Lotto Ekstraklasa: 3. kolejka
29 lip 2017 18:00
90+4'

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. 2:0 dla Legii. Po zagraniu z głębi pola Kucharczyk wpadł w pole karne i z ostrego kąta pokonał bramkarza Sandecji.

100
47
16
22
47
90+3'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Armando Sadiku.

26
11
12
18
18
90'

Doliczone cztery minuty.

38
11
12
10
26
89'

Gra toczy się na połowie Sandecji.

30
12
7
10
25
88'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Sandecji. Niecelnie główkował Artur Jędrzejczyk, ale i tak będzie kolejny rzut rożny dla Legii.

21
9
2
4
9
86'

Legia atakuje, Sandecja szuka swojej szansy z kontry.

26
12
6
5
12
83'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii. Arkadiusz Malarz wypiąstkował piłkę.

30
13
6
6
27
80'

Kolejna wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Sandecji. Goście wybili piłkę.

18
7
4
7
26
77'

Dominik Nagy dośrodkował piłkę w pole karne Sandecji. Pewnie złapał ją Michał Gliwa.

18
3
1
8
27
75'
74'

Legia rozgrywa piłkę na połowie Sandecji.

30
14
2
4
18
72'

Gol! Strzelił Kasper Hamalainen. Kasper Hamalainen miał dużo miejsca i z około 20 metrów oddał celny strzał. 1:0 dla Legii.

149
77
20
51
118
71'

Spore zamieszanie w polu karnym Sandecji. Goście ostatecznie zdołali jednak wybić piłkę.

21
11
6
6
21
71'
70'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Sandecji. Niecelnie główkował Armando Sadiku.

12
6
4
10
20
68'

Legia. Schodzi: Adam Hlousek. Wchodzi: Kasper Hamalainen.

23
15
9
10
10
67'

Do wejścia na boisko szykuje się Kasper Hamalainen.

15
6
2
5
14
64'

Znów z dobrej strony pokazał się Michał Gliwa. To pewny punkt zespołu Sandecji w tym meczu.

27
14
6
6
20
63'

Tym razem strzelał Dominik NagyMichał Gliwa także i tym razem nie dał się zaskoczyć.

19
7
3
6
19
61'

Zza pola karnego strzelał Michał Kucharczyk. Uderzenie zostało zablokowane.

16
15
5
16
10
57'

Adam Hlousek dośrodkował w pole karne Sandecji. Michał Gliwa złapał piłkę.

22
10
1
8
17
54'
15
3
2
4
7
54'

Legia. Schodzi: Cristian Pasquato. Wchodzi: Guilherme.

28
4
7
5
8
53'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę ostatecznie wybił jeden z zawodników Legii.

11
8
1
1
1
52'

Odpowiedź Sandecji. Filip Piszczek oddał groźny strzał na bramkę Legii. Sandecja wywalczyła rzut rożny.

19
2
3
2
11
52'

Z narożnika pola karnego niecelnie strzelał Dominik Nagy.

11
1
2
3
12
49'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę ostatecznie przejął Dominik Nagy. Jego strzał na bramkę był jednak niecelny.

9
8
1
7
15
48'

Faulowany był Armando Sadiku. Będzie rzut wolny dla Legii.

13
2
1
1
12
46'

Początek drugiej połowy.

26
10
9
2
7
45'

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy. Przed chwilą niecelnie strzelał Cristian Pasquato.

25
15
8
13
17
45'

Po dośrodkowaniu Adama Hlouska Dawid Szufryn wybił piłkę z pola karnego Sandecji.

13
7
7
4
13
41'

Z rzutu wolnego strzelał Dominik Nagy. To uderzenie obronił Michał Gliwa.

32
18
9
15
21
40'

Będzie rzut wolny dla Legii i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Sandecji.

30
19
11
15
18
39'

Cristian Pasquato zagrał w pole karne do wbiegającego Jędrzejczyka. Obrońca Legii nie zdołał jednak przejąć piłki.

22
8
10
13
17
36'

Legia szuka swojej szansy. Sandecja jednak cały czas dobrze i pewnie prezentuje się w defensywie.

28
15
9
11
20
33'

Ładny strzał z dystansu oddał Armando Sadiku. Uderzenie było jednak niecelne.

26
15
10
16
15
31'

Michał Kucharczyk dośrodkował w pole karne Sandecji. Piłkę wybił jeden z obrońców gości.

22
15
9
11
12
28'

Aktywny jest Cristian Pasquato, który często jest przy piłce i stara się ją dogrywać zawodnikom Legii.

32
18
13
10
19
25'
15
14
17
14
15
24'

Z kilku metrów strzelał Armando SadikuMichał Gliwa nie dał się zaskoczyć.

30
21
11
15
19
22'

Gra toczy się teraz na połowie Sandecji. Legia rozgrywa piłkę.

38
19
17
15
25
20'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Grzegorz Baran. Sędzia ukarał zawodnika za faul na Kopczyńskim. Po tym wślizgu piłkarz Sandecji musiał opuścić boisko.

Sandecja Nowy Sącz
104
41
32
46
113
19'

Michał Kucharczyk już składał się do strzału z około 15 metrów. W ostatniej chwili został jednak zablokowany.

19
15
11
14
22
16'

Cristian Pasquato chciał przelobować bramkarza Sandecji. Także i tym razem piłka przeleciała obok bramki.

23
12
9
7
15
15'

Na strzał z dystansu zdecydował się Cristian Pasquato. Piłka przeleciała obok bramki.

22
12
6
8
10
14'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał Dominik Nagy.

21
9
12
17
20
11'

Ładnie teraz w pole karne Legii piłkę wrzucił Bartłomiej Dudzic. Groźnie było w polu karnym drużyny z Warszawy.

26
14
8
10
15
11'

Tomasz Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Legii. Gospodarze pewnie wybili piłkę.

20
11
3
3
10
8'

Jak na razie dobrze w defensywie gra Sandecja. Zawodnicy z Nowego Sącza oddalają grę od własnego pola karnego.

23
13
6
6
15
5'

Bartłomiej Kasprzak ładnie dośrodkował w pole karne Legii. Zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.