Zakończony
Brazylia
90+3'

Gol! Strzelił Diego Souza. Asystował mu Willian.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnie głókował ten, który rozpoczął strzelanie w tym pojedynku! 4:0!

8
90'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

10
10
7
6
6
88'

Podanie do Alexa Sandro, który zadomowił się w polu karnym Kangurów. Obrońca Juventusu wstrzelił piłkę prosto na głowę defensora i Brazylia wywalczyła tylko korner. Po nim instynktownie interweniował Mitchell Langerak.

8
6
5
6
6
85'

Gra na utrzymanie Brazylii. W tym spotkaniu około 60 procent posiadania piłki mają Canarinhos.

7
4
3
4
4
83'

Brazylia. Schodzi: Paulinho. Wchodzi: Renato Augusto.

8
6
3
3
4
81'

Dobrymi impulsami były wejścia na boisko Williana oraz Taisona. Być może w ostatnich 10 minutach regulaminowego czasu pokażą coś specjalnego też nowi zmiennicy.

6
4
3
3
3
79'

Australia. Schodzi: James Troisi. Wchodzi: Tom Rogić.

4
3
3
3
3
78'

Australia. Schodzi: Bailey Wright. Wchodzi: Dylan McGowan.

5
78'

Australia. Schodzi: Massimo Luongo. Wchodzi: Aaron Mooy.

Aaron Mody #13
5
3
3
3
3
78'

Brazylia. Schodzi: Giuliano. Wchodzi: Rodriguinho.

Rodriguinho #22
5
4
3
4
4
78'

Brazylia. Schodzi: Thiago Silva. Wchodzi: Jemerson.

5
4
4
4
5
75'

Gol! Strzelił Taison. Asystował mu Paulinho.

Zaczyna się strzelanina! Zmiennik Taison trafił technicznie na 3:0 po jeszcze ładniejszym od uderzenia podaniu piętką Paulinho.

24
12
6
7
5
74'

Coraz gorzej Australia, a Brazylia pobudzona po wejściu z ławki rezerwowych Williana! Mitchell Langerak ponownie uchronił gospodarzy przed stratą trzeciego gola.

3
3
3
3
3
73'

Brazylia. Schodzi: David Luiz. Wchodzi: Fernandinho.

3
4
3
3
3
72'

Diego Souza zaczyna razić nieskutecznością. W sytuacji sam na sam po podaniu Williana uderzył w nogę bramkarza reprezentacji Australii!

4
4
4
4
4
70'

Brazylia. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Willian.

4
4
4
3
4
69'

Celne uderzenie Australii. Zmiennik Ajden Hrustić sprawdził czujność bramkarza zza pola karnego. Pewna interwencja Diego Alvesa.

4
4
4
4
4
65'

Australia ma iluzoryczną szansę na wygranie tego meczu towarzyskiego. Niby tylko dwa gole do odrobienia, ale to trzeba oddawać celne uderzenia, a tak się nie dzieje.

5
3
3
2
3
62'

Gol! Strzelił Thiago Silva. Asystował mu Rodrigo Caio.

Poprawka udana! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i dużym zamieszaniu do piłki dopadł Rodrigo Caio, zgrał ją w środek pola bramkowego do Thiago Silvy, który główkował na 2:0!

25
12
5
3
4
61'

Alex Sandro bawi się na lewej stronie boiska, ale nie kończy swoich rajdów precyzyjnymi dośrodkowaniami. Brazylia ma szansę na poprawkę z rzutu rożnego.

3
2
2
3
3
59'

Brazylia. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Taison.

3
2
2
2
5
57'

Australia. Schodzi: Trent Sainsbury. Wchodzi: Jackson Irvine.

3
57'

Australia. Schodzi: Tim Cahill. Wchodzi: Jamie MacLaren.

Jamie MacLaren #11
5
4
5
4
4
57'

Australia. Schodzi: Mathew Leckie. Wchodzi: Ajdin Hrustić.

Ajdin Hrustić #17
4
4
3
3
4
54'

Z trudem poradzili sobie gospodarze z dośrodkowaniem Douglasa Costy. Inna sprawa, że w pole karne Australii wbiegł jedynie Diego Sousa.

4
3
3
3
3
51'

Diego Sousa co prawda nie zdobył drugiego gola swoim strzałem z dystansu, ale chociaż spłoszył ptaki z pola karnego Australii. W odpowiedzi niebezpieczne dośrodkowanie Kangurów.

3
3
3
3
4
50'

Australia ma problem z wyprowadzeniem piłki. To konsekwencja pressingu, na który zdecydowali się dość niespodziewanie Canarinhos.

5
4
2
2
2
48'

Pierwszy strzał po przerwie Alexa Sandro. Futbolówka trafiła w boczną siatkę bramki Mitchella Langeraka.

3
4
2
2
3
46'

3
45'

Doliczona minuta.

4
2
2
3
2
44'

Wciąż tylko jedno trafienie w meczu towarzyskim w Melbourne.

5
3
2
2
3
42'

Mecz Brazylii z Argentyną przyciągnął na trybuny więcej kibiców niż pojedynek Brazylii z Australią. To trochę smutne dla gospodarzy, choć i tak frekwencja jest niezła.

3
3
3
3
3
40'

Brazylia nonszalancko. Po stracie we własnym polu karnym i płaskim dośrodkowaniu sytuację musiał ratować stoper.

3
3
3
3
3
39'

Reprezentacja Australii spróbowała wyrównać z dystansu. Dwie próby. Ta druga Jamesa Troisiego metr obok bramki. Gospodarze wciąż bez celnego uderzenia.

3
3
3
3
3
37'

Atak pozycyjny Brazylii. Dość leniwy, ale w każdym momencie może go przyspieszyć tak jak przed kilkoma minutami Alex Sandro albo Rafinha.

3
2
2
2
2
34'

Alex Sandro podłączył się do ataku na lewym skrzydle. Płaskie dośrodkowanie przepuścił między nogami Diego Souza, dzięki czemu Paulinho miał świetną szansę na zdobycie gola. Spektakularne pudło pomocnika!

3
2
2
2
2
30'

Diego Souza zapolował na drugiego gola. Bardzo niecelne uderzenie i napastnikowi pozostało poczekać na odpowiedź zespołu z Antypodów.

4
2
2
2
2
29'

David Luiz podał do partnera, który był na spalonym. Futbolówka w bramce, ale to nie miało już specjalnego znaczenia po gwizdku.

6
2
2
2
2
28'

Największy nieobecny meczu to Neymar. W kadrze Brazylii na spotkania w Australii nie ma także choćby Marcelo i Casemiro.

5
3
3
2
7
26'

Giuliano sfaulował Massimo Luongo, który próbował ekspresowo skontrować. Australia nie spożytkowała tym razem rzutu wolnego.

3
3
2
3
2
23'

Podobnie jak przy akcji bramkowej Giuliano oraz Diego Souza w rolach głównych. W ostatnim momencie Australia zrobiła porządek z Brazylijczykami.

3
3
3
2
2
22'

Douglas Costa kopnięty w stopę i potrzebował wsparcia służb medycznych. Zamrażacz zrobił swoje i Brazylijczyk chce kontynuować grę.

2
2
2
2
5
20'

Każda minuta Brazylijczyków z piłką przy nogach, to minuta mniej Australijczyków. Kolejna nużąca wymiana podań Canarinhos.

5
2
2
2
2
17'

Coraz więcej fauli gwiżdże Mark Clattenburg. Piłkarze nie oszczędzają się pomimo towarzyskiego charakteru spotkania.

7
2
2
2
2
15'

Rodrigo Caio niepotrzebnie sprzątnął piłkę sprzed nosa bramkarza i nerwowo wybijał piłkę na korner. Po podaniu z narożnika boiska Tim Cahill uderzył ponad poprzeczką.

5
2
2
2
2
13'

Wyższa jakość w grze Brazylii, ale Kangury podniosły rękawicę po szybko straconym golu i zagroziły faworytowi po dwóch stałych fragmentach.

5
3
2
2
3
11'

James Troisi wrzuca trudne dośrodkowania w środek pola karnego Brazylii. Tym razem poradzili sobie w pierwszym tempie stoperzy Thiago Silva oraz David Luiz.

7
2
2
2
2
9'

Brazylia uspokoiła rywali i sytuację na boisku. Rozważnie wymieniła kilkanaście, a może kilkadziesiąt podań na własnej połowie.

5
2
2
2
2
6'

Niebezpieczne dośrodkowanie z rzutu wolnego przedłużone w kierunku Tima Cahilla, który był wysunięty przed linię obrońców Brazylii. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

5
2
2
2
2
5'

Akcja na lewym skrzydle Brazylii zatrzymana przed polem karnym. Australia nie utrzymała się długo w posiadaniu piłki po przechwycie.

7
3
2
2
2
3'

Lodowaty prysznic dla Australii. Gospodarze w żółtych strojach z zielonymi akcentami, natomiast Brazylia w niebieskich koszulkach i białych spodenkach.

6
2
1
1
1
1'

Gol! Strzelił Diego Souza. Asystował mu Giuliano.

Mocne otwarcie! Całe 11 sekund po rozpoczęciu meczu Brazylia zdobyła gola! Giuliano obsłużył podaniem Diego Souzę, który płaskim strzałem z czystej pozycji trafił do siatki. Piłka wtoczyła się po dłoniach Mitchella Langeraka.

11:50

Ławka rezerwowych reprezentacji Brazylii: Ederson, Weverton - Renato Augusto, Taison, Willian, Fagner, Rodriguinho, Jemerson, Gil, Felipe Luis, Fernandinho.

4
2
1
1
1
11:50

Ławka rezerwowych reprezentacji Australii: Mathew Ryan, Danny Vukovic - Tomi Jurić, Jamie MacLaren, Aaron Mody, Ajdin Hrustić, Dylan McGowan, Ryan McGowan, Jackson Irvine, Tom Rogić.