Lotto Ekstraklasa: 3. kolejka
30 lip 2017 15:30
90+3'

Siemaszko walczył o górną piłkę, ale zdaniem sędziego Raczkowskigo faulował Stefańczyka.

12
5
4
4
12
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

39
12
8
5
7
89'

I odpowiedź gospodarzy. Patryk Kun uderzył obok bramki.

19
10
4
7
21
88'

Reca uderzył mocno, ale jego próba została zablokowana przez ofiarnie interweniujących przeciwników.

12
9
6
6
9
87'

14
83'

Gospodarze cały czas walczą o zwycięskiego gola. Brakuje im jednak spokoju w polu karnym.

18
10
3
4
15
81'

Warcholak faulowany. Rzut wolny dla Arki Gdynia.

29
11
3
3
10
80'

Wiślacy trochę chętniej szukają swoich szans w ofensywie.

10
6
4
2
16
77'

Kriwiec dał się ograć i było gorąco. Kamil Biliński mógł zamienić podanie Merebaszwiliego. Zabrakło zdecydowania.

8
2
3
4
20
76'
75'

Spotkanie z wysokości trybun ogląda 8142 osób.

18
8
3
1
2
73'

Do wejścia szykuje się Siergiej Kriwiec. Arka chce sięgnąć po komplet punktów.

23
10
1
3
4
71'

Zaschło Wam w gardle? Śmiało, to jest dobry moment. Druga przerwa na uzupełnienie płynów.

16
4
1
1
2
70'

To mogło drogo kosztować Wisłę! Strata przed polem karnym, futbolówkę przejął Rafał Siemaszko, ale wypuścł ją sobie zbyt mocno.

11
6
3
5
7
70'

Dwadzieścia minut do końca. Jak myślicie, zobaczymy jeszcze jakiegoś gola?

26
5
5
3
4
68'

Wisła Płock zyskała korner. Jego wykonanie takie, jak cała gra gości od wielu minut - nijakie.

13
7
3
5
7
66'

Jerzy Brzęczek ściąga Dominika Furmana. Odważnie. Czyżby zapomniał czym to może grozić? ;)

15
11
4
4
8
65'
6
3
4
3
10
65'
25
9
4
2
5
64'

Yannick Kakoko! To on zdecydował się na strzał, lecz futbolówka poszybowała w trybuny.

8
4
1
4
13
64'

Będzie świetna okazja dla posiadającej przewagę Arki. Rzut wolny tuż przed polem karnym.

17
5
4
5
10
63'

I znów Patryk Kun. Ten zawodnik jest niesamowicie naładowany.

12
3
1
3
3
62'

Ależ to mogła być kontra! Kun wykazał się sprytem, piłka trafiła do pędzącego Jurado, a jego centra szczęśliwie została zatrzymana - korner dla Arki.

10
4
3
3
4
60'

Złe przyjęcie zmusiło Grzegorza Piesio do ratowania sytuacji. Jego wślizg był jednak bardzo niebezpieczny. "Żółtko" jak najbardziej zasłużone.

8
2
1
2
7
59'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Piesio.

9
4
2
3
7
57'

Ofiarnie interweniuje Adam Dźwigała. Gospodarze znów zaczynają czuć się swobodniej. Jak odpowie Wisła?

9
2
1
2
4
55'

Giorgi Merebaszwili zmarnował doskonałą okazję do groźnej kontry. Cały czas spotkaniu w Gdyni towarzyszy niezłe tempo.

8
7
2
3
4
53'

Świetny odbiór Yannicka Kakoko. Zawodnicy Leszka Ojrzyńskiego szybko pograli piłką, ale już dośrodkowanie w pole karne pozostawiło trochę do życzenia.

5
9
3
3
4
52'

Giorgi Merebaszwili kończy akcję swojego zespołu niecelnym uderzeniem.

7
7
1
3
6
51'

Dominik Furman miękko w pole karne, ale tam pewnie obrońcy Arki.

8
2
1
4
6
50'

Rasak faulowany. Rzut wolny dla gości. Będzie ciekawie?

8
3
3
2
6
48'

Trener Wisły widzi, że gra nie klei się jego podopiecznym. Dwie zmiany i rezygnacja z gry dwójką napastników mają odmienić dyspozycję ekipy z Płocka.

4
4
5
1
2
46'

Druga połowa rozpoczęta!

7
2
2
1
45+2'

Gdynianie próbowali, próbowali i mają swoje. Czy to koniec goli na dziś? W obu szatniach będzie naprawdę ciekawie.

11
8
3
2
3
45+1'

Gol! Strzelił Marcin Warcholak.

Kiełpin wyczuł strzelca, ale piłka została uderzona na tyle mocno, że Marcin Warcholak może się cieszyć z gola!

53
35
7
16
28
44'

Żółtą kartkę otrzymał Seweryn Kiełpin.

17
4
3
9
14
44'

Rzut karny dla Arki Gdynia! Kiełpin chyba powinien zostać w bramce...

24
7
2
6
15
43'

Prawdziwy hokejowy zamek założyli gospodarze. Trzeba jednak pochwalić wiślaków, za to, że nie pozwalają rywalom dochodzić do klarownych okazji strzeleckich.

8
2
2
2
2
42'

Złe zagranie Michała Nalepy. Kiełpin wznowi grę z piątego metra.

4
3
1
2
8
40'

Arkowcy kolekcjonują stałe fragmenty gry. Wynik jednak cały czas bez zmian.

5
4
2
3
4
39'

Dośrodkowanie na dalszy słupek, tam najwyżej w powietrze wyszedł Seweryn Kiełpin, który zbił piłkę na rzut rożny.

5
2
2
3
6
38'

Jerzy Brzęczek nie jest zadowolony z przebiegu gry. Wisła przestała sobie radzić. A do tego w bocznym sektorze boiska faulował Stefańczyk, okazja dla gdynian na niezłą centrę.

6
1
1
3
7
37'

Momentami rozpaczliwie bronią się goście. Dwa strzały gospodarzy, oba mocne i zatrzymane.

12
3
3
4
10
36'

Strzał Zbozienia zza pola karnego zblokowany, będzie rzut rożny.

11
5
3
1
3
35'

Arka ma przewagę. Wisła zamknięta na własnej połowie.

12
4
1
3
9
33'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak.

7
3
2
1
12
32'

Głośny doping kibiców Arki próbuje zmotywować piłkarzy, aktywny ze swoimi podpowiedziami jest również Leszek Ojrzyński.

6
5
1
1
2
30'

Gospodarze chcieli zaskoczyć rozegraniem stałego fragmentu. Strzału na bramkę Wisły nie było, za to goście ruszyli z kontrą. Problem w tym, że i oni trochę się pogubili.

5
1
1
1
4
28'

Oglądamy naprawdę niezłe zawody. Obie drużyny próbują, wysoka temperatura nie jest dla nich problemem.

6
5
1
1
27'

Mateusz Piątkowski mimo trudnej pozycji zdecydował się na strzał. Odważnie, lecz bez powodzenia.

6
2
1
3
3
25'

Mamy krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

8
5
1
2
3
24'

Nie ma gola! Zabrakło centrymetrów! Michał Nalepa był o krok od zdobycia pięknego gola z rzutu wolnego.

7
5
4
2
6
23'

Zaostrzyła nam się gra w Gdyni. Kilka chwil temu gospodarze mieli niezła szansę. Cały czas zawodzi ich jednak decydujące podanie.

4
3
1
1
5
23'

7
22'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Jurado.

Arka Gdynia
8
4
1
5
19'

Michał Nalepa posłał górną piłkę w kierunku Warcholaka. Znów zawiodła precyzja.

6
2
1
9
17'

Piłka w bramce Wisły! Radość kibiców nie trwała jednak długo, sędzia odgwizdał faul na Stefańczyku. Jak myślicie, słuszna decyzja?

20
5
2
4
27
16'

Ekipa z Płocka nie planuje się cofnąć. Arka nie wie jak zagościć w polu karnym Kiełpina.

11
4
2
7
14'

Furman znów dośrodkowywał spod chorągiewki, Arkowcy nie zachowali się najlepiej, piłka trafiła do Rasaka, ale ten uderzył bardzo źle.

6
1
2
2
3
13'

To mogła być dobra okazja do kontry, Kun czekał na wypieszczone podanie. Zawiódł jednak Adam Marciniak.

2
4
11'

Seweryn Kiełpin spokojnie przejął piłkę, dostrzegł Piątkowskiego, chciał szybkim wznowieniem uruchomić kolegę z drużyny, ale za dobrym pomysłem nie poszło odpowiednie wykonanie.

6
1
10'

Yannick Kakoko zdecydował się na strzał. Nie była to jednak udana próba.

8
3
1
1
9'

Patryk Kun czekał na piłkę, zapachniało groźną akcją, ale i tym razem dobrze obrona Wisły.

4
2
1
1
2
7'

To pierwszy stracony gol ekipy trenera Ojrzyńskiego w tym sezonie. Jak to wpłynie na przebieg najbliższych minut?

8
5
1
2
5
6'

Gol! Strzelił Damian Byrtek.

Znakomity początek meczu dla Wisły! Przyjezdni pokazali miejscowym jak wprowadzić futbolówkę z autu, daleki wrzut na głowę ustawionego tyłem do bramki Damiana Byrtka, który wykorzystał błędy defensywy rywala!

Wisła Płock
29
22
7
10
29
5'

Dominik Furman posłał piłkę na bliski słupek, był tam mały tłok, ale ostatecznie skończyło się na interwencji zawodnika Arki.

1
2
1
1
4'

Będziemy mieli korner dla gości z Płocka.

8
2
1
1
4
3'

Mocny wrzut piłki z autu w pole karne gości w wykonaniu Damiana Zbozienia. Wybronili się obrońcy Wisły.

1
1
1
3
czas Start meczu
Jak zakończy się mecz Arka - Wisła Płock?

14:42

Czy po zwycięsywie w el. Ligi Europy Arka Gdynia pójdzie za ciosem i sięgnie po komplet punktów w starciu z Wisłą Płock? Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego w dotychczasowych dwóch występach zgromadzili cztery "oczka". Ich niedzielny rywal ma o punkt mniej i ogromny apetyty na dobry występ.