Strzelał Danch, ale znakomicie obronił Loska.

4
7
16
90+1'

Znów na daleki wyrzut z autu zdecydował się Damian Zbozień, ale tym razem nie było powtórki z sytuacji, która dała Górnikowi pierwszą bramkę.

4
2
2
3
12
90'

Arbiter doliczył minimum 9 minut do czasu gry.

31
13
17
5
8
89'

Tylko w boczną siatkę trafił Patryk Kun.

16
14
4
8
16
88'

Szansa Górnika, jednak Wieteska sfaulował Dancha.

9
2
1
2
16
87'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Sołdecki.

19
3
2
4
9
85'

Gol! Strzelił Rafał Wolsztyński. Asystował mu Damian Kądzior. Po długim podaniu Kądziora, Wolsztyński trafił do bramki Steinborsa. Błyskawiczna odpowiedź Górnika.

86
37
9
20
46
84'

Gol! Strzelił Ruben Jurado. Asystował mu Damian Zbozień. Po dalekim aucie Jurado znakomicie przyjął piłkę. Ograł Ambrosiewicza i strzelił w bok bramki Górnika.

61
31
5
22
68
82'

Po podaniu Kuna strzelał Ruben Jurado, który strzelił minimalnie obok słupka.

20
15
3
2
15
82'

Po rzucie rożnym Kądziora, piłkę wybili Arkowcy.

9
5
2
5
13
81'

Strzał Dancha zablokował jeden z obrońców Arki.

10
4
1
2
5
79'
79'

Loska znów piąstkował po rzucie rożnym Szwocha.

15
5
2
4
6
76'

Dośrodkowywał Zbozień, zdecydowanie zbyt głęboko.

6
6
3
3
6
76'

Mecz ogląda 22 708 widzów.

44
14
7
3
3
74'

Strzał z woleja Marciniaka obronił Loska.

14
7
1
1
9
73'

Tomasz Loska piąstkował rzut rożny bity przez Mateusza Szwocha.

16
5
1
2
3
69'

Zablokowany strzał Damiana Kądziora i bezproblemowo piłkę złapał Steinbors.

14
4
1
3
12
68'

To nie tylko powinien, ale i musiał być gol! Po znakomitym zagraniu Szwocha, Patryk Kun miał przed sobą tylko bramkarza, ale fatalnie spudłował.

20
25
4
9
17
67'

Po rzucie rożnym Górnika, piłka znalazła się pod nogami gdynian.

11
2
1
1
10
66'

Po strzale z dystansu Kądziora, piłkę odbił Steinbors.

12
1
6
65'

Po dośrodkowaniu Kądziora, interweniował Adam Danch.

11
2
3
2
8
63'

Piłkarze wznowili grę.

37
15
3
1
3
62'

Górnik Zabrze. Schodzi: Michał Koj. Wchodzi: Ołeksandr Szeweluchin. Koj ostatecznie nie odjechał z boiska karetką, tylko został przeniesiony z boiska do szatni.

61'

Po Michała Koja przyjechała druga karetka.

5
2
10
37
14
61'
17
4
2
5
6
60'

Koj również nie będzie mógł kontynuować gry. Tadeusz Socha nie odzyskał przytomności i odjechał do szpitala karetką.

5
4
6
39
11
60'

Tadeusz Socha już w karetce. Na boisku leży Michał Koj.

4
7
5
28
6
59'

Tuż przy boisku pojawiła się karetka.

3
6
13
27
11
58'

Niewiele wskazuje na to, że Socha będzie mógł kontynuować grę. Piłkarz Arki znalazł się na noszach.

2
3
9
16
7
57'

Obaj piłkarze nie podnoszą się z boiska. Tadeusz Socha błyskawicznie został ułożony na pozycji bocznej przez piłkarza Górnika Zabrze.

6
5
31
16
5
56'

Niebezpieczna sytuacja! Socha i Koj zderzyli się głowami.

3
3
19
9
6
55'

Kolejny rzut rożny bity przez Szwocha, znów niewiele z tego wynika. Arka dominuje na początku II połowy.

7
1
4
12
54'

Szansa Arki Gdynia! Szwoch z 26 metrów niedaleko obok słupka bramki Loski.

14
9
3
7
10
53'

Szansa dla Arki. Szwoch faulowany przez Koja.

9
3
2
1
14
51'

Pierwszy celny strzał Arki. Uderzenie Kuna obronił Loska.

16
7
2
7
49'

Po rzucie wolnym Kurzawy, Wieteska niecelnie.

3
1
1
2
5
48'

Po kolejnym rzucie rożnym Arki, faulowany jeden z piłkarzy Górnika.

7
4
5
3
11
47'

Gdynianie ciągle atakują. Bardzo dobry początek Arki.

11
4
1
2
7
46'

Po dośrodkowaniu Szwocha, piłkę wybił Loska. Mamy drugi rzut rożny dla Arki.

6
5
1
1
5
46'

8
45'

Pod koniec I połowy Górnik gra coraz aktywniej. Kądzior zdecydował się na strzał zza pola karnego, obronił Steinbors.

17
5
3
2
8
43'

Po strzale Kądziora, pewnie piłkę złapał Steinbors.

10
5
3
5
17
43'

Obie drużyny boją się otworzyć i grają za podwójną gardą. Ma to duży wpływ na wartości artystyczne spotkania.

7
5
2
5
4
41'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Warcholak.

17
15
4
7
10
38'

Długa, dobrze zapowiadająca się akcja Arki zakończyła się niecelnym podaniem, a następnie faulem. Górnik odzyskał piłkę.

15
12
3
3
10
36'

Żółtą kartkę otrzymał Tadeusz Socha. Sfaulował Michała Koja.

Arka Gdynia
19
17
6
9
18
34'

Po długim aucie, Wolsztyński przeniósł piłkę głową nad poprzeczkę. Nie miał wielkich szans przy dobrym kryciu Arki.

13
4
2
6
8
33'

Dobrze zapowiadającą się akcję Łukasza Wolsztyńskiego powstrzymał Tadeusz Socha.

11
2
4
5
7
32'

Z rzutu rożnego nic nie wyniknęło.

16
6
3
6
7
31'

Damian Kądzior strzelił lewą nogą. Z trudem obronił Steinbors.

21
5
3
5
6
30'

Szymon Żurkowski został sfaulowany przez Adama Dancha na 26. metrze. Szansa dla Górnika.

22
7
5
6
5
28'

Warcholak dośrodkowywał w pole karne, jednak tam byli bardzo dobrze ustawieni obrońcy Górnika.

15
11
2
27'

Szybka odpowiedź Górnika Zabrze. Niecelnie strzelił Rafał Kurzawa.

16
6
4
5
10
26'

Na indywidualną akcję zdecydował się Mateusz Szwoch, który strzelił nad poprzeczką bramki Tomasza Loski.

10
4
2
4
3
25'

W pierwszej fazie spotkania częściej przy piłce jest Górnik, jednak niewiele z tego wynika. Groźniejsze są szybkie kontry Arki Gdynia.

11
4
2
3
4
23'

Maciej Ambrosiewicz zdecydował się na wrzutkę w pole karne Arki, piłkę bezproblemowo złapał Pavels Steinbors.

6
2
2
3
9
21'

Gdynianie rozegrali rzut rożny, jednak przekombinowali i stracili piłkę.

7
8
6
4
4
20'

Po długiej akcji Arki strzał oddał Piesio, piłkę zablokował Wolniewicz.

14
7
4
2
3
18'

Po rzucie wolnym Kurzawy, piłkarze obu drużyn nie zdołali wybić piłki. Zrobiło się gorąco w polu karnym Arki.

14
5
4
4
6
14'

Po serii niedokładnych podań obu zespołów na strzał z dystansu zdecydował się Ruben Jurado. Ma jednak jak na razie zawichrowany celownik.

6
4
2
2
1
12'

Koj zdecydował się na strzał dystansu z woleja. Piłka przeleciała zdecydowanie ponad bramką rywala.

9
3
1
2
3
9'

Ambitnie w polu karnym rywala walczył Michał Koj, który nie zdołał jednak wywalczyć nawet rzutu rożnego.

6
3
2
3
8
7'

Sołdecki faulował wychodzącego do kontry Kurzawę. Otrzymał reprymendę od sędziego, który tym razem nie zdecydował się pokazać mu żółtej kartki.

4
4
5
9
5'

Ale szansa Arki! Gdynianie wyszli kontrą, Ruben Jurado wrzucił piłkę w pole karne, a tam głową tuż przy słupku strzelił Grzegorz Piesio.

33
10
5
7
12
3'

Po rzucie wolnym bitym przez Szwocha, głową strzelał Dawid Sołdecki. Pomocnik Arki nieznacznie chybił.

7
12
1
2
8
2'

Na bramkę Arki uderzał Adam Wolniewicz. Wyraźnie chybił.

9
6
3
4
11
czas Start meczu
Jakim wynikiem zakończy się mecz w Zabrzu?