04 sie 2017 20:30
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Jakub Bartosz.

Przełom w doliczonym czasie! Za pomyłkę Damiana Byrtka wymierzył karę Carlitos. Płaski strzał Hiszpana do siatki i Wisła Kraków wyszła na prowadzenie rzutem na taśmę!

Wisła Kraków
103
60
19
16
37
90+5'
ZMIANA
90+3'

Piłka meczowa na stopie Mateusza Piątkowskiego po podaniu Arkadiusza Recy. Przysnęli obrońcy z Krakowa, ale nie zostali ukarani za drzemkę. Były napastnik Dolcanu Ząbki spudłował!

6
8
4
3
5
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Głowacki.

7
2
2
4
10
90'

Doliczone 7 minut do regulaminowego czasu.

9
5
9
2
2
88'

Seweryn Kiełpin jest coraz ostrożniejszy i po dośrodkowaniu z prawego skrzydła nie zdecydował się na chwyt, a wypiąstkował futbolówkę.

7
2
2
2
1
83'

Odważnie z dystansu Maciej Sadlok. Po otarciu się o nogę przeciwnika futbolówka poleciała za wysoko i przyjezdni mieli jeszcze szansę na zdobycie gola z rzutu rożnego.

9
4
3
3
3
81'

Po podaniu Giorgiego Merebaszwiliego sam na sam z bramkarzem był Mateusz Piątkowski. Nie ma gola, ponieważ napastnik Wisły Płock trafił w czujnego Michała Buchalika!

5
2
1
2
5
78'
ZMIANA
77'

5001 kibiców na trybunach. Liczyli pewnie na trochę bardziej ekscytujący początek weekendu. Jeszcze kwadrans do końca regulaminowego czasu, w którym piłkarze mogą postrzelać.

1
4
2
2
3
73'

Petar Brlek! Pomocnik wpadł po szybkiej wymianie podań w szesnastkę gospodarzy i miał przed oczami jedynie Seweryna Kiełpina. Ostry kąt przeszkodził w oddaniu celnego strzału. Mocna pobudka.

7
5
3
3
4
70'

Mateusz Piątkowski potrafi strzelać gole Wiśle Kraków. Rosły napastnik jest nową nadzieją kibiców z Płocka.

4
1
1
3
69'
ZMIANA
66'

Giorgi Merebaszwili po raz czwarty w tym starciu! Fran Velez stanął w idealnym miejscu, dzięki czemu zatrzymał szybującą z ogromną prędkością piłkę.

2
1
1
1
1
63'

Sporo "anonimowych" piłkarzy w tym spotkaniu. Na przykład Patryk StępińskiMikołaj Lebedyński i Paweł Brożek mogliby dać więcej swoim drużynom.

6
3
1
2
2
60'

Michał Buchalik pierwszym zmiennikiem w tym spotkaniu. Wisła Płock marzy, by na przywitanie wyciągnął piłkę z bramki.

8
3
2
3
4
59'

Rafał Boguski wbiegł między stoperów Wisły Płock i trącił futbolówkę w kierunku bramki Seweryna Kiełpina. Był przygotowany golkiper i wykonał chwyt.

6
3
4
3
3
58'

Po przeciwnej stronie boiska wynudził się przez kilka minut Seweryn Kiełpin. Wisła Kraków ożywiła doświadczonego bramkarza dośrodkowaniem z głębi pola.

4
1
1
1
56'

Wisła Płock chce szybko przeegzaminować nowego bramkarza, tyle że najpierw musi przejść przez czterech obrońców z Krakowa.

4
3
1
55'
ZMIANA
52'

Bramkarz postanowił pozostać na boisku, ale Michał Buchalik nie zakończył rozgrzewki i za moment pojawi się między słupkami Wisły Kraków.

6
4
6
3
6
50'

Julian Cuesta przysiadł z powodu urazu. Możliwe, że bramkarz będzie musiał opuścić boisko, a Kiko Ramirez straci zmianę.

6
1
2
11
5
49'

Nie widać wielkiego przyspieszenia na murawie. Wisła Płock rozgrywa i szuka miejsca do oddania zabójczego strzału między defensorami spod Wawelu.

5
3
2
1
3
47'

Pierwszy strzał po przerwie oddał Damian Rasak. Bramkarz Wisły Kraków musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

2
3
1
46'

2
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
3
1
2
1
42'

Na razie dobre zawody obu bramkarzy. Na potwierdzenie interwencja Seweryna Kiełpina po dośrodkowaniu z narożniku boiska.

5
3
2
2
4
39'

Była krótka przerwa w grze po zderzeniu głowami zawodników. Wypoczął w tym czasie Giorgi Merebaszwili i po zejściu do środka z lewego skrzydła strzelił obok bramki.

2
3
1
1
1
36'

Celnie z rzutu wolnego Carlitos, jednak zbyt mało zaskakująco, żeby futbolówka ominęła Seweryna Kiełpina. Pewny chwyt bramkarza.

7
1
1
5
4
34'

Kamil Biliński popatrzył błagalnie na sędziego, ale nie doczekał się rzutu karnego. Bartosz Frankowski nie skorzystał z technologii VAR i błyskawicznie Wisła Kraków mogła odpowiedzieć golem! Carlitos miał przed sobą jedynie Seweryna Kiełpina, ale spudłował. Wreszcie gorąco!

3
7
3
3
3
31'

Dotychczas najlepszą akcję zaprezentował Patryk Małecki. Jak na dwa kwadranse sytuacji podbramkowych było jednak jak na lekarstwo.

3
5
1
29'

Zrozumieli piłkarze przekaz swojego trenera i Julian Cuesta został przetestowany strzałem z dystansu przez Giorgiego Merebaszwiliego. Hiszpan interweniował bez zarzutu.

7
6
1
27'

Dostali ostrzeżenie gospodarze i trochę ożywił się trener Jerzy Brzęczek. Szkoleniowiec mobilizuje podopiecznych, żeby byli aktywniejsi bez piłki.

6
4
1
3
2
23'

Lepiej niż kilka minut temu Patryk Małecki. Były reprezentant Polski przełożył sobie piłkę na prawą nogę i może gdyby nie delikatny rykoszet, trafiłby w narożnik bramki płocczan.

9
4
2
4
2
20'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Boguski.

10
4
3
4
11
19'

Arkadiusz Głowacki otworzył grę podaniem na lewe skrzydło. Patryk Małecki nie potrafił dośrodkować dokładnie do Pawła Brożka, co ułatwiło gospodarzom interwencję.

7
6
4
5
7
17'

Giorgi Merebaszwili padł ofiarą mało eleganckiego faulu Tomasza Cywki. Sędzia Bartosz Frankowski zareagował gwizdkiem, ale nie wyciągnął kartki z kieszonki.

6
4
4
9
6
15'

Na podania czeka z przodu Paweł Brożek. Na razie napastnik Wisły Kraków jest odcinany od swoich pomocników.

6
2
2
3
14'

Arkadiusz Głowacki zbiegł na prawe skrzydło, zaasekurował Frana Veleza i wyekspediował piłkę na aut. Grę wznowili wyrzutem Nafciarze.

5
2
3
1
11'

10 minut spotkania pod znakiem stałych fragmentów. Wrzuty z autu, kornery i rzuty wolne. Dużo kombinacji, a zero efektu.

7
4
4
3
4
8'

Na początek interwencja Arkadiusza Głowackiego, a pół minuty później Juliana Cuesty. Ostatecznie grę przerwał sędzia Bartosz Frankowski i po faulu przyznał futbolówkę krakowianom.

4
1
1
1
2
6'

Pierwszy korner dla Białej Gwiazdy. W polu karnym i napastnicy, i stoperzy, jednak sprytniejsi byli piłkarze w niebiesko-białych pasiakach.

2
1
2
2
6
4'

Uspokoili przyjezdnych Nafciarze i mogli wymienić kilkanaście podań w centrum boiska. Był już jeden, daleki wrzut z autu Arkadiusza Recy, jednak w rękawice Juliana Cuesty.

6
1
1
1
2'

Od początku pressują krakowianie. Kiedy byli w poprzednim sezonie w Płocku, strzelili szybko dwa gole i marzą o podobnym scenariuszu.

4
2
2
2
4
19:36

Piłkarze meldują się na boisku. Gospodarze w niebiesko-białych pasiakach, a drużyna Kiko Ramireza zagra w czerwonych koszulkach i białych spodenkach.