Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

5
13
89'

Gol! Strzelił Petar Brlek. Asystował mu Maciej Sadlok.

Szybka akcja i przełom w Krakowie! 1:0 dla Wisły po dośrodkowaniu Macieja Sadloka i strzale głową Petara Brleka. To druga bramka pomocnika w sezonie. Za moment Biała Gwiazda może zostać liderem Lotto Ekstraklasy!

124
61
14
21
37
88'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Velez.

17
6
5
8
10
88'

Rusza w końcówce Bruk-Bet Termalica Nieciecza, a przynajmniej sprawia takie wrażenie. Piłka szybuje w pole karne Wiślaków i próbuje tam oddać strzał głową Bartosz Śpiączka.

12
7
3
8
11
86'
15
5
7
5
12
83'
82'

Z rzutu wolnego huknął Arkadiusz Głowacki i Jan Mucha interweniował na raty. Miał szczęście Słowak, że ani Paweł Brożek, ani Carlitos nie mieli bliżej do piłki.

7
9
6
7
9
81'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Piątek.

10
4
5
6
11
78'

Dotychczas najwięcej dobrego zrobił na boisku bramkarz Bruk-Betu Termaliki Nieciecza!

8
2
3
1
3
76'

11811 kibiców na trybunach. Przed momentem zobaczyli na żywo ambitny, ale nieudany atak Patryka Małeckiego, po którym interweniował Jan Mucha.

15
4
6
6
8
75'

Pozostał kwadrans spotkania w Krakowie. To może być pierwsze bezbramkowe po serii 14 ligowych Bruk-Bet Termaliki z minimum golem.

7
5
5
5
5
73'

Kumulował chyba energię przez całe spotkanie Bartosz Śpiączka. W ostatnich minutach próbował rozegrać kombinacyjną akcję i wystartował do podania z głębi pola.

11
6
6
6
6
72'

Żółtą kartkę otrzymał Carlitos.

10
3
3
8
7
72'

Żółtą kartkę otrzymał Akos Kecskes.

15
9
6
5
6
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Tyle brakuje bramkarzowi Bruk-Bet Termaliki do pierwszego czystego konta w sezonie.

5
8
7
4
8
68'

Wreszcie groźnie! Jan Mucha musiał wykazać się refleksem, żeby sparować uderzenie Carlitosa. Dobra próba i jeszcze lepsza interwencja bramkarza.

17
12
6
4
9
66'

Nie tylko Wisła Kraków oddaje marne uderzenia. Robi to także Mateusz Kupczak. Trener Mariusz Rumak musi wziąć po tym uderzeniu łyk zimnej wody.

10
6
4
5
4
64'
63'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Głowacki.

13
11
7
6
11
61'

W ostatnich minutach dwa kolejne uderzenia Wiślaków, tyle że pierwsze niecelne, a drugie przyblokowane, co ułatwiło interwencję Janowi Musze. Czas ucieka!

4
4
3
3
9
59'
57'

Samuel Stefanik pierwszym zmiennikiem w tym spotkaniu. Za moment na roszadę personalną zdecyduje się również trener Kiko Ramirez.

4
2
2
1
1
56'

Dużo działo się w polu karnym niecieczan przed dośrodkowaniem z rzutu rożnego. Całe zamieszanie zakończone strzałem z dystansu Petara Brleka. Piłka trafiła w siatkę, ale nie po właściwej stronie.

5
5
3
3
6
55'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew.

12
4
2
3
5
53'

Zdenek Ondrasek wrócił na boisko po urazie, więc jeszcze nie jest konieczne wejście na boisko Pawła Brożka.

7
5
3
2
2
51'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Brożek, który rozgrzewa się obok boiska.

10
8
7
3
15
49'

Wiślacy atakują na początku drugiej części. Zdenek Ondrasek trącił piłkę obok bramki po crossowym podaniu z głębi pola. Zrobił sobie w tym momencie krzywdę i na razie jest poza boiskiem.

5
3
3
2
5
47'

Do piłki przed polem karnym Słoni dopadł Tomasz Cywka i od razu zdecydował się na mocny strzał. Szkoda z perspektywy gospodarzy, że nie trafił w światło bramki.

3
5
2
2
6
46'

2
45+1'

Rozluźniła się defensywa Bruk-Betu Termaliki po stracie Mateusza Kupczaka w środku pola. Szybka akcja Wiślaków zakończona strzałem Patryka Małeckiego w słupek!

19
9
8
7
11
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

13
7
4
6
5
42'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Małecki.

20
9
5
6
16
41'

Patrik Misak i jego anemiczne uderzenie. Co prawda nie było celne, ale dla pewności Julian Cuesta interweniował metr, dwa przed linią.

3
6
6
2
3
40'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok.

17
6
4
5
13
39'

Korner dla Wisły Kraków. Odchodzące dośrodkowanie Patryka Małeckiego zostało wybite przez Vitalijsa Maksimenko.

8
3
4
2
8
36'

Mariusz Rumak wciąż aktywniejszy niż kilku zawodników na boisku. Były trener Lecha Poznań chce zdobyć w Krakowie pierwsze punkty w nowym klubie.

8
5
4
3
4
33'

Fart Bruk-Betu Termaliki po głębokim zagraniu Carlitosa z rzutu wolnego. Nie wiedział Jan Mucha, czy wyjść na przedpole, czy zostać na linii i futbolówka trafiła w słupek jego bramki!

10
3
5
3
6
32'

Koronkowa wymiana podań w polu karnym Wisły Kraków i dopiero Julian Cuesta zatrzymał rozpędzonych niecieczan. Piłkę ponad głowami gospodarzy przerzucił pięknie Patrik Misak.

5
4
8
8
9
30'

Ruszył Patryk Małecki, tyle że zabrakło mu boiska i grę mógł wznowić od własnej bramki Jan Mucha.

8
8
3
3
5
27'

Carlitos nie trafił w bramkę zza pola karnego. Grymas niezadowolenia na twarzy nowego napastnika Wisły Kraków.

9
9
4
6
7
24'

Ponownie Jan Mucha. Tym razem bramkarz Bruk-Betu Termaliki piąstkował po wrzutce z rzutu rożnego. Ucierpiał doświadczony golkiper i potrzebuje wsparcia medycznego.

9
2
5
8
3
23'

Mariusz Rumak ma dużo do powiedzenia swoim zawodnikom. W zasadzie ci odpowiadający za ofensywę zmarnowali już 25 procent meczu.

7
5
7
6
9
20'

Mecz walki trwa. W Szczecinie krakowianie mieli po 20 minutach już dwa gole przewagi. Z niecieczanami nie idzie na razie równie łatwo.

14
8
5
5
9
19'

Jan Mucha wypiąstkował dośrodkowanie Patryka Małeckiego. Na piłkę polowali także Carlitos oraz Zdenek Ondrasek.

10
8
5
4
7
17'

Zbyt głębokie podanie Patrika Misaka w kierunku Bartosza Śpiączki. Były napastnik Floty Świnoujście i Górnika Łeczna nie miał szans wyprzedzić w polu karnym Juliana Cuesty.

4
9
4
3
6
14'

Drugi faul Vladislavsa Gutkovskisa. Na trybunach delegacja z Niecieczy i czeka na przynajmniej tyle samo strzałów co przewinień Łotysza.

7
6
4
4
5
12'

Słonie przeniosły grę na przeciwną stronę boiska. Wrzutka Patrika Misaka z rzutu wolnego nie sprawiła wielkiego problemu obrońcom z Krakowa. Bramkarze wciąż nie mogli się wykazać.

9
7
5
6
8
8'

Pierwsza szarża Carlitosa w tym spotkaniu. Zatrzymał się na drugim defensorze. W poprzednim meczu z Pogonią Szczecin napastnik zdobył gola, a przy drugim asystował.

11
7
3
3
6
6'

Początek bez sytuacji podbramkowych, choć drużyny są w ofensywnym ustawieniu z dwoma nominalnymi napastnikami.

12
3
5
3
3
4'

Vlastimir Jovanović podał prostopadle, ale zamiast do rozpychających się w przodzie Vladislavsa Gutkovskisa albo Bartosza Śpiączki, do defensora Wisły Kraków.

5
2
3
5
3
2'

Starcie w centrum boiska Patryka Małeckiego z Vladislavsem Gutkovskisem. Zdaniem Jarosława Przybyła to ofensywny zawodnik Bruk-Betu Termaliki złamał przepisy piłkarskie.

8
4
4
3
6
20:23

Wisła Kraków w czerwonych koszulkach i białych spodenkach. Kapitanem gospodarzy Arkadiusz Głowacki, a grających w niebieskich strojach niecieczan wyprowadził Łukasz Piątek.