Lotto Ekstraklasa: 4. kolejka
05 sie 2017 18:00
90+1'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Arkadiusz Woźniak. Woźniak zagrał z własnej połowy w kierunku pola karnego Zagłębia, Świerczok nawinął Rudola i skompletował dublet!

34
16
5
3
6
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
1
1
4
90'

Dawid Kort strzelił celnie z dystansu, jednak kolejną udaną interwencję zanotował Martin Polacek.

9
3
2
1
1
85'

5
82'

Ależ blisko! Po centrze Starzyńskiego zupełnie niepilnowany Bartosz Kopacz główkował tuż obok słupka!

10
5
2
3
5
81'

Pogoń. Schodzi: Kamil Drygas. Wchodzi: Marcin Listkowski. Ofensywna zmiana w zespole gości.

80'

Zmasowane ataki Pogoni w końcówce meczu. Jest ciekawie w Lubinie!

6
2
4
5
76'

Martin Polacek ratuje Zagłębie! Bramkarz gospodarzy obronił bardzo groźny płaski strzał Nunesa z ok. 23 metrów.

15
4
3
2
4
75'

Naciskany Adam Frączczak źle główkował po centrze z prawej strony. Pogoń wciąż wierzy w zdobycie punktów w Lubinie!

7
2
5
2
2
72'

Filip Starzyński! Były reprezentant Polski przymierzył z rzutu wolnego i posłał piłkę tuż nad poprzeczkę bramki Pogoni!

8
4
2
3
4
67'
12
8
1
2
3
66'

Ricardo Nunes bardzo groźnie dośrodkował w kierunku bramki i dosłownie centymetrów do przecięcia lotu piłki zabrakło Drygasowi.

7
2
1
4
64'

Kamil Drygas upadł niebezpiecznie na murawę i jest opatrywany przez lekarzy.

4
3
5
2
63'

Gorąco pod bramką Zagłębia! Sebastian Rudol strzelił czubkiem głowy, ale piłka wylądowała w rękawicach Polacka. Golkiper gospodarzy chciał błyskawicznie rozpocząć grę, jednak zagrał wprost pod nogi jednego z rywali, który ostatecznie nie wykorzystał fatalnego błędu.

5
2
2
5
62'

Lasza Dwali na razie kontynuuje spotkanie.

4
2
1
2
60'

Kolejny problem Pogoni? Uraz sygnalizuje Lasza Dwali.

5
3
1
2
59'

Po wejściu Korta i Piotrowskiego mamy jeszcze lepszy mecz! Pogoń szuka gola kontaktowego, przez co odkrywa się na tyłach. Pachnie kolejnymi bramkami!

9
4
2
1
58'

Świetna akcja Zagłębia! Jakub Świerczok strzelił z dystansu, piłkę przed siebie odbił Łukasz Załuska, który był górą również przy dobitce Woźniaka!

9
4
1
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Woźniak. Napastnik Zagłębia ukarany za "symulowanie". Problem w tym, że najprawdopodobniej był faulowany. Woźniak już 2. raz skrzywdzony dziś przez sędziego.

5
6
1
2
4
55'

Pogoń coraz bliżej gola! Dawid Kort strzelił z dystansu, dziwnie do boku interweniował Martin Polacek, dzięki czemu do uderzenia z niemalże zerowego kąta dobiegł Adam Frączczak. Na szczęście gospodarzy - piłka zatrzymała się na linii bramkowej!

7
4
4
54'

Dariusz Formella powinien zdobyć kontaktowego gola! W dobrej sytuacji skrzydłowy Pogoni uderzył jednak wyraźnie nad poprzeczką.

9
5
2
6
53'

Arkadiusz Woźniak uderzył po ziemi z narożnika pola karnego. Na posterunku Łukasz Załuska.

6
4
1
2
3
51'

Dwaj nowi gracze Pogoni wnieśli trochę ożywienia do środka pola. Zagłębie czeka na kontry.

7
2
1
1
2
49'

2
46'

Zaczynamy II połowę!

11
4
46'
46'

Pogoń. Schodzi: Rafał Murawski. Wchodzi: Dawid Kort.

17:49

Będą dwie zmiany w zespole Pogoni.

6
3
1
1
45+1'

Piłka w siatce po strzale Woźniaka, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną! Kontrwersyjna decyzja, wydaje się, że powinno być 3:0!

2
2
5
2
5
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
2
1
44'

Filip Starzyński zdecydował się na strzał z dystansu, ale po bloku Hołoty piłkę złapał Łukasz Załuska.

4
2
1
1
43'

Pogoń miała rzut wolny z okolicy linii bocznej pola karnego, ale silne dośrodkowanie Gyurcso zatrzymał Arkadiusz Woźniak.

3
1
1
1
39'

W strzałach 8:2 dla gospodarzy (celne 6:0).

2
33'

Gol! Strzelił Jakub Świerczok. Asystował mu Alan Czerwiński. Koncertowa akcja Zagłębia i 2:0!!! Czerwiński kapitalnie zacentrował za plecy Rudola, Świerczok przyjął piłkę na klatkę i po rękach Załuski trafił do siatki!

24
14
1
4
10
31'

Z bardzo trudnej pozycji główkował  Jakub Świerczok i Łukasz Załuska nie miał problemu z interwencją.

6
6
1
1
27'

Ależ okazja dla Pogoni!!! Po centrze Gyurcso na długim słupku z główki uderzył zupełnie niepilnowany Adam Frączczak. Napastnik gości pomylił się dosłownie o centymetry!

1
2
1
9
3
25'

Zagłębie. Schodzi: Martin Nespor. Wchodzi: Jakub Świerczok. Napastnik gospodarzy doznał kontuzji żeber.

23'

To powinno być 2:0!!! Filip Jagiełło wyszedł do sytuacji sam na sam z Załuską, chciał strzelić między nogami bramkarza, jednak skuteczną interwencją popisał się golkiper Pogoni.

6
5
1
23'

Martin Nespor wrócił do gry, ale sygnalizuje, że potrzebuje zmiany.

4
5
1
1
21'

Interwencji lekarzy potrzebuje Martin Nespor. Po jednym ze starć napastnik Zagłębia ma wyraźne problemy z żebrami i do rozgrzewki już ruszył Jakub Świerczok.

4
5
2
3
20'

Jarosław Kubicki wycofał do Nespora, który z dystansu strzelił wyraźnie nad poprzeczką.

4
5
19'

Filip Starzyński wypuścił w uliczkę Woźniaka, który z ostrego kąta strzelił po ziemi w kierunku krótkiego słupka. Łukasz Załuska obronił uderzenie nogami.

7
5
1
1
16'

Kolejna okazja dla gospodarzy. Z 15 metrów z powietrza uderzył Arkadiusz Woźniak, ale skierował piłkę w sam środek, gdzie stał golkiper Portowców. Dośrodkował aktywny Daniel Dziwniel.

7
5
1
14'

Filip Starzyński przymierzył w długi róg bramki, ale piłkę na korner zdołał sparować Łukasz Załuska.

5
4
1
13'

Będzie kapitalna okazja dla Zagłębia! Arkadiusz Woźniak faulowany niemalże na linii pola karnego.

5
4
1
Czy Pogoń Szczecin zdobędzie dziś bramkę?
7
4
9'

Bardzo dobry początek meczu w wykonaniu gospodarzy. Zagłębie stosuje wysoki pressing i dominuje również po bramce.

11
7
2
6'

Gol! Strzelił Martin Nespor. Asystował mu Daniel Dziwniel. Ataki gospodarzy przyniosły skutek! Dziwniel dośrodkował z lewego skrzydła, a skuteczną główką popisał się Nespor. Piłka po rękach golkipera wpadła do siatki.

27
15
5
4
10
3'

Filip Jagiełło! Skrzydłowy Zagłębia po kapitalnym zwodzie minął dwóch rywali i wpadł w pole karne. Ostatecznie wywalczył tylko rzut rożny, po którym nie było zagrożenia pod bramką Pogoni.

9
6
1
1
1
2'

Po rzucie rożnym Jarosław Kubicki huknął z linii pola karnego, ale piłka zatrzymała się na jednym z piłkarzy Pogoni.

7
6
1
1
17:49

Korekta w składzie Pogoni - w pierwszej jedenastce Jarosława Fojuta zastąpi Sebastian Rudol. Defensor doznał urazu na rozgrzewce.