Zakończony
Meksyk
90+1'

Gol! Strzelił Amin Younes. Asystował mu Emre Can.

Po przeciwnej stronie akcja rezerwowych zaowocowała golem na 4:1. Zakończył ją strzałem z ostrego kąta do bramki Amin Younes!

36
17
9
12
23
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

11
5
8
3
6
89'

Gol! Strzelił Marco Fabian.

Perfekcyjne uderzenie zza pola karnego po rzucie wolnym! Trafienie co prawda tylko honorowe, ale jakie piękne.

34
15
14
12
28
87'

Hirving Lozano daje znać selekcjonerowi, że powinien grać w tym spotkaniu od pierwszego gwizdka. Nęka swoimi atakami Niemców, którzy chcą już oficjalnie pocieszyć się z awansu do finału.

8
5
6
4
7
84'

Zatańczyła piłka w polu bramkowym Niemców. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego i nie pozwolił na dobicie strzału głową Rafaela Marqueza.

9
7
6
6
6
81'

Niemcy. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Amin Younes.

5
5
5
7
6
81'

Hector Herrera postraszył ptaki przelatujące nad stadionem swoim uderzeniem z dystansu. Marc-Andre ter Stegen nawet nie odprowadził piłki wzrokiem poza boisko.

5
8
5
6
4
79'

Niemcy. Schodzi: Lars Stindl. Wchodzi: Julian Brandt.

10
9
6
6
7
75'

Na kwadrans przed końcem spotkania Julian Draxler popisał się rajdem i płaskim strzałem. Po długim biegu zabrakło energii na pokonanie Guillermo Ochoy. Po przeciwnej stronie boiska uderzenie w poprzeczkę i było bardzo blisko gola kontaktowego!

5
5
13
7
6
72'

Antonio Ruediger wprowadza nerwową atmosferę na boisko. Defensor AS Roma upadł jak kukła po lekkim odepchnięciu Javiera Hernandeza. Meksykanin miał pretensję o taki teatr.

10
13
3
4
5
72'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can.

14
8
8
7
12
70'

Miguel Layun wpadł w pole karne Niemców i oddał niebezpieczne uderzenie. W tym meczu chyba bezbłędny będzie Marc-Andre ter Stegen. Bramkarz FC Barcelona sparował piłkę na korner.

16
8
6
8
7
67'

Niemcy. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Emre Can.

6
4
4
9
5
66'
65'

Guillermo Ochoa szybszy od Timo Wernera po nerwowej interwencji defensora. Do końca regulaminowego czasu pozostało 25 minut.

7
7
5
4
4
63'

Timo Werner i Leon Goretzka są obecnie głównymi kandydatami do wygrania klasyfikacji strzelców Pucharu Konfederacji.

9
7
8
6
5
62'
59'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Jonas Hector.

Składnie, w tempo i 3:0. Piłka powędrowała sprzed pola karnego do Jonasa Hectora, po którego podaniu Timo Werner strzelił celnie do pustej bramki.

39
22
14
11
18
56'

Z rzutu wolnego po przewinieniu Raula Jimeneza uderzył Julian DraxlerGuillermo Ochoa przygotował się na płaską próbę zawodnika Paris Saint-Germain.

7
5
8
4
5
55'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Jimenez.

8
4
6
5
7
52'

Sporo się dzieje w Soczi. Timo Werner utrzymał się na nogach pomimo obecności przeciwnika na plecach i po podaniu Larsa Stindla oddał strzał. Delikatnie trącona piłka przeturlała się tuż obok słupka.

4
5
3
4
4
50'

Raul Jimenez nawinął sobie przeciwnika, wypracował miejsce do oddania strzału, ale pechowo kopnął piłkę prosto w rękawice bramkarza.

6
4
7
6
6
49'

Joachim Loew blisko linii bocznej boiska i obserwuje z bliska jak jego podopieczni są zorganizowani po przerwie. Ich zadaniem jest nie dać się zepchnąć zbyt głęboko.

6
9
6
4
6
47'

Na początek drugiej części meczu Guillermo Ochoa wyprzedził na przedpolu Timo Wernera. Pewny chwyt bramkarza, który zainicjował akcję Meksyku.

9
8
9
7
5
46'

Gra wznowiona po przerwie.

4
7
5
3
3
46'

Meksyk. Schodzi: Javier Aquino. Wchodzi: Hirving Lozano.

19:22

Niemcy mogą być dumni z tego, co zaprezentowali w pierwszej połowie meczu z Meksykiem. Czas na drugą!

12
7
4
4
3
Czy Meksyk strzeli gola w drugiej połowie?
13
9
7
4
9
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

8
8
5
5
5
42'

Leon Goretzka wybiegł z piłką poza boisko, co zauważył sędzia asystent. W ten sposób została zastopowana pierwsza od kilku minut akcja reprezentacji Niemiec.

6
8
4
4
7
39'

Hector Herrera mierzył z rzutu wolnego pod poprzeczkę, ale w zasięgu rąk Marca-Andre ter Stegena, który dla pewności interweniował. Tylko korner dla Meksyku.

10
10
7
6
9
38'

Drzemka Niemców i za moment ich rywale spróbują zdobyć gola strzałem z rzutu wolnego. Kilku Meksykanów zastanawia się jak spożytkować stały fragment.

10
6
3
5
4
35'

Dramatycznie źle Joshua Kimmich, ale Javier Hernandez nie potrafił wymierzyć kary za nieodpowiedzialność. Miał przed oczami tylko bramkarza i chybił!

8
7
5
6
5
33'

Giovani dos Santos z ostrego kąta w nogę bramkarza. Kilkanaście sekund później jego brat oddał uderzenie w rękawice Marca-Andre ter Stegena. Tak mocno jeszcze nie pachniało golem Meksyku.

9
9
6
7
8
32'

Giovani dos Santos przejął piłkę przed polem karnym mistrza świata i błyskawicznie próbował zaskoczyć Marca-Andre ter Stegena z dystansu. Pudło!

10
7
6
7
9
30'

Meksykanie dochodzą do głosu, ale nie potrafią zdobyć gola kontaktowego.

9
8
8
11
14
27'

Hector Herrera mierzył z dystansu i na potwierdzenie poprzedniego wpisu trafił prosto w Antonio Ruedigera.

8
9
7
9
10
24'

Trochę aktywniejsi na połowie mistrzów świata są Meksykanie. Wiele ich strzałów blokowanych, co świadczy o mobilności Niemców. Przed momentem miękką wrzutkę zatrzymał Marc-Andre ter Stegen.

14
10
9
8
8
22'

Pokazał się na prawym skrzydle Miguel Layun i głęboko wrzucił piłkę w pole karne. Zabrakło precyzji, przez co najwyższy z napastników Meksyku Raul Jimenez nie miał szans na oddanie strzału.

9
11
6
9
9
19'

Timo Werner sam na sam z bramkarzem Meksyku i ten pojedynek wygrał Guillermo Ochoa, który interweniował przytomnie nogami. Świetna szansa na trzeciego gola zmarnowana!

12
11
7
6
7
18'

Po dośrodkowaniu Juliana Draxlera z rzutu rożnego na piłkę zapolował Lars Stindl, ale nie zdołał wyprzedzić defensora reprezentacji Meksyku.

7
8
7
5
5
15'

Kwadrans półfinału za kibicami. Guillermo Ochoa motywuje swoich partnerów i przekonuje, że te spotkanie nie jest jeszcze rozstrzygnięte. Nie jest łatwo w to uwierzyć.

8
7
6
3
4
13'

Dwa uderzenia z dystansu Meksyku. Pierwsze Raula Jimeneza prosto w defensora, natomiast próbę Oswaldo Alanisa zatrzymał Marc-Andre ter Stegen.

13
11
9
8
8
12'

Leon Goretzka może rozegrać w Soczi mecz życia!

17
15
8
7
10
10'

Zaczyna się jak mecz Niemców z Brazylią w ostatnim mundialu albo spotkanie Meksyku z Chile w ćwierćfinale Copa America 2016.

16
8
8
7
8
8'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Timo Werner.

Mistrzowie świata na fali! Po prostopadłym podaniu Timo Wernera swojego drugiego gola strzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem Leon Goretzka. 2:0 i reprezentacji Meksyku zagląda w oczy wizja pogromu.

52
27
20
18
28
6'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Benjamin Henrichs.

Reprezentacja Niemiec na prowadzeniu po ekspresowym wyprowadzeniu piłki! Na 1:0 strzelił technicznie prawą nogą Leon Goretzka po podaniu ze skrzydła. Drugie trafienie pomocnika w narodowych barwach.

52
25
14
16
28
4'

Opanowali sytuację podopieczni Juan Carlos Osorio i wymieniają podania na własnej połowie. Próbują wciągnąć Niemców i otworzyć wolne przestrzenie.

12
12
12
11
12
2'

Piłka w polu karnym Meksyku. W gąszczu piłkarzy w zielonych koszulkach Niemcy nie znaleźli miejsca do oddania soczystego uderzenia.

15
13
11
11
12
19:22

Piłkarze na murawie w Soczi. Po hymnach narodowych pamiątkowe zdjęcie i losowanie stron. Kapitanami drużyn są Julian Draxler oraz Hector Moreno.