7
4
89'
87'

Zamieszanie w polu karnym Francuzów, jednak gospodarzom udało się wyjść cało z opresji.

7
4
2
2
2
85'

Aaron Cresswell dośrodkował z rzutu rożnego, jednak tragicznie to uczynił. Zupełnie nie potrafią wykorzystać swojej liczebnej przewagi goście.

5
3
1
1
2
82'

Anglia. Schodzi: Phil Jones. Wchodzi: Aaron Cresswell.

8
4
2
2
2
81'

Anglicy przenieśli ciężar gry na połowę gospodarze, ale nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Francuzów.

11
5
2
2
3
78'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Paul Pogba. Osłabieni Francuzi wyszli na prowadzenie. Po wymianie podań Pogba odegrał do Dembele, a ten płaskim strzałem pokonał bramkarza gości! 3:2.

47
23
9
8
11
76'

Anglia. Schodzi: Kieran Trippier. Wchodzi: Adam Lallana.

13
6
5
7
6
73'

Żółtą kartkę otrzymał Dele Alli.

13
7
3
3
2
71'

Gary Cahill popełnił błąd we własnym polu karnym, piłkę przejął Kylian Mbappe Lottin, ale jego potężny strzał trafił w poprzeczkę!

9
13
9
6
10
67'

Szybka akcja Francuzów. Walkerowi uciekł Dembele, ale jego dogranie w ostatnim momencie zatrzymał jeden z wracających obrońców.

6
3
2
3
4
65'

Szybka akcja Kylian Mbappe Lottin, piłkę z rąk wypuścił bramkarz, jednak Francuzi nie wykorzystali sytuacji.

5
3
3
4
4
62'

Żółtą kartkę otrzymał John Stones.

9
3
2
1
4
60'

Francuzi wyszli z założenia, że najlepszą obroną jest atak. Gospodarze starają się jak najdłużej utrzymywać piłkę na połowie rywala.

4
3
2
2
1
56'

Anglicy starają się wyjść na prowadzenie, ale po wejściu na boisko Koscielny'ego trudniej im stwarzać zagrożenie pod bramką Francuzów.

5
4
3
4
2
50'

Z rogu dośrodkował Kieran Trippier, głową w bramkarza uderzył Dele Alli.

3
3
2
1
2
48'

Gol! Strzelił Harry Kane. Pewny strzał i remis 2:2. Bramkarz rzucił się w przeciwną stronę.

28
19
8
8
15
48'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Raphael Varane. Francuz wyrzucony z boiska po analizie zapisu akcji.

22
10
8
7
15
46'

Sędzia wskazał na rzut karny, faulowany był Dele Alli.

7
5
2
2
3
46'

Gramy po przerwie.

3
4
1
1
2
46'

Anglia. Schodzi: Tom Heaton. Wchodzi: Jack Butland.

4
2
3
1
1
46'

Anglia. Schodzi: Ryan Bertrand. Wchodzi: Kyle Walker.

4
3
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

11
7
3
3
3
45'

Sterling przewrócił się w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

11
5
4
2
3
43'

Gol! Strzelił Djibril Sidibe. Szybka akcja gospodarzy. Piłkę w polu karnym przejał Dembele, jednak jego strzał odbił bramkarz. Do futbolówki doszedł Sidibe i wpakował ją do bramki. 2:1!

45
20
7
6
10
41'

Piłkę od Sterlinga w polu karnym starał się przyjąć Dele Alli, ale futbolówka mu odskoczyła.

3
2
1
8
2
38'

Strzelał Kante, ale wysoko ponad bramką.

7
3
3
3
4
37'

Kolejny strzał oddał Dembele, ale po raz kolejny w dobrej sytuacji nie potrafił uderzył w światło bramki.

5
2
4
3
6
34'

Po wrzutce z rogu Gary Cahill zgrał głową wprost pod nogi Kane'a, ale ten w świetnej sytuacji spudłował!

7
3
2
1
3
33'

Płaski strzał sprzed pola karnego oddał Bertrand, bramkarz wybił piłkę na róg.

7
9
6
3
2
31'

Z ostrego kąta mocno uderzył Kylian Mbappe LottinTom Heaton nogą wybił piłkę na rzut rożny.

10
5
5
3
3
30'

Anglicy po stracie gola nie potrafią odpowiedzieć Francuzom groźną akcją. Co więcej, goście nie są w stanie przedostać się pod pole karne.

4
4
3
8
4
27'

Wysoko atakują rywali gospodarze. Przed momentem Dembele przejął piłkę przed polem karnym, ale nie zdołał oddać strzału.

5
3
2
1
2
24'

Francuzi chcą pójść za ciosem. Kolejna akcja gospodarzy, jednak Kylian Mbappe Lottin na spalonym.

3
3
5
3
4
22'

Gol! Strzelił Samuel Umtiti. I już remis! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał głową Giroud odbił bramkarz. Wobec dobitki Umtitiego nie miał już nic do powiedzenia! 1:1.

46
27
11
9
12
21'

Francja. Schodzi: Benjamin Mendy. Wchodzi: Lucas Digne.

7
5
4
6
3
21'

Problemy zdrowotne ma Mendy. Francuz raczej już nie wróci na boisko.

3
4
9
7
4
18'

Przyspieszyli grę Francuzi. Anglicy mają coraz większe problemy.

7
6
1
1
1
16'

Kylian Mbappe Lottin do Dembele, ale ten w znakomitej sytuacji spudłował! Powinien być remis!

6
2
3
6
4
14'

Olivier Giroud do bramki, kibice się cieszą, ale... gola nie ma. Ewidentny spalony.

9
3
7
1
2
12'

Francuzi nie potrafią odpowiedzieć Anglikom. Dla gości mecz świetnie ułożył się.

5
2
3
3
4
9'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Ryan Bertrand. Pierwsza akcja Anglików i od razu gol! Sterlign piętą w polu karnym do Bertranda, ten wzdłuż piątego metra do Kane'a. Snajper z bliska wpakował piłkę do bramki! 0:1!