12
8
17
90'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Sandomierski. Rezerwowy bramkarz został ukarany w momencie kiedy sędzia nie uznał trafienia Piątka.

13
6
7
9
11
89'

Krasić uderzał z bliska, Wilk odbił piłkę!

14
11
5
6
13
85'

Lechia. Schodzi: Flavio Paixao. Wchodzi: Karol Fila.

15
6
15
6
9
84'

Mihalik w polu karnym do Covilo, ten dograł do Piątka. Napastnik mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył gola. Tymczasem po ponad minucie sędzia nie uznał trafienia!

42
34
23
24
39
83'

Sergei Zenjov potrzebował pomocy medycznej po zderzeniu z bramkarzem. Już wszystko w porządku.

5
3
6
7
9
80'

Cracovia nie zamierza tylko bronić się. Wyjśie Pasów zakończone strzałem Mihalika, który obronił Kuciak.

18
10
6
7
15
78'

Gospodarze domagają się rzutu karnego twierdząc, że faulowany był Stolarski. Sędzia nakazał grać dalej.

16
12
7
9
19
75'

Lechia chce odrobić straty, Cracovia stanęła przed polem karnym i czeka na ataki rywala.

11
11
6
7
8
71'

Milos Krasić dośrodkował z rogu, a Flavio Paixao uderzył głową niecelnie.

7
16
5
10
7
70'

Dośrodkowanie w pole karne, z kilku metrów ponad bramką uderzył Marco Paixao.

10
9
5
11
7
68'
67'

Gol! Strzelił Michał Helik.  Zenjov uderzał z pola karnego, strzał został zablokowany przez bramkarza i obrońcę. Piłka spadła na szósty metr pod nogi Helika, a ten wnił ją do bramki.

69
41
13
27
47
64'
64'
62'

Poważnie wyglądającego urazu kolana doznał Haraslin. Będzie potrzebna zmiana.

9
6
10
22
12
60'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

18
8
3
5
6
59'

Pestka trafiony przez Flavio Paixao w bardzo czułe miejsce. I na pewno nie była to pestka.

15
12
8
8
10
56'

Z ok. 17 metrów uderzał Flavio Paixao, trafił w Pestkę.

14
9
3
4
9
53'

Szybkie wyjście gości, sędzia przerwał grę. Piątek na spalonym. Tym razem wątpliwości nie było.

14
6
4
6
10
52'

Lechia stara się atakować, Cracovia nastawiona na wyprowadzanie kontr.

10
9
5
4
5
48'

Dośrodkowanie Mihalika na bramkę zamienił Piątek. Sędzia początkow trafienie uznał, ale po analizie VAR gol został anulowany.

58
26
17
22
48
47'

Lukas Haraslin ograł w polu karnych dwóch rywali, ale uderzył minimalnie niecelnie.

10
7
6
9
4
46'

Gramy po przerwie.

12
5
4
4
3
46'
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

12
5
5
4
8
45'

Krasić stanął oko w oko z Wilkiem, ale miał mało czasu i miejsca. Bramkarz odbił piłkę na róg.

6
5
3
3
3
43'

Flavio Paixao zsedł z piłką w kierunku środka pola. Strzał sprzed "szesnastki" był niecelny.

7
11
3
11
3
40'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Malarczyk.

21
9
5
9
11
38'

Żółtą kartkę otrzymał Sergei Zenjov.

18
12
6
7
12
38'

W końcu Lechia na dłużej przeniosła grę pod pole karne Cracovii.

24
5
2
3
7
35'

Ależ huknął z woleja Piątek. Piłka trafiła w słupek bramki Kuciaka, który nawet nie drgnął.

12
7
3
3
13
32'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wawrzyniak. Teraz należy przypuszczać, że Cracovia obierze taktykę "grajcie na Wawrzyniaka".

10
14
7
5
16
31'

Piątek w polu karnym Cracovii, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i piłkę wybił mu obrońca.

5
5
7
6
9
28'

Po rzucie rożnym dla Pasów piłka znalazła się w bramce Lechii. Wcześniej jednak sędzia przerwał grę, dopatrując się faulu. Prawdopodobnie.

10
6
5
7
14
24'

Uderzał Sergei Zenjov, piłka odbiła się od obrońcy. Problemy miał Kuciak. W efekcie zaledwie korner dla gości.

7
11
7
5
14
23'

Coraz lepiej zaczyna sobie radzić Cracovia. Goście przenieśli ciężar meczu na połowę Lechii.

5
11
2
6
13
20'

Helik przefrunął obok Kuciaka. Słowak zaskoczony spojrzał na stopera, który chciał dojść do dośrodkowanej piłki.

5
4
3
3
6
18'

Piątek szarżował na bramkę Lechii, miał przed sobą tylko obrońcę i bramkarza. Sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego, którego nie było. Błąd arbitra liniowego.

6
4
6
8
15
15'

Kontra Cracovii, w polu karny, Kuciaka doszło do zamieszania. Strzał Wdowiaka, po nodze obrońcy, trafił w boczną siatkę!

5
5
17
5
9
12'

Lechia cały czas w natarciu, Cracovia sporadycznie wychodzi z piłką z połowy.

21
6
3
5
9
8'

Z pola karnego uderzał Marco Paixao. Trafił w obrońcę Cracovii.

18
8
4
4
9
6'

Gol dla Lechii wisi na włosku. Pod bramką Wilka co chwilę dochodzi do zagrożenia.

20
6
3
4
11
3'

Od początku spora przewaga Lechii, Haraslin wpadł w pole karne, wycofał do Kuświka, którego strzał zablokował Michal Siplak.

18
9
5
3
10
2'

Wrzutka w pole karne Cracovii. Na przedpolu Wilka powstało zamieszanie, ale nikt nie potrafił skierować piłki do siatki.

9
7
7
6
11
17:38

Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).

9
1
3
1
4
17:38

Mecz w Gdańsku będzie drugim w historii, w którym w polskiej lidze wdrożony zostanie system VAR. Możliwość powtórek telewizyjnych może być niezwykle przydatna w potyczce dwóch zespołów prowadzonych przez niewątpliwie charyzmatycznych szkoleniowców.