Lotto Ekstraklasa: 3. kolejka
30 lip 2017 18:00
90+3'

Lechowi wciąż mało! Majewski otrzymał podanie, wbiegł z piłką w pole karne, ale jego strzał zdołał odbić bramkarz!

56
25
11
8
11
90+2'

Trałka oddał ładny strzał z półobrotu sprzed pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i w ostatniej chwili Rusov zdołał ją wybić na kolejny rzut rożny.

34
11
5
3
5
90+1'

Situm ładnie przyjął piłkę przy linii bocznej, zszedł do środka i jego uderzenie końcami palców na rzut rożny wybił Rusov .

29
10
11
4
6
90'

Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

25
11
6
4
3
85'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Robert Gumny.

5:1 dla Lecha! Z prawej strony dośrodkował Gumny, a Gytkjaer znakomicie dostawił nogę i zaskoczył Rusova!

128
60
11
8
13
83'

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Asystował mu Mario Situm.

Po podaniu Situma piłkę w polu karnym przyjął Trałka i płaskim strzałem pokonał bramkarza Piasta. 4:1 dla Lecha!

120
59
13
9
15
81'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę głowż zgrywał Jagiełło, ale złapał ją Burić.

25
11
3
5
6
78'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Nicklas Barkroth.

Po dośrodkowaniu Barkrotha strzałem z woleja pierwszego gola dla Lecha zdobył Christian Gytkjaer.

131
59
16
15
19
76'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Mario Situm.

23
11
7
5
8
76'

Piast. Schodzi: Patryk Dziczek. Wchodzi: Karol Angielski.

74'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

15
9
5
2
3
72'

Gytkjaer kapitalnie rozegrał piłkę z Majewskim, ale w kluczowym momencie akcji źle ją przyjął i nie zdołał oddać groźnego strzału w sytuacji sam na sam z Rusovem.

13
4
3
15
8
70'

Gytkjaer oddał niegroźny strzał z dystansu i pewni interweniował Rusov.

7
4
5
8
9
67'
65'

Jóźwiak oddał mocny, ale niecelny strzał z pola karnego. To była dobra szansa.

5
2
3
9
5
63'
62'

Gol! Strzelił Josip Barisić. Asystował mu Martin Bukata.

Vassiljev dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę głową zgrał Bukata, a do bramki skierował ją Barisić. Lechici domagali się odgwizdania spalonego, ale nie mieli racji.

69
40
14
29
87
62'
61
62'
#0
47
27
14
21
61
61'

13 738 kibiców pojawiło się na Inea Stadionie.

18
5
5
5
6
59'

Lech po przerwie prezentuje się dużo lepiej. Przeprowadza szybkie akcje i co najważniejsze gra dokładnie.

18
7
3
4
2
57'
57'
55'

Kolejna szansa Lecha! Makuszewski sprzed pola karnego oddał płaski strzał, Rusov odbił piłkę do boku, gdzie był Jóźwiak. Młody pomocnik gospodarzy zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie zdołał wpadkować piłki do siatki.

14
2
1
9
5
51'

Tym razem Majewski znalazł się sam przed Rusovem. Starał się podciąć nad nim piłkę, ale bramkarz Piasta zdołał wybić ją na rzut rożny.

8
2
5
8
11
50'

Cudowna akcja Nicki Bille Nielsena z Radosławem Majewskim! Ostatecznie po efektownym podaniu tego drugiego Duńczyk w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył nad bramką.

3
1
3
6
12
50'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Lasse Nielsen. Piłkę złapał Rusov.

9
2
3
5
5
49'

Zablokowany strzał Makuszewskiego sprzed pola karnego.

8
2
2
6
9
46'

Początek drugiej połowy.

15
7
1
1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Hebert.

37
15
3
3
5
44'

Gol! Strzelił Maciej Makuszewski. Asystował mu Maciej Gajos.

Maciej Gajos dobrze zagrał na wolne pole do Makuszewskiego, ten wbiegł w pole karne i mocnym strzałem pokonał Rusova.

122
56
16
9
10
43'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebował Makuszewski.

8
7
15
28
19
40'

Gol! Strzelił Nicki Bille Nielsen.

1:0 dla Lecha! Dobrivoj Rusov wyczuł intencje napastnika Kolejorza, ale nie zdołał odbić piłki.

145
70
14
13
13
40'

Kamil Jóźwiak faulowany w polu karnym i sędzia dyktuje jedenastkę dla Lecha!

41
29
8
4
7
37'

Lech gra bardzo słabo. Na trybunach pojawiły się pierwsze gwizdy.

11
8
7
14
24
33'

Majewski uderzył sprzed pola karnego, ale został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny.

17
6
6
7
7
30'

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

30
16
8
3
5
30'

Gumny dość przypadkowo znalazł się w dobrej sytuacji, ale obrońcy w ostatniej chwili uniemożliwili mu oddanie strzału.

5
1
2
10
8
27'

Konstantin Vassiljev zdecydował się na strzał z dystansu. Burić miał problemy i interweniował niepewnie, ale na jego szczęście dobrze asekurowali go obrońcy.

18
3
3
3
7
23'

Po dłuższej przerwie zaatakował Piast. Z 15 metrów uderzył Sasa Zivec, ale piłka przeleciała nad bramką.

18
8
2
6
10
20'

Jóźwiak ładnie obrócił się z piłką w okolicy linii pola karnego, ale jego uderzenie było zbyt lekkie, aby zaskoczyć bramkarza.

15
3
7
11
9
20'

Majewski przedarł się w pole karne, oddał strzał, ale wywalczył tylko rzut rożny. Pomocnik Lecha mógł zagrywać do dobrze pokazującego się Nicki Bille Nielsena.

16
4
2
3
7
19'

Na strzał z dystansu zdecydował się Kostewycz, który trafił jednak w plecy obrońćy.

8
1
5
5
9
19'

Lechowi brakuje dokładności.

7
1
1
7
13
15'

Lech ma przewagę optyczną, ale nic z tego nie wynika.

13
14
4
4
10
12'

Majewski dośrodkował z rzutu wolnego i jeden z obrońców zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

12
2
4
6
12
10'

Zivec padł w polu karnym po starciu z Gumnym. Sędzia był blisko całego zdarzenia i nie dopatrzył się faulu.

23
8
1
4
8
9'

Dilaver zablokował strzał Jankowskiego z pola karnego.

19
7
4
1
6
8'

Lech uspokoił sytuację i dłużej utrzymuje się przy piłce.

25
10
2
1
4
5'

Nicki Bille Nielsen padł w polu karnym Piasta. Sędzia słusznie nie podyktował rzutu karnego.

7
3
5
5
17
4'

Kolejna szansa Piasta. Sprzed pola karnego uderzał Bukata, ale pewnie interweniował Burić.

10
3
7
2
8
2'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie uderzał Hebert.

16
4
1
1
5
1'

Fatalny błąd popełnił Lasse Nielsen, co mogło skończyć się dla Lecha stratą bramki! Duńczyk za krótko zgrywał piłkę głową w kierunku bramkarza, przejął ją Maciej Jankowski, ale nie zdecydował się na strzał tylko zagranie do Vassiljeva, którego powstrzymał Burić.

9
7
9
7
7
17:37

Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu Lech - Piast.

19
5
2
1
1
17:37

Trener Lecha Poznań znów dokonał kilku roszad w składzie mając na uwadzę czwartkowy mecz z FC Utrecht w eliminacjach Ligi Europy.

12
2
1
2
1
17:37

Poprzedni mecz Lecha z Piastem na Inea Stadionie zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0.