8
6
11
87'

Alvaro Morata wygrał pojedynek z defensorem i idealnie główkował na 2:2 po dośrodkowaniu Saula Nigueza! Rzutem na taśmę Hiszpania unika pierwszej porażki od czasu Euro 2016!

15
86'

Pepe Reina złapał dośrodkowanie z rzutu rożnego i próbował zainicjować kontratak Hiszpanii. Tymczasem do wejścia na boisko jest gotowy znany z ligi belgijskiej Jose Izquierdo.

6
5
4
3
3
85'

Koke tłumaczy coś żywo sędziemu, ale ten nie ma ochotę na pogawędkę i każe wznowić grę wrzutem z autu Kolumbii.

7
5
6
7
5
82'

Szarpie na prawym skrzydle Gerard Deulofeu, ale niewiele z tego wynika. W polu karnym czekają na jakiekolwiek dobre podanie Alvaro Morata oraz Vitolo.

7
4
4
3
3
80'

Kolumbia. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Luis Muriel.

78'

Pewny chwyt bramkarza reprezentacji Hiszpanii po dośrodkowaniu Juana Cuadrado. Akcja gospodarzy została przerwana faulem.

6
4
4
2
2
77'

Vitolo za Pedro Rodrigueza.

4
4
6
2
2
77'

Kolumbia. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Carlos Bacca.

4
3
3
3
4
75'

Kwadrans do końca. Ostatni uśmiechał się po golu Radamel Falcao.

4
4
3
4
5
73'

W niektórych meczach o stawkę nie ma tylu indywidualnych upomnień. Obecnie zdyscyplinowani i agresywni Kolumbijczycy nie pozwalają na wiele faworytowi. Widać, że zależy im na zwycięstwie.

3
3
6
2
4
71'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Armero.

5
3
3
4
2
67'

Kolumbia. Schodzi: Edwin Cardona. Wchodzi: Giovanni Moreno.

3
67'

Kolumbia. Schodzi: Abel Aguilar. Wchodzi: Daniel Torres.

Daniel Torres #16
5
5
10
4
4
65'

Po stronie Kolumbii mniej zmian. W czerwcu drużyny z Ameryki Południowej nie rozgrywają meczów towarzyskich, dlatego mogą rzucić większe siły na spotkania towarzyskie.

4
4
4
5
4
63'

Cristian Zapata był do końca blisko Marco Asensio i nie pozwolił na dobre uderzenie. Poprawiał głową Alvaro Morata po dośrodkowaniu z głębi pola i piłka poleciała tuż obok słupka.

5
7
6
5
4
60'

David Ospina wyszedł w powietrze jak na sprężynach i nie pozwolił Koke na zdobycie gola z rzutu wolnego. Tylko korner ma Hiszpania po strzale pomocnika Atletico Madryt.

4
3
3
3
4
56'

Alvaro Morata za Iago Aspasa.

4
2
3
3
2
56'
55'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu James Rodriguez.

Kolumbia odrobiła stratę z nawiązką i prowadzi 2:1! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Radamel Falcao zapolował na piłkę i główkował mocno do bramki.

22
14
9
13
13
53'

Minutę później Nacho Monreal dostał już podanie na skraju pola karnego, ale sytuacja nie była już równie wygodna i pochopne uderzenie zmiennika było na wiwat.

4
4
4
4
4
52'

Za długo Marco Asensio, a na jego podanie oczekiwał rozpędzony Nacho Monreal, który najpewniej stoczyłby pojedynek sam na sam z bramkarzem Kolumbii.

1
1
1
1
1
49'

Od bramki David Ospina. Kolumbia poradziła sobie z pierwszym atakiem zmienników Marco Asensio i Saula Nigueza.

2
2
2
2
2
46'

Kolumbia. Schodzi: Davinson Sanchez. Wchodzi: Oscar Murillo.

Oscar Murillo #3
2
2
2
4
2
46'

Hiszpania. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Nacho Monreal.

2
2
2
2
2
46'

Marco Asensio za Andresa Iniestę.

2
2
2
2
2
46'

Saul Niguez za Jordiego Albę.

2
2
2
2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
1
1
1
1
45'

Doliczona minuta.

2
2
2
2
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Davinson Sanchez.

1
1
1
1
1
43'

Dużo do powiedzenia mają sobie piłkarze. Temperamentów na boisku nie brakuje, a atmosferę zaognił chyba największy z nich Juan Cuadrado.

1
2
2
2
2
40'

Gol! Strzelił Edwin Cardona.

Beznadziejnie Pepe Reina, Gerard Pique oraz Cesar Azpilicueta. Zamieszanie w polu karnym Hiszpanii wykorzystał Edwin Cardona, wbiegł między trzech statystów i strzelił gola na 1:1!

Kolumbia
17
10
7
8
11
38'

Zdecydowanie wziął na siebie odpowiedzialność za grę James Rodriguez. Ponownie Pepe Reina musiał być czujny po solowej akcji pomocnika Realu Madryt.

2
2
2
2
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał David Silva.

3
2
2
2
4
34'

James Rodriguez! Pierwsze tak niebezpieczne uderzenie w kierunku bramki Hiszpanii. Pięknie próbował podkręcić piłkę pomocnik Realu Madryt i zabrakło mu metra do szczęścia.

3
4
3
3
3
31'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

4
4
4
1
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado.

1
2
1
3
2
30'

Na koniec drugiego kwadransa kolejna kombinacja na prawym skrzydle, po której pogubili się Kolumbijczycy. Dośrodkowanie Koke i uderzenie Iago Aspasa pół metra obok słupka.

1
1
1
1
1
28'

Od kilku minut bez fajerwerków piłkarskich. Przed momentem dobrze zapowiadało się dośrodkowanie Kolumbii, ale poradzili sobie stoperzy Gerard Pique oraz Nacho.

1
1
2
1
1
26'

David Silva rozpoczął strzelanie w meczu towarzyskim z Kolumbią!

2
2
2
2
2
24'

Gerard Pique uruchomił podaniem z głębi pola Iago Aspasa, pod którego nogi rzucił się i interweniował skutecznie David Ospina.

22'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Pedro Rodriguez.

Hiszpania na prowadzeniu! David Silva wykorzystał swoją szansę i po płaskim dośrodkowaniu z prawe skrzydła wepchnął piłkę za linię bramkową pomimo interwencji Davida Ospiny.

19
11
4
5
6
20'

Po przeciwnej stronie boiska Iago Aspas i nie jest pocieszony, że nie oddał strzału po niedawnym podaniu z głębi pola.

19'

Radamel Falcao czeka z przodu na błędy obrońców reprezentacji Hiszpanii.

4
1
1
1
1
16'

Hiszpania rozgrywa, a Kolumbia rozpoczyna pressować w kole środkowym. Ostatnia akcja gospodarzy zakończyła się dośrodkowaniem Cesara Azpilicuety w rękawice bramkarza.

13'

Podnieśli się z miejsc kibice reprezentacji Kolumbii. W polu karnym przeciwnika upadł Radamel Falcao, ale sędzia nie zobaczył tam faulu.

12'

Zbyt krótko wybita piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i Koke miał miejsce oraz czas, żeby huknąć z dystansu. Pudło!

2
10'

David Silva oddał aż trzy uderzenia w jednej akcji. W dwóch sytuacjach przegrał z Davidem Ospiną, a w trzecim przypadku obrońca zdążył zablokować jego próbę.

8'

Hiszpański styl w pełnej okazałości. Dziesiątki podań wymieniają gospodarze i szukają miejsca do oddania strzału w kierunku bramki Davida Ospiny.

1
5'

Gospodarze w czerwonych koszulkach i granatowych spodenkach. Kolumbia w żółto-białych strojach. Już próbowali wyprowadzić kontratak podopieczni Jose Pekermana.

2'

Wymienia podania Hiszpania. Przeciwnik na razie przyczajony i zastanawia się, co wymyśli drużyna z Półwyspu Iberyjskiego.

2
1
1
1
21:25

Piłkarze wyszli dopiero z szatni na boisko, więc pojedynek rozpocznie się z opóźnieniem.

1
1
1
1
1
20:46

Do pojedynku południowców dojdzie w Murcji.