkę.

2
1
1
48'

Australia potrzebuje wyniku 2:0, by awansować do następnej rundy. Chile jednak w drugiej połowie stawia na atak.

2
1
46'

Początek II połowy.

2
1
1
1
1
46'

Chile. Schodzi: Jose Pedro Fuenzalida. Wchodzi: Martin Rodriguez.

1
1
1
1
2
46'

Chile. Schodzi: Charles Aranguiz. Wchodzi: Pablo Hernandez.

1
1
1
1
3
45+2'

Idealna okazja na 2:0 dla Australii. Tim Cahill zgrał piłkę głową, a pozostawiony bez opieki Sainsbury fatalnie przestrzelił z kilku metrów.

2
45+1'

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
3
2
45'

Dośrodkowanie Isli, strzał głową Vidala i jeden z Australijczyków wybił piłkę tuż przed linią bramkową.

1
2
2
3
43'

Spodziewaliście się tego? My nie, ale trzeba przyznać, że Chile gra dzisiaj zdecydowanie poniżej oczekiwań.

2
1
2
1
1
42'

Gol! Strzelił James Troisi. Asystował mu Robbie Kruse.

Niepodziewanie prowadzenie obejmują Kangury! Trochę zamieszania w polu karnym i przytomne płaskie podanie do zupełnie osamotnionego Troisiego. Ten wzorowo podciął piłkę nad wybiegającym bramkarzem.

2
40'

Centra z prawej strony boiska trafiła na głowę Diaza, ale ten w trudnej pozycji pomylił się o dobry metr.

1
1
39'

Eduardo Vargas wystartował do piłki zagranej z głębi pola, ale jak cień podążał za nim Trent Sainsbury. Obrońca nie pozwolił napastnikowi na oddanie strzału.

2
36'

"Setka" dla Australii! James Troisi miękko zagrał w pole karne, a Massimo Luongo z kilku metrów trafił prosto w bramkarza.

2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Tim Cahill. Ostry atak w nogi Aranguiza. Arbiter śmiało mógł wyrzucić snajpera z boiska.

Australia
2
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał James Troisi. Faul na chilijskim skrzydłowym.

3
29'

Kolejna sporna sytuacja. W szesnastce Australii przewraca się Eduardo Vargas. Ponownie brak wskazania na 11. metr.

1
27'

Stuprocentowa okazja przed Chilijczykami! Sędzia zarządził wideoweryfikację, po tym jak Alexis Sanchez naciskany przez Milligana padł w polu karnym Australii. Nie ma jedenastki!

1
25'

Centra Vidala w kierunku Sancheza. Długo leciała ta piłka, a mimo to piłkarz Arsenalu zdołał wygrać walkę o pozycję. Strzał głową był jednak bardzo lekki.

1
24'

Ładnie szrapnął prawą stroną Robbie Kruse. Mocne wstrzelenie piłki przed bramkę, ale ofiarna interwencja Diaza zazegnała niebezpieczeństwo.

1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Massimo Luongo. Faul na Vidalu.

19'

Okazja przed Chile. Cahil przewrócił Aranguiza przed własnym polem karnym. Arturo Vidal obił jednak głowy zawodników stojących w murze i z dużej chmury mały deszcz.

1
16'

Górne podanie do wybiegającego na wolne pole Juricia, ale dobrze na 16. metrze interweniował Claudio Bravo.

1
14'

Jackson Irvine huknął ile sił w nogach z 25 metrów, ale piłka trafiła w Diaza.

1
11'

Seria dośrodkowań w chilijskie pole karne, ale za każdym razem podający zagrywali zbyt mocno.

1
8'

Wolej Vidala z 13 metrów, ale kapitalna parada Ryana! Bramkarz intuicyjnie odbił piłkę do boku.

6'

Tomi Jurić wyraźnie popchnięty przez jednego z obrońców. Zajście miało miejsce w polu karnym Chile, ale milczy gwizdek włoskiego sędziego.

1
5'

Atak w nogi Aranguiza zdecydowanie na żółtą kartkę, ale arbiter postanowił oszczędzić Luongo.