6
3
3
74'

Valencia oszukał Kallaste, znalazł się sam przed bramkarzem, ale miał ostry kąt. Uderzył jednak, Alomerović obronił.

1
1
1
2
3
73'

Vranjes spróbował strzału zza pola karnego. Ale uderzył za lekko by sprawił Alomeroviciowi kłopot.

1
2
2
1
3
73'

Żółtą kartkę otrzymał Adnan Kovacević.

1
1
1
4
67'

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Michal Papadopulos. Co za akcja! Zivec jednym zwodem ograł dwóch rywali, pociągnął kilka metrów i strzałem przy dalszym słupku nie dał szans bramkarzowi.

27
12
7
10
19
66'

Zupełnie inny Piast w 2. połowie

9
4
3
4
6
66'

Rugasević wpadł w pole karne, w ostatniej chwili zatrzymał go Kosakiewicz.

1
1
1
1
4
63'
62'

Poprzeczka po strzałe głową Nabila Aankoura. Dośrodkował z rzutu rożnego Ken Kallaste.

6
5
6
4
7
60'
58'

Lepszy na razie mecz niż w pierwszej połowie. Szarżował Żivec, ale w tym ataku sfaulowały Barry'ego.

3
3
5
3
3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak.

4
2
2
5
6
54'
53'

Gol! Strzelił Michal Papadopulos. I proszę! Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto na głowę Czecha, Alomerović niepewnie wyszedł z bramki i mamy pierwszego gola!

19
7
6
8
16
52'

Piast jakby się obudził. Konczkowski ruszył prawą stroną, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

3
3
4
4
8
51'

Papadopulos biegł sam z piłką na bramkę po podaniu Dziczka. Próbował lobować bramkarza, ale po prostu podał mu piłkę w ręce.

4
2
1
2
2
46'

Piast. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Joel Valencia .

3
46'

II połowa!

6
2
1
1
3
45'

No to musiał być gol. Piast stracił piłkę na własnej połowie. Korona ją przejęła, wyszła w polu karnym dwóch na jednego. Tylko, że Aankour niedoładnie zagrał do kolegi.

2
3
5
5
8
44'

Piast zagrał akcję na kilka podań, z pierwszej piłki, z przerzutem na prawą stroną. Tylko co z tego, skoro nie zakończoną strzałem.

3
2
1
1
3
41'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Dziczek. Taktyczny faul, Dziczek przerwał kontrę gości.

5
3
3
3
5
38'

Żółtą kartkę otrzymał Uros Korun. Za starcie z Możdżeniem, ale piłkarz Piasta od początku pracował na kartkę.

11
5
3
3
3
35'

Goście prowadzą grę, częściej są przy piłce. Są też groźniejsi.

8
7
1
2
6
35'

2
30 '

Aankour dośrodkował z lewej strony, Kosakiewicz uderzył głową, jednak niecelnie.

3
5
3
3
4
28'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Piasta. Akcję zakończył strzałem Kovacević. Posłał jednak piłkę wysoko nad bramką.

6
4
3
4
8
24'

Górski był najsprytniejszy w polu karnym po strzeleniu piłki. Dopadł do niej, obrócił się na jedenastym metrze, ale nieczysto trafił w piłkę.

10
4
3
3
5
23'

Żubrowski uderzył zza pola karnego. Niecelnie.

5
3
6
4
7
19 '

Korona już tak nie dominuje jak na samym początku. Teraz na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

1
2
4
3
7
16'

Martin Bukata pojechał do szpitala. Wygląda na poważne skręcenie. Oby nie złamanie.

6
6
8
7
5
15'

Papadopulos spod końcowej linii zagrał przed bramkę, ale Alomerović zgarnał piłkę

4
1
1
2
2
9'

Kibice wspierają z trybun Martina Bukatę.

14
6
3
4
4
9'

Na razie gra tylko Korona. Były już 3 rzuty rożne, kilka szybkich akcji. Piast czeka.

13
6
1
1
2
8'

Uros Korun nie patyczkował się z Kallaste. Ostre wejście, jeszcze bez kartki.

2
2
5
5
11
6'

Piast. Schodzi: Martin Bukata. Wchodzi: Stojan Vranjes.

5'

Bukata na pewno zejdzie z boiska.

3
5
2
3
6
4'

Bukata zwija się z bólu po starciu z Kenem Kallaste. Fatalna kontuzja, piłkarz Korony nastąpił mu na staw skokowy, noga piłkarza Piasta mocno się wygięła. Oby to nie było złamanie.

4
4
1
8
4
1'

Ależ okazja dla Korony! Po rzucie rożnym uderzył głową Kosakiewicz, Szmatuła kapitalnie obronił. Do piłki dopadł Rymaniak, był sam przed bramkarzem. I przegrał pojedynek.