21
11
13
90'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka przeleciała przez całe pole karne Zagłębia i żaden z lechitów nie zdołał oddać strzału.

10
7
6
10
20
90'
89'

Zablokowany strzał Makuszewskiego. Piłka wyszła na rzut rożny.

8
4
2
7
6
88'

Sporo ożywienia wniósł w poczynania Zagłębia Pawłowski. Teraz minął w polu karmym czterech lechitów, ale piłkę złapał Putnocky.

14
5
3
3
2
86'

Putnocky z problemami odbił piłkę po strzale z dystansu w wykonaniu Pawłowskiego.

8
3
4
3
6
85'

Po dośrodkowaniu Makuszewskiego niecelnie głową uderzał Gytkjaer.

5
5
2
8
12
82'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Mihai Radut.

11
4
4
2
2
81'

Gol! Strzelił Alan Czerwiński. Asystował mu Arkadiusz Woźniak.

Po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego zagapił się Vujadinović, który nie zdołał wybić piłki i przechwycił ją Czerwiński. Zawodnik Zagłębia z kilku metrów pokonał Putnocky'ego.

50
30
7
29
76
80'

Groźne dośrodkowanie Pawłowskiego, ale żaden z piłkarzy Zagłębia nie trafił w piłkę.

9
11
2
5
11
78'
4
2
7
2
2
77'

Groźna kontra Zagłębia zakończona strąceniem piłki przez Buksę, co uniemożliwiło oddanie strzału Pawłowskiemu.

4
5
2
6
7
76'

15 121 kibiców pojawiło się na Inea Stadionie.

21
11
5
6
4
74'
72'

5
71'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Vujadinović, ale za lekko, aby zaskoczyć Polacka.

5
5
2
3
7
71'

Lech. Schodzi: Mario Situm. Wchodzi: Kamil Jóźwiak.

17
5
3
3
7
67'

Mogło być groźnie pod bramką Lecha. Na szczęście dla gospodarzy w piłkę nie trafił Jagiełło, a strzał Świerczoka został zablokowany.

8
4
2
1
7
63'

Kolejna przerwa w grze. Tym razem pomocy sztabu medycznego potrzebuje Vujadinović.

3
3
6
6
23
62'

Makuszewski dośrodkował do Situma, ten zgrał piłkę, ale nie zrozumiał się z partnerami z zespołu i sytuację wyjaśniła defensywa Zagłębia.

4
2
3
1
7
59'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Putnocky.

5
3
9
10
18
57'

Gytkjaer dobrze zgrał piłkę do Majewskiego, którego świetnie powstrzymał Kopacz.

8
2
4
2
7
55'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową strącił Janicki, ale Trałka nie zdołał jej sięgnąć.

9
4
4
4
7
55'

Lech stara się iść za ciosem. Sprzed pola karnego mocno lewą nogą uderzył Makuszewski, ale Polacek zdoałał wybić piłkę na rzut rożny.

19
10
2
3
7
53'

Gol! Strzelił Mario Situm. Asystował mu Radosław Majewski.

Lech wyszedł na prowadzenie. Situm przeprowadził akcję z Majewskim, którą zakończył precyzyjnym strzałem z linii pola karnego.

108
54
9
20
33
50'

Zagłębie nastawia się na kontrataki, ale łatwo traci piłkę.

12
7
2
2
5
47'

Piłkarze Lecha od początku drugiej połowy starają się atakować, ale nie mają pomysłu jak przedostać się przez defensywę gości.

13
4
1
4
2
46'

Początek drugiej połowy.

9
4
3
3
3
44'

Gajos ładnie zwiódł obroońcę, ale jego strzał lewą nogą sprzed pola karnego został zablokowany.

2
6
6
9
6
44'

W odpowiedzi z dużej odległości prosto w ręce Polacka uderzył Majewski.

6
6
5
6
14
43'

Z rzutu wolnego z ok. 20 metrów obok bramki uderzył Filip Starzyński.

5
10
2
5
2
40'

Z narożnika pola karnego obok bramki uderzał Majewski.

4
8
2
1
6
39'

Woźniak uderzył z powietrza z linii pola karnego. Bardzo niecelnie.

5
5
7
2
37'

Gytkjaer wywalczył sobie piłkę w polu karnym Zagłębia, uderzył z ostrego kąta, ale piłka przeleciała wzdłuż bramki.

6
5
6
4
7
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Gajos.

Lech Poznań
9
4
6
9
20
32'

Lech ma problemy z przedarciem się przez defensywę Zagłebia.

8
5
2
6
12
28'

Zagłębie mogło wyjść na prowadzenie. Świerczok odebrał piłkę Dilaverowi przy linii bocznej, wbiegł w pole karne i potężnie uderzył. Lecha uratowała poprzeczka!

13
6
9
7
15
28'

Gytkjaer nie sięgnął piłki po groźnym dośrodkowaniu Situma.

7
4
1
1
8
27'

Kolejne dośrodkowanie Majewskiego z rzutu rożnego. Tym razem Nikola Vujadinović doszedł do strzału, ale posłał piłkę obok bramki.

2
3
2
3
26'

Majewski dośrodkowywał z rzutu rożnego do Janickiego. Znów dobrze spisali się obrońcy.

3
3
1
4
4
24'

Bardzo niecelnie sprzed pola karnego uderzał Makuszewski.

2
1
1
8
3
23'

Gytkjaer był bliski przechwyenia piłki po zagraniu jednego z zawodników Zagłębia, ale Duńczyk został uprzedzony przez bramkarza.

1
1
3
6
2
22'

Wciąż piłkarze Lecha i Zagłębia nie stworzyli groźnej sytuacji.

3
3
3
3
4
17'

Kostewycz spod linii końcowej wycofał piłkę do Majewskiego, którego strzał został zablokowany.

5
2
4
4
5
15'

Dłużej przy piłce utrzymało się Zagłębie. Udało się wywalczyć rzut rożny.

3
2
2
5
9
12'

Lech wymienił kilka podań w obrębie pola karnego Zagłębia, ale obrońcy poradzili sobie z dośrodkowaniem Situma.

8
3
4
4
4
10'

Jak na razie mecz toczony jest w dobrym tempie.

11
3
2
1
2
8'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska niepewnie interweniował Janicki i będzie rzut rożny dla Zagłębia.

8
4
1
3
6
7'

Majewski z rzutu wolnego spod linii końcowej dośrodkował prosto na głowę obrońcy.

7
4
1
2
5
5'

Ładna akcja Lecha zakończona zbyt niskim dośrodkowaniem Kostewycza. Piłkę wybili obrońcy.

11
5
3
5
2'

Odpowiedź Lecha. Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Situm. Piłka minęła bramkę.

10
6
2
3
4
1'

Pierwsza i od razu szybka oraz efektowna akcja Zagłębie zakończona lekkim strzałem głową w wykonaniu Czerwińskiego.

3
4
2
3
6
17:41

Przed meczem odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego z okazji zbliżającego się Święta Wojska Polskiego.