Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

12
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlitos. Asystował mu Maciej Sadlok.

Carlitos! To są jego derby! Po dośrodkowaniu Macieja Sadloka napastnik urwał się obrońcom Cracovii i sprytnie dziobnął futbolówkę od słupka do bramki. Hiszpańskie szaleństwo!

182
77
28
28
43
88'

Paweł Brożek kopnął piłkę do siatki Cracovii, ale nie ma gola. Sędzia asystent słusznie zasygnalizował spalonego.

34
9
6
22
17
86'

W końcu nieszablonowe rozwiązanie i zapachniało prowadzeniem Wisły Kraków! Lokalnego przeciwnika uratował Grzegorz Sandomierski, który sparował nad poprzeczkę uderzenie Tibora Halilovicia. To była fenomenalna parada!

25
11
8
7
15
85'

Wisła Kraków na obrzeżach pola karnego. W zbyt prosty sposób pomocnicy próbują dostarczyć piłkę swoim napastnikom.

10
4
2
7
9
82'

Biała Gwiazda ma jeszcze kilka minut na odniesienie zwycięstwa. Rzutem na taśmę gwarantowała sobie niedawno wygrane z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza oraz Wisłą Płock.

32
16
3
8
16
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlitos.

Slalom gigant w Krakowie! Trochę szczęśliwa, ale przede wszystkim odważna i piękna akcja Carlitosa między kilkoma zawodnikami Cracovii. Solowy rajd zakończył strzałem w narożnik bramki Grzegorza Sandomierskiego!

129
46
11
15
43
77'
ZMIANA
16
11
4
4
7
75'

25523 kibiców na trybunach. Przed momentem zapanowała tam radość po wyrzuceniu z boiska Kamila Pestki.

18
14
6
5
16
74'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kamil Pestka za spóźniony atak w nogi Patryka Małeckiego.

33
20
11
20
24
72'
ZMIANA
71'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Tomasza Cywki i piłka wylądowała w rękawicach Grzegorza Sandomierskiego. Żaden napastnik Wisły Kraków nie atakował bramkarza.

11
5
5
5
4
67'

Źle to zrobił Carlitos! Gospodarze liczyli na więcej, kiedy Hiszpan szykował się do oddania strzału z rzutu wolnego. Tymczasem piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Cracovii.

15
21
3
4
15
66'

Za moment Grzegorz Sandomierski może być zmuszony do interwencji. Blisko pola karnego sprowokował przeciwnika do faulu Carlitos.

14
10
4
4
5
65'

Grzegorz Sandomierski na razie zachowuje czyste konto. Do końca regulaminowego czasu pozostało 25 minut.

14
8
2
4
8
63'

Było zamieszanie w polu karnym Cracovii. Ostatecznie sędzia nakazał wznowić grę Grzegorzowi Sandomierskiemu.

8
3
2
4
5
61'
ZMIANA
8
8
3
1
5
60'

Dwa kwadranse do końca derbów. Coraz bardziej poirytowani kibice gospodarzy, którzy niewybrednie popędzają piłkarzy do ataku.

11
21
2
3
4
57'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Pestka.

5
3
1
6
6
55'

Krzysztof Piątek został kapitanem Pasów. W nowej roli oddał płaski strzał z kilkunastu metrów prosto do koszyczka idealnie ustawionego Michała Buchalika.

8
4
1
2
9
54'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Miroslav Covilo. Wchodzi: Adam Deja.

6
2
1
2
8
52'

Jakub Bartosz ominął jednego przeciwnika, ale natychmiast dobiegł drugi i nie pozwolił na oddanie strzału. Było po chwili natomiast uderzenie Pawła Brożka, które przyblokowane, padło łupem Grzegorza Sandomierskiego.

1
4
1
1
2
50'

Strzał Mateusza Szczepaniaka to najpewniej ostatnie ostrzeżenia dla Białej Gwiazdy. Swojemu szczęściu musi jednak pomóc i przenieść grę na połowę lokalnego rywala.

1
3
2
1
47'

Mateusz Szczepaniak mógł, a nawet powinien podwoić prowadzenie Cracovii. Piłka trafiła do niego dość przypadkowo, ale miał sporo czasu, żeby zorganizować się i przymierzyć. Były zawodnik Miedzi Legnica huknął jednak z bliska ponad poprzeczką!