Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

2
3
89'
87'

Sergei Zenjov! Dwa gole w debiucie - to mogło być coś dużego, tyle że piłka po płaskim uderzeniu przeturlała się obok bramki Piasta Gliwice.

12
4
2
5
3
84'

Ostatnie minuty dla obu drużyn na rozstrzygnięcie meczu. Martin Bukata mógł śmiało pomyśleć o strzale do bramki Cracovii, ale nie wykorzystał swojej szansy.

6
3
2
4
3
80'

8109 kibiców ogląda mecz na żywo. Przed momentem zobaczyli niecelne uderzenie Mateusza Szczepaniaka z dystansu. Jakub Szmatuła odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

7
6
2
3
1
77'

Sasa Zivec przedarł się środkiem pola i podsumował swój solowy rajd płaskim strzałem zza pola karnego. Chybił minimalnie.

5
2
1
2
6
76'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Konstantin Vassiljev!

Pudło Konstantina Vassiljeva z rzutu karnego. Fatalne uderzenie nad poprzeczką mogło przekreślić szansę Piasta Gliwice na zwycięstwo.

11
15
6
11
12
75'

Żółtą kartkę otrzymał Luiz Santos Deleu.

2
3
1
4
6
75'

Rzut karny dla Piasta Gliwice! Sędzia zobaczył, że Deleu zatrzymał ręką strzał Macieja Jankowskiego i przyjezdni mają wyborną szansę na objęcie prowadzenia.

5
4
1
3
5
72'
71'

Krótka przerwa spowodowana urazem Piotra Malarczyka. Defensor nie zamierza opuszczać boiska i z grymasem bólu kontynuuje grę.

2
2
1
2
2
70'

Centra z lewego skrzydła Kamila Pestki zakończona strzałem Krzysztofa Piątka. Nie trafił idealnie w piłkę napastnik, dlatego poleciała ona obok bramki.

5
4
2
3
2
65'

Aktywnie po wejściu na boisko gra Szymon Drewniak. Właśnie po przechwycie zmiennika Sasa Zivec zatrzymał Sergeia Zenjova faulem.

7
3
1
3
63'

Sasa Zivec chciał strzelić technicznie w narożnik bramki Cracovii. Po chwili kolejna próba i ponownie prosto w zawodnika Cracovii. Świetnie dziś blokują gospodarze.

6
3
2
3
59'

Szymon Drewniak zameldował się na boisku strzałem z dystansu. Piłka po próbie byłego pomocnika Chrobrego Głogów poszybowała metr obok spojenia słupka z poprzeczką.

7
2
2
2
1
56'
56'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Szymon Drewniak.

5
2
1
1
1
55'

Po miękkiej wrzutce Konstantina Vassiljeva strzał głową oddał Maciej Jankowski. Trudna pozycja i pudło byłego zawodnika Wisły Kraków.

3
2
1
53'

Mecz obserwuje wysłannik Pogoni Szczecin Edi Andradina. W ostatnich minutach Brazylijczyk nie ma się czym zachwycić, ale piłkarze pewnie jeszcze przyspieszą.

1
3
1
1
1
50'

Rozgrywa drużyna z Krakowa. Zabrakło jej cierpliwości i po crossowym podaniu na prawe skrzydło poradzili sobie podopieczni Dariusza Wdowczyka.

4
1
1
1
4
48'

Po dalekim wrzucie z autu do strzału przewrotką złożył się Krzysztof Piątek, ale obok byłego napastnika KGHM Zagłębia Lubin znaleźli się szybko obrońcy Piasta Gliwice.

3
4
4
2
3
46'

17:17

Gerard Badia odprowadzony przez dwóch członków sztabu szkoleniowego na trybunę. Kapitan Piasta Gliwice opuścił boisko w pierwszej połowie z powodu kontuzji kolana.

1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
2
42'

Szybka wymiana podań zakończona strzałem Martina Konczkowskiego. Na posterunku czujny Adam Wilk, który zaprezentował pewny chwyt.

1
3
1
2
3
41'

Jakub Szmatuła rzucił się na piłkę we własnym polu karnym i nie pozwolił nawet pomyśleć o oddaniu strzału Krzysztofowi Piątkowi. Wcześniej napastnika Cracovii zatrzymał kilkakrotnie Aleksandar Sedlar.

5
4
1
2
4
39'

Sędzia postanowił zaprosić na rozmowę Dariusza Wdowczyka. Aktywny przy linii bocznej jest również Michał Probierz, ale do tego można się już było przyzwyczaić.

3
3
1
1
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Bukata.

4
3
2
1
6
33'

Konstantin Vassiljev zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Nie trafił w światło bramki i kibice Cracovii nie musieli się tym razem denerwować.

5
2
3
1
32'

Trochę zwolnili bohaterowie meczu, ale generalnie do tempa na boisku trudno jest się przyczepić. Za moment Piast Gliwice będzie mieć szansę na zdobycie gola z rzutu wolnego.

4
2
1
2
3
27'

Miroslav Covilo przeskoczył Heberta i główkował z bliska tuż nad bramką Piasta Gliwice. Dośrodkował z rzutu wolnego Jaroslav Mihalik.

5
3
1
2
4
26'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Murawski.

3
3
3
2
2
25'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Martin Bukata.

4
4
2
3
5
25'

Gerard Badia opuścił boisko z powodu kontuzji. Autor gola dla Piasta Gliwice zostanie za moment zmieniony.

3
3
2
3
7
23'

Zakotłowało się w polu karnym Cracovii po dośrodkowaniu Konstantina Vassiljeva z rzutu wolnego. Nie bez problemu wybroniła się nowa drużyna Michała Probierza.

4
1
1
1
1
22'

Radosław Murawski mierzył z dystansu i po raz drugi w tym spotkaniu nadział się na blok piłkarza Cracovii. Mobilni są gospodarze i nie pozwalają na dużo młodemu pomocnikowi.

3
2
1
1
1
18'

Krótko po wyrównaniu Piast Gliwice mógł nawet wyjść na prowadzenie dzięki strzałowi Aleksandara Sedlara. Uderzenie na rozgrzewkę oddał później Konstantin Vassiljev.

5
3
2
2
1
14'

Gol! Strzelił Gerard Badia. Asystował mu Maciej Jankowski.

Nie minęła minuta od gola Cracovii, a Piast Gliwice wyrównał. Konstantin Vassiljev przepuścił płaskie dośrodkowanie Macieja Jankowskiego, dzięki czemu Gerard Badia miał czas na oddanie płaskiego strzału na 1:1.

37
21
10
17
26
13'

Gol! Strzelił Sergei Zenjov. Asystował mu Mateusz Wdowiak.

Cracovia na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu Mateusza Wdowiaka spóźnił się bramkarz Piasta Gliwice, a Sergei Zenjov trafił do jego siatki z bliska.

38
20
13
13
25
11'

Po przeciwnej stronie boiska Sergei Zenjov ofiarnie rzucił się pod nogi Radosława Murawskiego i nie pozwolił, by piłka po strzale z półwoleja poleciała daleko.

3
2
1
2
2
8'

Jaroslav Mihalik wykonał dwa rzuty wolne i za każdym razem trafił w mur. Za pierwszym razem Konstantin Vassiljev zatrzymał piłkę nieprzepisowo, ale za drugim Piast Gliwice blokował już zgodnie z regułami.

2
3
1
1
2
7'

Żółtą kartkę otrzymał Konstantin Vassiljev.

7
6
1
3
5
5'

Po pierwszym ataku Cracovii piłka wyleciała za bramkę Jakuba Szmatuły, dlatego golkiper Piasta Gliwice wznowił grę dalekim wykopem. Organizują się obie drużyny.

2
1
1
1
1
2'

Wymieniają podania grający w niebieskich strojach piłkarze Piasta Gliwice. Próbuje przerwać leniwy atak pozycyjny Cracovia, która w tradycyjnych biało-czerwonych pasiakach oraz czarnych spodenkach.