Lotto Ekstraklasa: 4. kolejka
05 sie 2017 15:30
90+2'

Najpierw Mila dalekim dośrodkowaniem szukał kolegów w polu bramkowym Loski, a nastepnie pod drugą bramką to samo zrobił Angulo. W obu przypadkach bez powodzenia.

19
11
9
4
10
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

30
12
9
4
8
89'

Mila uruchomił Flavio Paixao, a ten wpadł w pole karne i uderzył. Piłkę zablokowali obrońcy, a dobitkę Marco zatrzymał Loska.

28
10
5
8
14
88'
23
15
17
4
9
86'

Dwa rzuty rożne dla gości bite jeden po drugim. Najwyżej w polu karnym Kuciaka skakali obrońcy gospodarzy.

10
3
3
2
10
83'

Druga w krótkim odstępie czasu przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował Koj.

10
4
5
12
7
81'
16
3
2
3
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Matuszek. Faul na Kuświku.

Górnik Zabrze
12
2
5
2
8
78'

Zarówno Lechia jak i Górnik grają o pełną pulę. Zapowiada nam się ciekawa końcówka.

16
3
1
1
75'

Zderzenie Wolniewicza z Lewandowskim. Służby medyczne mają co robić.

4
2
10
7
4
73'

Mieliśmy przewagę Lechii, a teraz śmielej poczyna sobie Górnik. Otwierające podanie do Angulo było minimalnie zbyt mocne.

14
4
1
1
2
70'
67'

Zapachniało golem dla gospodarzy. Peszko wykłada piłkę na 5. metr, ale tam minął się z nią Kuświk.

6
6
4
4
6
64'

Angulo tym razem w roli podającego. Piłka na głowę Wolsztynskiego, ale ten chybił celu.

6
2
2
3
11
63'
11
3
1
2
1
61'

Obiecująca akcja Kurzawy, ale w momencie podania pomocnik stracił równowagę.

3
1
1
2
6
57'

Gol! Strzelił Marco Paixao.

Bardzo mocno w sam środek bramki i to wystarczyło. Mamy remis w Gdańsku.

Lechia Gdańsk
60
23
9
22
61
56'

Rzut karny dla gospodarzy! Wieteska zagrał ręką w polu karnym.

15
4
5
12
20
56'

Niecelnie z dystansu uderzał Rafał Kurzawa.

10
1
1
3
3
54'

Paweł Stolarski wziął sprawy w swoje ręce. Dynamiczna szarża w szesnastkę gości zatrzymana dopiero przez Suareza.

12
2
1
5
51'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Wolniewicz.

8
3
7
13
48'

Świetne podanie do Kądziora, ten miał przed sobą obrońcę i Kuciaka. Z tym pierwszym sobie poradził, ale strzał padł łupem bramkarza.

8
2
2
9
48'

Mamy informację o frekwencji. W Gdańsku na stadionie 14 567 widzów.

11
4
4
3
2
47'

Zabrzanie chcieli rozpocząć drugą odsłonę z impetem, ale po podaniu w uliczkę na minimalnym ofsajdzie był Igor Angulo.

10
4
1
4
5
46'

3
45'

Piłkarze pograją jeszcze minutę.

13
7
7
2
4
43'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Paixao. Zbyt agresywna praca łokciami, trafiony Suarez.

20
8
1
4
9
42'

Otwierajace podanie do Kądziora, ale Lechię ratuje wyjście z bramki Kuciaka.

15
6
6
6
13
39'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Łukasz Wolsztyński.

19 minut temu nie trafił do pustej bramki, ale teraz już nie zawiódł. Po dalekim wyrzucie autu przez Kurzawę i przedłużeniu Wolsztyńskiego, Hiszpan z trudnej pozycji pokonał Kuciaka.

143
72
13
21
33
37'

Żółtą kartkę otrzymał Flavio Paixao.

29
11
1
7
11
36'

Podobna, oskrzydlająca akcja w wykonaniu gospodarzy, ale i tym razem górą broniący. Czujność Wieteski i niebezpieczeństwo zażegnane.

6
2
4
3
8
34'

Ofensywny wypadł Wawrzyniaka powstrzymany zdecydowanym wślizgiem Kądziora.

13
6
7
3
7
30'

Kurzawa szukał w polu karnym Angulo... nie znalazł.

10
7
5
8
14
29'

Tomasz Loska wyłapał centrę Łukasika. Golkiper stał już w bramce, pytanie czy piłka przekroczyła linię?! Sędzia gola nie widział, więc gramy dalej.

11
5
7
6
12
29'

Żółtą kartkę otrzymał Steven Vitoria. Faulowany Kądzior.

15
7
5
4
6
26'

Kilka niedokładnych centr w obu polach karnych. Najpierw Peszko, następnie Kurzawa. W obu przypadkach dośrodkowania przeciągnięte.

3
3
4
1
2
23'

Atakuje Lechia, ale to Górnik jest jak do tej pory groźniejszy.

23
8
7
9
10
20'

Coś nieprawdopodobnego! Igor Angulo w poprzednich meczach zachwycał skutecznością, a przed chwilą spudłował "na pustaka". Kądzior biegł sam na Kuciaka i odegrał do Hiszpana. Kibice zabrzan nie wierzą w to co się stało.

12
16
7
27
20
16'

Głodny gry jest Sławomir Peszko. Biega skrzydłem jak szalony, a Adam Wolniewicz ma z nim duże problemy.

10
5
3
2
6
16'

Łukasik dograł na głowę Matrasa, ale pomocnik gospodarzy uderzył nad poprzeczką.

7
6
3
3
7
14'

Bardzo aktywny od samego początku jest Peszko. Przed momentem ładnie wyszedł na pozycję, ale dośrodkowanie było już mizerne.

8
11
7
3
4
12'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska. Faul na Peszce.

14
4
6
8
10
11'

Błąd Nunesa i okazja przed Angulo! Hiszpan błyskawicznie złożył się do strzału, ale Kuciak spisał się bez zarzutu.

14
7
5
9
10
8'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Nunes. Faul stopujący kontrę, przewrócony został Wolsztyński.

14
8
5
7
10
7'

Lewym skrzydłem szarpnął Sławomir Peszko, ale został sfaulowany. Zamiast centry obserwowaliśmy strzał. Daniel Łukasik uderzył jednak prosto w bramkarza.

8
8
4
2
3
5'

Ten mecz tak właśnie będzie wyglądał, przynajmniej do pierwszego gola. Lechia w ataku pozycyjnym, Górnik czeka na szansę z kontry.

9
6
7
2
3
3'

Kądzior ruszył z kontrą, ale obrońcy Lechii nie patyczkowali się i szybko powstrzymali skrzydłowego.