Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

4
89'
88'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Asystował mu Lars Stindl.

Wyrównanie! Piękne trafienie na 1:1 przewrotką po podaniu z głębi pola. To musiało się podobać! Niemcy chyba uratowali się od pierwszej porażki od czasu Euro 2016.

42
20
15
23
33
85'

Krąży piłka przed polem karnym Danii, ale brakuje odważnego Niemca, który odda strzał. Prawie każdy ma za sobą jakąś nieudaną próbę w tym spotkaniu.

8
11
8
7
8
81'

Pokazał się krótko po wejściu na boisko Kerem Demirbay, ale pierwsze uderzenie zmiennika poleciało wyraźnie obok bramki gospodarzy. Dania coraz bliżej zwycięstwa!

5
6
8
4
4
78'

Niemcy. Schodzi: Leon Goretzka. Wchodzi: Kerem Demirbay.

77'

Dania. Schodzi: Yussuf Poulsen. Wchodzi: Lasse Vibe.

1
1
1
1
2
76'

Dania. Schodzi: Nicolai Joergensen. Wchodzi: Kasper Dolberg.

1
75'

Potężnie, ale niecelnie! Emre Can długo mierzył, ale kiedy już oddał uderzenie z rzutu wolnego, futbolówka poszybowała metr obok bramki Frederika Roennowa.

5
2
1
1
2
73'

Sędzia asystent podniósł chorągiewkę i zatrzymał akcję Niemców. Zauważył faul i Emre Can ma szansę na dobre uderzenie z rzutu wolnego na 1:1.

4
1
1
2
4
70'

20 minut do końca meczu towarzyskiego. Druga połowa ze wskazaniem na Niemców, którzy muszą gonić wynik, ale ich rywale są konsekwentni w obronie.

4
1
1
1
2
67'

Niemcy. Schodzi: Sandro Wagner. Wchodzi: Julian Brandt.

2
1
1
1
1
66'

Niemcy. Schodzi: Matthias Ginter. Wchodzi: Amin Younes.

2
1
1
4
2
65'

Dania. Schodzi: Christian Eriksen. Wchodzi: Lukas Lerager.

Lukas Lerager #18
4
1
2
3
1
62'

Lasse Schoene dośrodkował z głębi pola w rękawice Kevina Trappa. Żaden z ustawionych w polu karnym Duńczyków nie mógł oddać strzału.

5
1
1
4
3
60'

Frederik Roennow! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową bramkarz był ostatnią deską ratunku reprezentacji Danii. Kapitalnie wyszedł w powietrze i wybił piłkę zmierzającą pod poprzeczkę.

8
4
4
2
3
59'

Niemcy. Schodzi: Sebastian Rudy. Wchodzi: Emre Can.

7
4
3
3
3
55'

Szykuje zmiennika Joachim Loew. Selekcjoner Danii wprowadził w przerwie dwóch nowych zawodników.

6
3
3
2
2
53'

Christian Eriksen oddał już tego wieczoru lepsze uderzenie niż te przed momentem z rzutu wolnego.

5
4
5
5
4
50'

Martin Braithwaite zrewanżował się podobnym strzałem zza pola karnego. Jak brakowało precyzji piłkarzom w pierwszej połowie, tak brakuje na początku drugiej.

3
4
3
3
3
48'

Autorem pierwszego strzału po przerwie Sebastian Rudy. Bramkarz reprezentacji Danii nie musiał interweniować, a wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

4
3
3
1
1
46'

Dania. Schodzi: Andreas Christensen. Wchodzi: Mathias Joergensen.

#13
6
2
2
2
4
46'

Dania. Schodzi: William Kvist. Wchodzi: Lasse Schoene.

3
2
1
1
2
46'

6
42'

Już 15 strzałów w tym meczu towarzyskim, tyle że ponad 50 procent niecelnych, a i jeszcze kilka prosto do koszyczka golkipera.

7
2
5
2
1
40'

Niebezpieczne dośrodkowanie i Sandro Wagner mógł śmiało zdobyć gola strzałem głową. Po chwili strzał Matthiasa Gintera obok spojenia słupka z poprzeczką.

3
2
2
1
1
37'

Joshua Kimmich wycofał piłkę aż do Antonio Ruedigera. Tym razem defensor AS Roma nie popełnił błędu i wprowadził futbolówkę do drugiej linii.

2
1
1
1
1
35'

Antonio Ruediger jest autorem dotychczas najmniej chlubnego zagrania meczu.

10
2
1
1
1
33'

Ktoś powinien krzyknąć Leonowi Goretzce, że po miękkim podaniu jest sam przed bramką gospodarzy. Uderzenie było zbyt pochopne i niecelne, a spokojnie mógł przyjmować!

2
3
4
2
4
31'

Wyborna interwencja Jannika Vestergaarda, który wyręczył własnego bramkarza po płaskim strzale. Niemcy nie spożytkowali rzutu rożnego.

1
1
1
1
1
30'

Dwa kwadranse za kibicami. Trudno powiedzieć, która drużyna jest lepsza, ale wystarczy spojrzeć na wynik, żeby zobaczyć, która jest skuteczniejsza.

2
1
1
2
1
28'

Wysoko podeszła drużyna Joachima Loewa. Długie rozegranie zakończone uderzeniem Leona Goretzki prosto w bramkarza. Wcześniej Andreas Christensen zatrzymał dośrodkowanie.

1
1
1
1
1
25'

Była odpowiedź mistrzów świata. Frederik Roennow zatrzymał uderzenie zza pola karnego. Piłka mogła nabrać nieoczekiwanego poślizgu na nasiąkniętej wodą murawie.

1
1
1
1
1
22'

Dziwne rzeczy dzieją się obecnie w obronie Niemców, a Dania korzysta, bo kto by nie korzystał? Z dystansu huknął obok bramki Jens Stryger Larsen.

3
2
1
1
6
20'

Christian Eriksen wyprowadził Danię na prowadzenie i Niemcy muszą gonić przeciwnika.

10
8
2
2
5
18'

Gol! Strzelił Christian Eriksen.

1:0 dla Danii! Kompletnie pogubili się obrońcy gości przy wyprowadzeniu piłki i Christian Eriksen huknął płasko do siatki po asyście Antonio Ruedigera. Zawodnik AS Roma powinien się wstydzić swojego zagrania, natomiast Eriksen powinien być z siebie dumny.

39
16
16
15
17
15'

Bardzo blisko gola dla Danii! Kapitalna parada Kevina Trappa uratowała przyjezdnych po strzale Jannika Vestergaarda. Defensor znalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu Christiana Eriksena, a rzut wolny wywalczył Riza Durmisi.

4
2
1
2
3
13'

Leon Goretzka wrzucił piłkę zza pola karnego w kierunku Sandro Wagnera i niewiele zabrakło napastnikowi, żeby sięgnąć ją blisko bramki Frederika Roennowa.

3
2
1
1
1
11'

Julian Draxler przedzierał się przed polem karnym Danii. Chciał zagrać kombinacyjnie i zorientowali się w planie piłkarza Paris Saint-Germain gospodarze.

7
1
1
1
3
10'

Niemcy dalecy od ustawienia, które Joachim Loew rozrysował na papierze. W obronie przesuwają się trzema formacjami 4-3-3. Tymczasem podania wymienia Dania.

6
1
2
2
2
7'

Niewiele wynikło ze stałego fragmentu, ale reprezentacja Niemiec ponownie w posiadaniu futbolówki i przejmuje inicjatywę.

8
2
2
2
2
5'

Niebezpieczne wstrzelenia w pole karne reprezentacji Danii. Gospodarze w opałach, nawet interweniował Frederik Roennow i jest korner dla Niemców.

7
2
2
3
3
3'

Yussuf Poulsen znalazł miejsce, aby oddać płaski strzał z dystansu. Kopnął piłkę zdecydowanie zbyt lekko i wyszło z tego podanie w rękawice Kevina Trappa.

8
6
5
5
5
2'

Kilkanaście podań Duńczyków, a wciąż są na własnej połowie. Niemcy obserwują spokojnie pierwsze, leniwe rozegranie gospodarzy.

8
4
3
5
3
20:18

Hymny narodowe. Dania w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, a Niemcy w biało-czarnych strojach.

7
11
4
3
4
20:18

Rozgrzewka obu reprezentacji w Kopenhadze!